Kravaty a motýlky

Nejnovější kolekce pletených motýlků BANDI – pro váš elegantní vzhled i ve volném čase

Pánské pletené motýlky BA...
Chodíte rádi elegantně oblečeni i ve volném čase a hledáte stylový módní doplněk vašeho outfitu? Návrháři od BANDI pro vás připravili jedinečnou volnočasovou kolekci pánských pletených motýlků BANDI. Dokonalé zpracování v několika barevných variantách oživí váš celkový vzhled.


Chcete vypadat jako pravý gentleman? Oblékněte se podle nejnovějších trendů. Pánský pletený motýlek BANDI se stane vaším nepostradatelným módním doplňkem k volnočasovému saku a volnočasové košili. Perfektně se hodí k nejrůznějším volnočasovým aktivitám. Například na rande, procházku městem, večeři v restauraci, posezení s přáteli a další příležitosti.

Doveďte váš outfit k dokonalosti a vyberte si z široké nabídky pánských pletených motýlků BANDI z nejnovější kolekce v e-shopu www.BandiVamos.cz. Nebo navštivte nejbližší značkovou prodejnu Pánských obleků BANDI.

Rady a tipy

Věděli jste, že elegantně oblečený muž má větší úspěch u žen? Přečtěte si o tom v článku Proč tomu tak je?
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...