Kravaty a motýlky

Pánské klasické kravaty BANDI - tisíce vzorů a barev

Pánské kravaty BANDI
Klasická kravata je základním doplňkem každého muže, který využije do práce i do společnosti. Nepřeberné množství barev a vzorů klasických pánských kravat BANDI Vám umožní najít přesně takovou kravatu, ve které budete vypadat perfektně.

Podívejte se, jak jednoduše vyberete vhodnou pánskou kravatu do zaměstnání, na ples, do tanečních nebo na svatbu.


Popis pánské kravaty

Klasické pánské kravaty mají šířku 8 cm, která se již stala standardem v pánské společenské módě. Díky své šířce je doporučujeme uvázat do elegantních velkých uzlů ke košilím s širokým límcem. Takto uvázaná kravata Vám dodá na respektu a seriózním vzhledu.

Kravaty jsou vyrobeny nejmodernější technologií z prvotřídního materiálu, taky aby splňovali požadavky nejnáročnějších mužů. Složení materiálu ze 100 % polyesteru zajišťuje, že se kravata nemačká, je odolná proti opotřebení a snadno se čistí. Díky tomu Vám zachová stále perfektní vzhled.

Cena pánských kravat je od 199 Kč. Podívejte se na široký výběr klasických kravat přímo z pohodlí Vašeho domova na e-shopu www.BandiVamos.cz. 


Podpoří slavnostní vzhled

Na oslavné události jako je například svatba, ples, taneční apod. si můžete uvázat pánskou kravatu z lesklého materiálu. Taková kravaty podtrhne Váš slavnostní vzhled a dodá Vám nádech luxusu. Vybírat můžete z klasických pánských kravat jednobarevných nebo se vzorem.

Pánská klasická kravata B...
Pánská klasická kravata B...
Pánská klasická kravata B...

Seriózně do práce

Chodíte-li každý den do zaměstnání v kravatě, vybírejte klasické kravaty s diagonálními pruhy. V těch budete působit na Vaše okolí jako profesionál. Nebojte se ani kravat s jednoduchým vzorem, který oživí Váš pracovní outfit. 

Pánská klasická kravata B...
Pánská klasická kravata B...
Pánská klasická kravata B...

Jednoduchý trik

Při výběru barvy kravaty je třeba přemýšlet nejen nad tím, zda Vám ladí k outfit. Vhodně zvolenou barvou kravaty můžete ovlivnit to, jak Vás vnímá Vaše okolí. Například Vám může pomoci zvýšit Vaše šance na úspěch v práci. Přečtěte si jakou barvu kravaty by si měl vzít manažer na obchodní jednání, aby byl úspěšný


Tip pro Vás

Přečtěte si informace o kravatových uzlech a jejich vhodném použití při různých událostech, které Vám pomůžou vyhnout se společenskému faux pas.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...