Kravaty a motýlky

Pánské svatební kravaty BANDI - pouze pro ženichy

Pánský oblek BANDI, model...
Exkluzivní materiály pro exkluzivní příležitost, kterou vaše svatba jistě je. Pokud volíte slavnostní vzhled ženicha a potřebujete jej odlišit od ostatních svatebních hostů je právě tato volba tou správnou.

Svatební kravaty můžete vybírat v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI z několika druhů provedení materiálů v barvách stříbrná, bílá, champagne se vzory květů či pruhu a jiných. 

Cena svatebních kravat je 449,- Kč a zahrnuje také ozdobný kapesníček do kapsičky saka.


Přečtěte si také praktické rady, jak barevně sladit ženicha a podle jakých kritérií se vybírají barvy kravat.


Podívejte se na aktuální nabídku pánských svatebních kravat v internetové prodejně BandiVamos.cz. Nakupujte výhodně z pohodlí vašeho domova na našem e-shopu.


UPOZORNĚNÍ!

SNÍMKY KRAVAT SLOUŽÍ POUZE JAKO VZOR PRO NÁHLED. Modely a barvy kravat se neustále mění doplňováním nových modelů. Nabídka v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI čítá desítky různých vzorů a barev, ze kterých můžete vybírat pro ženicha to nejlepší.


Kravata svatební 2
Kravata svatební 3
Kravata svatební 4
Kravata svatební 5
Kravata svatební 6
Kravata svatební 7
Kravata svatební 8
Kravata svatební 9
Kravata svatební 10


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...