Kravaty a motýlky

Pletená kravata - ukažte svůj styl

Pletená kravata

Jsou příležitosti, kdy chcete vypadat elegantně, ale zároveň cítíte, že kravata už je na danou událost příliš formální. Pokud v oblékání preferujete uvolněnost, je pro vás pletená kravata to pravé. Do vašeho oblékání vnese osobitý styl a ležérní eleganci.

Cena pletených kravat je 349,- Kč a v prodejnách Pánské obleky BANDI můžete vybírat z široké nabídky kravat v mnoha módních barvách.


Pletené kravaty jsou charakteristické svou zajímavou strukturou, která vzniká pletením jemného vlákna. Nezaměnitelný vzhled těchto kravat příjemně oživí dojem z vašeho oblečení.


Kdy nosit pletenou kravatu?

Pletené kravaty patří mezi méně formální druh kravat a díky tomu mají velmi široké využití. Lze je nosit k obleku i k džínům. Při nošení ke klasickému obleku odlehčí celkový dojem z vašeho oblečení a svým zajímavým zpracováním dodají celému oděvu ležérní vzhled. Toho využijete do divadla, na ples, firemní večírek a další události, kde chcete být oblečen elegantně a zároveň stylově. Ke klasickému tmavému obleku doporučujeme bílou košili s úzkým límečkem a pletenou kravatu ve vaší oblíbené barvě. Budete oblečen společensky a odlišíte se od ostatních mužů. Na odpolední události vypadá skvěle také modrý oblek, světle modrá košile a pletená kravata v barvě obleku.

Pokud si pletenou kravatu vezmete k volnočasovému oblečení, získá vaše oblečení na eleganci a stylu. Pletenou kravatu si můžete vzít například k volnočasové košilí a džínům. Tato kombinace se hodí na neformální oslavy narozenin, večírky a různá setkání s rodinou a přáteli. Další skvělou variantou jsou oblekové či plátěné kalhoty, košile s pletenou kravatou a sako. Pokud si tuto kombinaci oblečete jako svatební host na svatbu pojatou v uvolněném stylu, rozhodně budete mít úspěch. Totéž platí například na rande, kde zaručeně okouzlíte v košili s pletenou kravatou a lehkým svetrem.


Jak vázat pletenou kravatu?

Přemýšlíte, jak se tato kravata váže? Obvykle se volí jednoduchý uzel Four In Hand. Podívejte se, jak uvázat kravatový uzel Four In Hand. Uzel Four In Hand je malý a k této kravatě se výborně hodí. Hrubší povrch kravaty totiž znamená, že by jiný uzel vypadal větší než u klasické kravaty. Pletenou kravatu si můžete uvázat na kratší délku, než běžnou kravatu. Je to i proto, že pletené kravaty jsou zakončeny vodorovně a ne do špičky, jako jsme zvyklí u běžných kravat.


S ohledem na pletená vlákna se tyto kravaty také ukládají jinak než běžné kravaty. Většinou běžné kravaty přehodíme přes věšák tak, aby se nepokrčily a po vytažení byly v perfektním stavu. U pletených kravat bychom tím poškodili vlákna a kravata by se natáhla a ztratila tak svůj tvar. Proto doporučujeme pletené kravaty jednoduše složit nebo srolovat. Tím se zajistí dlouhá životnost vláken a také délka kravaty zůstane zachována. Velkou výhodou těchto kravat je i nekrčivý materiál. Díky tomu jsou výborné například při cestování.

Pletené kravaty lze vybírat z jednobarevných či vzorovaných. Nejčastějšími vzory pak bývají puntíky či proužky. Ty ovšem nejsou diagonální, jak jsme zvyklí vídat na klasických kravatách, ale horizontální. Pletená kravata s vodorovnými proužky působí velmi uvolněně a originálně. Ať už si vyberete pletenou kravatu se vzorem nebo bez, své okolí zaujmete na první pohled.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...