Kravaty a motýlky

Kapesníčky do kapsy saka - malý doplněk, který oživí Váš vzhled

Pánský oblek BANDI, model...
Chcete být elegantní v každé společnosti? Kapesníček v náprsní kapse saka úžasně oživí Váš celkový outfit a dodá Vám nádech luxusu a elegance. Proto stále patří mezi oblíbené pánské doplňky. Pokud patříte mezi sebevědomé muže, kteří vědí, co chtějí, neměl by kapesníček chybět ve Vašem šatníku. Nechte vyniknout Váš osobitý styl a buďte originální.

Podívejte se, jak kapesníčky BANDI nosit a inspirujte se různými společenskými outfity, které sledují nejnovější trendy ve světové módě.


Pro slavnostní vzhled

Chystáte se na svatbu, ples nebo na jinou společenskou událost? Podtrhněte Váš slavnostní vzhled a vložte si do kapsy saka ozdobný pánský kapesníček od BANDI. Kapesníček CLASSIC z lesklé a nemačkavé látky Vám dodá nádech luxusu a elegance. Díky spodnímu lemu z tvrdého papíru si stále zachová svůj dokonalý tvar.

Jak barevně zkombinovat kapesníček s kravatou a košilí? Volba je zcela na Vás. Žádné pravidlo pro barevné sladění těchto doplňků není. Kapesníček může být ve stejné barvě, jako je kravata a košile nebo stejně tak může být úplně jiné barvy. Jednoduchá a působivá varianta je, když kapesníček ladí s kravatou nebo s košilí. 

Cena kapesníčků CLASSIC je 79. Podívejte se na aktuální nabídku pánských kapesníčků BANDI a vybírejte z široké nabídky různých barev a vzorů na e-shopu www.BandiVamos.cz

Pánský kapesníček BANDI
Pánský kapesníček BANDI
Pánský kapesníček BANDI

Pro originalitu a styl

Patříte mezi muže, kteří se rádi odlišují? Právě malý detail jako je kapesníček Vám může dodat na originalitě a skvěle oživit Vaše oblečení. Podívejte se na příklady některých outfitů, kdy vzor dodal celému stylu ležérnost a moderní vzhled. Jistě to ocení manažeři nebo muži, kteří rádi nosí ve volném čase takzvanou Casual módu.  

Tyto stylové kapesníčky jsou z nové kolekce od BANDI a byly vyrobeny ve čtvercovém tvaru. Poddajný a nemačkavý materiál Vám umožňuje kapesníček libovolně tvarovat do kapsy saka pokaždé jinak.

Cena pánských LUX je 89 Kč a kapesníčků EXCLUSIVE je 99 Kč. Z širokého výběru různobarevných pánských kapesníčků BANDI můžete také vybírat z pohodlí Vašeho domova v internetové prodejně www.BandiVamos.cz

Pánský kapesníček BANDI
Pánský kapesníček BANDI
Pánský kapesníček BANDI


Jednoduchý trik

Plánujete jít do společnosti s dámou? Zvolte barvu doplňků, například kravaty, motýlku nebo kapesníčku, podle barvy jejich šatů. Takto barevně propojeni budete tvořit dokonalý pár. Nikdo nebude pochybovat o tom, že patříte k sobě. Například na plese si tímto jednoduchým trikem zajistíte obdiv okolí.


Tip pro Vás

Líbí se Vám dokonalé sladění barvy a vzoru kravaty s kapesníčkem v kapse saka? Již nemusíte hledat kapesníček, který přesně odpovídá barvě Vaši kravaty. Podívejte se na modely pánských kravat BANDI, které pořídíte v setu s kapesníčkem ze stejného materiálu, jako je kravata.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...