Jak vybrat kravatu?

Jak vybrat kravatu?

Manažer v outfitu od BAND...

Výběr kravaty pro určitou událost je stejně důležitý jako výběr pánského obleku samotného. Kravata by měla ladit s barvou košile. V případě, že oblékáme bílou košili, je výběr kravaty jednodušší.

Ovšem i u bílé košile existují zásady správného výběru kravaty. Např. u manažera je rozdíl v tom, zda bude celý den v práci a bude se pohybovat pouze v prostředí svého pracovního kolektivu nebo má v ten den obchodní jednání s klientem. Jak tedy na to?

Příklady použití kravaty

- manažer při jednání s klientem na obchodním jednání používá výhradně kravatu červenou, spolu s bílou košilí. V zimě používáme tmavší barvy, v létě pak barvy světlejší. V pracovním prostředí svého kolektivu může být barva a vzor kravaty jakýkoliv. A doporučujeme měnit denně barvy. Pozor! I když si nakoupíte deset bílých košil a budete nosit každý den čistou a jinou, i tak budete působit v kolektivu, že máte jen jednu, že ji neperete, a že nejste čistotní.

- student k maturitním zkouškám použije kravatu nejlépe světlé barvy s proužkem nebo bez. Doporučujeme světle modrou, světle růžovou, světle fialovou nebo světle zelenou. Nejlépe k bílé košili.

- ženich má při svatbě možnosti neomezené. Doporučujeme barvy veselé nebo decentní s proužkem. Možný je proužek s leskem. Nejlépe však kravatu svatební nebo anglickou kravatu - regatu v kombinaci se svatební vestou.

- účastník pohřbu použije pouze kravatu černou nebo tmavě šedou s černými proužky nebo vzory.

- mladý muž na párty si oblékne kravatu pestrou, jednobarevnou v kontrastu s barvou košile. Nejlépe RETRO SLIM kravatu.

 

Doporučení

Přečtěte si také informace o kravatových uzlech a jejich vhodném použití při různých událostech.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...