Kravaty a motýlky

Anglické kravaty - regaty, pro slavnostní události

Pánské obleky BANDI, mode...

Svatební kravaty, anglické kravaty, takzvané regaty jsou vhodné zejména pro slavnostní události jako jsou promoce, životní jubilea apod. Doporučujeme především jako svatební kravatu pro ženicha, která dodá ženichovi na kráse a eleganci. Anglické kravaty si můžete v prodejnách Pánské obleky BANDI vybrat v balení, které lze použít zároveň jako dárkové.

Cena anglických kravat je 499,- Kč a zahrnuje také kapesníček do kapsičky u saka ve stejném provedení barvy a vzoru.

Popis anglických kravat - regat

Kravaty jsou vyráběny ze 100% polyesteru. Vyberete si z velkého množství krásných vzorů a barev, jako je champagne, bílá a šedostříbrná. Zapínání kravaty je velice jednoduché. Háček s očkem na pásce s možností volby délky dle obvodu Vašeho krku.

K těmto kravatám doporučujeme svatební vesty ve stejných barvách materiálu. Anglickou kravatu lze zakoupit i s vestou, a to ve stejném provedení barvy a vzoru materiálu..

Přečtěte si také praktické rady, jak barevně sladit ženicha a podle jakých kritérií se vybírají barvy kravat.


Podívejte se na aktuální nabídku pánských svatebních kravat - regat, v internetové prodejně BandiVamos.cz. Nakupujte výhodně z pohodlí vašeho domova na našem e-shopu.UPOZORNĚNÍ!

SNÍMKY KRAVAT SLOUŽÍ POUZE JAKO VZOR PRO NÁHLED. Modely a barvy kravat se neustále mění doplňováním nových modelů. Nabídka v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI čítá desítky různých vzorů a barev, ze kterých můžete vybírat pro ženicha to nejlepší.


Anglická kravata 1
Anglická kravata 2
Anglická kravata 3
Anglická kravata 4
Anglická kravata 5
Anglická kravata 6
Anglická kravata 7
Anglická kravata 8
Anglická kravata s vestou


Doporučení


Přečtěte si také informace o kravatových uzlech a jejich vhodném použití při různých událostech.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...