Košile volnočasové

Pánské volnočasové košile BANDI - pro stylové muže

Pánská košile BANDI volno...
Patříte mezi milovníky ležérní elegance? Chcete se odlišit od ostatních a zdůraznit váš osobitý styl? S volnočasovou košilí od značky BANDI se vám to podaří. Design košil je navržen podle nejnovějších trendů ve světové módě. Návrháři od BANDI si dali záležet na tom, aby moderní prvky byly praktické. Proto si můžete vyhrnout rukávy nebo rozepnout knoflík u košile a rozhodně nebudete vypadat nedbale. Naopak vám to dodá nádech uvolněné elegance. Doporučujeme je obléknout jak k elegantním kalhotám, tak k ležérním riflím. 

Buďte kreativní ve výběru svého šatníku. Podívejte se na fotografie volnočasových košil a inspirujte se.

Volnočasová košile značky BANDI oživí váš šatník

Volnočasové košile značky BANDI byly navrženy podle nejnovějších trendů současné pánské módy. Nejen že volnočasové košile můžete obléct ve svém volném čase, ale můžete si je také vzít do práce. Pokud vám pracovní dress code nenařizuje denně nosit společenský oblek, nemusíte se ničeho bát. Volnočasová košile skvěle oživí váš vzhled během pracovního dne, kdy nemáte v plánu žádnou důležitou schůzku či jednání.


Košile jako šitá na míru

Pánská košile BANDI volno...
Volnočasové košile značky BANDI byly navrženy ve střihu REGULAR a SLIM. Vyberte si z široké nabídky vzorů a velikostí. K dostání jsou košile jak s krátkým rukávem, tak s dlouhým. Odborní poradci v prodejnách Pánské obleky BANDI vám pomohou s výběrem volnočasové košile tak, aby vám seděla jako šitá na míru.


Kvalitní materiál pro vaše pohodlí během celého dne

Kvalitní složení materiálu volnočasových košil vám dodá pocit volnosti a pohodlí během celého dne. Ani po celodenním nošení se na volnočasové košili značky BANDI neprojeví velké známky obnošení. Luxusní materiál volnočasových košil zabrání nepříjemnému mačkání a deformaci vaší košile. Dopřejte si luxus a pohodlí s volnočasovou košilí značky BANDI. Budete styloví a přitažliví pro své okolí. Nikdy nevíte, kdo se právě dívá. Na prvním dojmu záleží ze všeho nejvíce!


Rozmanitost barev a vzorů nechá vyniknout váš styl

Pánská košile BANDI volno...
Volnočasové košile můžete jednoduše kombinovat s volnočasovým sakem, volnočasovými kalhotami nebo s riflemi. A co víc! Volnočasové košile můžete obléct také k pánskému obleku. Zpravidla se k volnočasovým košilím nenosí kravata. Můžete je nosit na rozhalenku, se sakem nebo bez. Možností je více. Nemusíte se bát rozmanitosti. Experimentujte s barvami a vzory volnočasových košil značky BANDI. Nechte vyniknout váš osobitý styl!


Jak poznám volnočasovou košili od společenské

Pánská košile BANDI volno...
Volnočasové košile jsou obohaceny o prvky, které u společenských košil zakazuje etiketa společenského oblékání. Prvky jako jsou výraznější vzory na látce, ozdobné knoflíčky na límci (tzv. button-down), lemování v kontrastní barvě nebo náprsní kapsička, vás zaujmou na první pohled.

Volnočasové košile vypadají díky těmto detailům velice elegantně a ležérně. Vyberte si z pestré nabídky volnočasových košil. Odlište se od ostatních! Buďte originální!


To není všechno

Potřebujete přece jenom trošku košili upravit? V prodejnách Pánské obleky BANDI je pro vás k dispozici profesionální krejčí, která vám košili přizpůsobí přesně pro vaši postavu. Přečtěte si Úpravy pánských obleků na vaše míry ZDARMA. V článku naleznete všechny možnosti úprav, které vám v prodejnách Pánské obleky BANDI zajistí.


Tip pro vás

Podívejte se na aktuální nabídku volnočasové módy na internetový obchod BandiVamos.cz. Inspirujte se aktuální nabídkou volnočasových sak, volnočasových kalhot a volnočasových košilí. Nakupujte z pohodlí vašeho domova!


Mohlo by vás zajímat

Nosíte košile téměř denně? Nechcete utrácet zbytečné peníze jen proto, že rukávy košile jsou trošku zašedlé? Přečtěte si několik základních tipů Jak se starat o košili, aby vypadala co nejdéle jako nová. Neutrácejte zbytečně!
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...