Kravaty a motýlky

Pánské motýlky BANDI - doplněk, který vyzdvihne Vaše společenské oblečení

Pánský motýlek BANDI
Elegantní pánský motýlek je tím správným doplňkem pro Váš slavnostní vzhled. Díky lesklé látce Vám motýlek dodá nádech luxusu a perfektně doplní Váš společenský oblek nebo smoking. Nemusíte se obávat složitého vázání, protože motýlky od BANDI jsou již dokonale předvázané.

Pánský motýlek je povinný při některých společenských událostech, jako jsou gala večery, koncerty či plesy. Využijete jej také ve většině tanečních kurzech. Podívejte se, jak skvěle může motýlek vypadat.


Doplněk pro gentlemany

Pánský motýlek BANDI, mo...
Návrháři od BANDI vyrobili pánské motýlky z lesklého a nemačkavého materiálu. Kromě standardní černé nebo bílé barvy můžete vybírat motýlky nejrůznějších barev. Díky tomu se můžete co nejlépe přizpůsobit barvě šatů nebo doplňků Vaší partnerky a vytvořit tak dojem dokonalého páru. Podívejte se na aktuální nabídku nádherných pánských motýlků ve všech možných barevných odstínech.

S pánským motýlkem od BANDI Vám odpadnou starosti, zda jej správně uvážete. Motýlek je předvázaný, takže si vždy zachová dokonalý tvar a Váš vzhled bude perfektní v každé situaci. Zapínání motýlku je velmi jednoduché. Na zadní straně pásku je háček s očkem. Díky tomu motýlek velmi snadno přizpůsobíte obvodu Vašeho krku.

Cena motýlků je 299 Kč nebo 399 Kč a jsou v prodeji s kapesníčkem do saka v setu nebo samostatně. Vybírejte ze spousty barev pánských motýlků v e-shopu www.BandiVamos.cz. Nakupujte v klidu a z pohodlí Vašeho domova nebo si je přijďte vyzkoušet do kamenných prodejen BANDI.


Příklady outfitů s motýlkem

Podívejte se, jak díky pánskému motýlku získalo společenské oblečení velmi slavnostní vzhled. Ten ještě umocníte, zvolíte-li k pánskému motýlku společenskou košili, která má přes knoflíky ozdobnou légu. Vyzkoušet můžete také nevšední kombinaci světle modré košile a tmavě modrého motýlka, která vypadá velice stylově. Nebojte se různých barevných kombinací, protože i tradice může podléhat módním trendům. 

Pánský motýlek BANDI, čer...
Pánský motýlek BANDI, čer...
Pánský motýlek BANDI, mod...
 

Rada pro Vás

Slavnostní outfit se smok...
Pokud obdržíte pozvánku, kde bude uvedeno například BLACK TIE, WHITE TIE nebo ULTRA FORMAL, nenechte se překvapit. Je to pojmenování dress code, ve kterém se máte ve společnosti objevit. Většinou se jedná o podmínku mít smoking. A ke smokingu neodmyslitelně patří motýlek. Podívejte se na obrázek slavnostního outfitu se smokingem a bílým motýlkem, tedy WHITE TIE.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...