Kravaty a motýlky

Pánské vlněné kravaty BANDI – výjimečný doplněk pro výjimečné muže

Pánské vlněné kravaty BAN...
NOVINKA I ve světě kravat se najdou takzvané umělecké kousky. Mezi ně patří exkluzivní vlněné kravaty, které jsou jedinečné svou strukturou látky. Originální pánské vlněné kravaty BANDI dokonale oživí váš elegantní vzhled v zaměstnání i ve volném čase.

Doporučujeme je nosit k obleku, volnočasovému saku nebo jen jako doplněk vaší oblíbené košile. Při každé příležitosti dodají vašemu outfitu na osobitosti. Budete vypadat stylově a své okolí rozhodně zaujmete.Jedinečná struktura látky

Pánská vlněná kravata BAN...
Díky jedinečné struktuře látky působí vlněné kravaty elegantním a zároveň ležérnějším dojmem. Proto se skvěle hodí do práce, stejně jako do kavárny, na procházku městem nebo na posezení s přáteli. Pokud se rádi oblékáte podle nejnovějších módních trendů, neměly by vlněné kravaty chybět ve vašem šatníku.


Stylový design a barvy

Vybírat můžete z široké nabídky stylových kravat různých barev a vzorů. Zvolte například kravatu v barvě bordó, tyrkysové, šedé či tmavě modré přesně podle vašeho vkusu. Každá z nich je zdobená diagonálními pruhy či vzorem rybí kosti.

Mezi vlněnými kravatami BANDI si vyberou muži vyznávající elegantní klasiku i muži preferující moderní styl. Kravaty z této nové kolekce jsou totiž ušité v klasickém širokém střihu i v moderním úzkém střihu SLIM. Exkluzivní materiál ze 100% vlny zaručuje, že vám kravata vydrží dlouho jako nová.

Pánská vlněná kravata BAN...
Pánská vlněná kravata BAN...
Pánská vlněná kravata BAN...
Pánská vlněná kravata BAN...
Pánská vlněná kravata BAN...
Pánská vlněná kravata BAN...

Zaujaly vás kravaty na snímcích? Podívejte se na kompletní nabídku pánských vlněných kravat v e-shopu www.BandiVamos.cz, kde si jistě vyberete kravatu vašich snů. Pokud si chcete prohlédnout kravaty zblízka, doporučujeme vám navštívit nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...