Vázání a výběr kravaty

Videonávod: Jak uvázat kravatu s širokým uzlem Windsor Full

Videonávod jak uvázat kravatu ve stylu Windsor Full. Vázání kravaty je jednoduché a výsledný efekt naprosto dokonalý. Lepšího výsledku vázání kravaty již nelze dosáhnout. Chcete-li být tedy IN použijte tento kravatový uzel, který je vhodný  pro košile s italským límečkem. Tzv. žralok. Další možností je zjednodušený způsob vázání tohoto uzlu, a to Windsor Half. Přečtěte si také informace o kravatových uzlech a jejich vhodném použití při různých událostech.


Jak vybrat kravatu?

Manažer v outfitu od BAND...

Výběr kravaty pro určitou událost je stejně důležitý jako výběr pánského obleku samotného. Kravata by měla ladit s barvou košile. V případě, že oblékáme bílou košili, je výběr kravaty jednodušší.

Ovšem i u bílé košile existují zásady správného výběru kravaty. Např. u manažera je rozdíl v tom, zda bude celý den v práci a bude se pohybovat pouze v prostředí svého pracovního kolektivu nebo má v ten den obchodní jednání s klientem. Jak tedy na to?

Více info

Jak uvázat kravatu s uzlem Pratt

Kravatový uzel Pratt

Videonávod vázání kravaty s uzlem zvaným Pratt. Vázání kravaty je jednoduché a velice rychlé. Uzel doporučujeme použít u kravat z hrubých nebo nepoddajných materiálů nebo u kravat úzkých. Např. RETRO kravat

Jediný kravatový uzel, u kterého se zakládá kravata naruby. I přesto však dokonalý, díky trojúhelníkovému tvaru, který dá uzlu vyniknout spolu s košilemi s úzkým límečkem.

Více info

Jak uvázat kravatu s uzlem Windsor Half

Kravatový uzel Windsor Ha...

Videonávod vázání kravaty styl WINDSOR Half. Zjednodušená verze vázání uzlu Windsor Full. Uzel méně dokonalý, nicméně stále hezký a elegantní. Vázání kravaty je jednoduché a výsledný efekt naprosto dokonalý.


Doporučujeme použít u kravat z hrubých materiálů nebo u úzkých Retro kravat 50 léta.

Více info

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...