Kravaty a motýlky

Pánské pletené kravaty BANDI – pro elegantní vzhled s nádechem ležérnosti

Pánská pletená kravata BA...
Jsou příležitosti, kdy chcete působit elegantně, ale ne příliš formálně. Právě pro tyto události se výborně hodí pletená kravata. Pokud si ji vezmete k obleku, dodá vašemu vzhledu na ležérnosti. Volnočasový outfit naopak doplní o špetku elegance. Pletená kravata je zkrátka osobitým doplňkem, který využijete pro řadu příležitostí.

Pánské pletené kravaty BANDI navazují na bohatou tradici pletených kravat a zároveň vychází z aktuálních módních trendů. Najdete zde jednobarevné kravaty bez vzoru v tradičních barvách jako je bordó, tmavě modrá a černá, i dvojbarevné kravaty s vodorovnými pruhy. Vybírat můžete z kravat s typickým rovným zakončením i z modelů zakončených do špičky. Pletené kravaty jsou na rozdíl od klasických tkaných kravat výrazné svou strukturou materiálu. Proto je jejich design z hlediska barev a vzorů jednodušší než u klasických kravat.

Pánská pletená kravata BA...
Pánská pletená kravata B...
Pánská kravata BANDI, mod...

K čemu se hodí pletená kravata?

Přestože je pletená kravata méně formální než klasická kravata, lze ji nosit k formálnímu i neformálnímu oblečení. Pokud si vezmete pletenou kravatu k obleku, rozvolníte tím jeho formálnost a budete působit ležérnějším dojmem. Pletená kravata se však hodí pouze k matným oblekům. V kombinaci s lesklým slavnostním oblekem by příliš razila a její použití by bylo nelogické.

Pletenou kravatou můžete skvěle doplnit i volnočasový outfit. Výborně se hodí k volnočasovému saku. Stejně dobře vynikne i v kombinaci s pleteným svetrem nebo vestou s výstřihem do V. Nosit ji můžete i bez saka, pouze s volnočasovou košilí.

Pánská pletená kravata BA...
Pánská pletená kravata BA...
Pánská kravata BANDI, mod...


Kdy nosit pletené kravaty?

Možná máte dojem, že pletené kravaty se nosí pouze na podzim a v zimě. Opak je pravdou. Pletené kravaty můžete nosit v jakémkoli ročním období. V létě je vhodné volit spíše světlé pastelové barvy. Skvělou volbou je i kombinace černé pletené kravaty a bílé košile. V zimních měsících vsaďte na tmavší odstíny.


Jak vázat pletenou kravatu?

Pletené kravaty se většinou váží na uzel four-in-hand. Tento uzel je úzký, a proto ideálně ladí k pleteným kravatám, které jsou užší, než klasické kravaty. Pletená kravata by měla být uvázaná tak, aby její spodní hrana končila u spony opasku, případně pasu kalhot.


Věděli jste, že…

Popularita pletených kravat dosáhla poprvé vrcholu v 60. letech 20. století. Tehdy nosily pletenou kravatu takové osobnosti, jako například americký prezident John Fitzgerald Kennedy, členové legendární kapely Beatles nebo Sean Connery jako agent 007 ve filmu Goldfinger.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...