Aktuality

Majitel módní značky BANDI děkuje policistům, strážníkům, hasičům a záchranářům a věnuje jim slevu 50 %

Náročná a riziková práce všech členů záchranných složek, kteří za nás denně v práci nasazují své zdraví a životy, bývá často nedoceněná. BANDI si jejich práce velmi váží. Proto jim jako formu poděkování přináší SLEVU 50 % na značkovou pánskou módu BANDI.

Policisté a strážníci nakoupí se speciální slevou 50 % ve všech značkových prodejnách BANDI již od čtvrtku 3. 12. 2020.

Hasiči, záchranáři a příslušníci vězeňské služby se pak na slevu mohou těšit v měsíci lednu 2021.

Majitel módní značky BANDI děkuje policistům, strážníkům, hasičům a záchranářům a věnuje jim slevu 50 %

Proč BANDI odměňuje záchranné složky

„Policisté, strážníci, hasiči, záchranáři a další složky IZS při výkonu své profese za nás za všechny denně nasazují své zdraví i někdy i životy. Bohužel jsou oproti jiným profesím často společností nedoceněni. Je potřeba vážit si jejich práce, při které chrání nás a naše blízké,“ vysvětluje majitel značky Andrej Bandi Vámoš

I když by se mohlo zdát, že je práce policisty stejná jako jakákoli jiná, není tomu tak. Většina z nás neodchází z domu od rodiny do práce s vědomím, že se můžeme zranit, nebo že se domů vůbec nemusíme vrátit. Paradoxně jsou to právě policisté, hasiči a záchranáři, které nedoceňujeme. Rád bych jim s úctou a respektem poděkoval. Jako formu poděkování jsem zvolil 50% slevu na nákup společenského oblečení ve značkových prodejnách BANDI, aby se mohli hezky obléknout. Přijměte ode mne pozvání na dobrou kávu,“ uzavírá Andrej Bandi Vámoš

Policisté a strážníci

Poděkování policistům a strážníkům s nabídkou využití 50% slevy při nákupu bude probíhat po celý prosinec. A to až do 31. 12. 2020. I na Silvestra si tedy pořídíte elegantní oblečení či doplňky se speciální slevou 50 %.

Hasiči a záchranné složky

Následně v lednu 2021 budou mít možnost využít slevu zaměstnanci Hasičského záchranného sboru ČR, zdravotnické záchranné služby, vodní záchranné služby, horské služby a vězeňské služby.
Pozor! Veškeré termíny budou upřesněny s ohledem na aktuální vládní nařízení

BANDI věří, že tato forma poděkování udělá všem policistům, hasičům a záchranářům radost a rozzáří úsměvy na jejich tvářích. A to nejen úsměvy mužů, ale také žen. Vždyť která žena by si nepřála mít vedle sebe krásně oblečeného a upraveného gentlemana?

Příklad slevy:
Původní cena pánského obleku: 6.990 Kč
Akční cena obleku se slevou 50 %: 3.495 Kč
Ušetříte: 3.495 Kč

Běžně při nákupu pánského oblečení na jakoukoli společenskou událost zaplatíte za oblek s košilí a kravatou 10.936 Kč. S využitím této mimořádné slevy ušetříte polovinu ceny, tedy 5.468 Kč. A to se rozhodně vyplatí.

Co vše si ve slevě můžete koupit?

O polovinu levněji pořídíte veškeré nezlevněné zboží. Vzhledem k široké nabídce se nemusíte obávat, že byste neměli z čeho vybírat. Právě naopak! Díky bohatému zásobení si v prodejnách módní značky Pánské obleky BANDI vyberete z více než 20 modelů elegantních obleků, desítek modelů pohodlných košil, jedinečných kravat nebo motýlků. V nabídce najdete rovněž stylová volnočasová saka, hřejivé elegantní svetry, hřejivé vlněné kabáty nebo koženou, ručně vyráběnou obuv. Navíc vše pořídíte v různých velikostech a střizích, takže obléknout se od hlavy až k patě se může opravdu každý. Podívejte se na příklady oblečení, které pořídíte se slevou.

Modrý kombinovatelný oblek Edenio – vždy vám padne jako šitý na míru
Kombinace obleku a kravaty s diagonálními pruhy je ideální volbou do práce
Hledáte oblek, který vynosíte na pracovní příležitosti i na společenské události, jako je například svatba? Pak je pro vás tmavě modrý oblek dokonalou volbou. Díky tomu, že je kombinovatelný, si vyberete zvlášť velikost saka i kalhot. Budete tak mít jistotu, že vám padne jako šitý na míru. Oblek navíc pořídíte hned ve třech střizích. Vyštíhlený střih SLIM FIT je ideální volbou pro štíhlé muže, kteří si potrpí na moderní vzhled. Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT dopřeje mužům standardní postavy více volnosti v pohybu. Rovný střih COMFORT FIT pak ocení muži s většími rameny či stehny, kteří se v něm budou cítit vždy pohodlně.

Původní cena obleku: 7.998 Kč
Akční cena pouze pro záchranné složky: 3.999 Kč
Ušetříte: 3.999 Kč

Tmavě hnědé pánské sako Tenere – tip pro muže, kteří chtějí vypadat skvěle i ve volném čase
Moderní hnědé sako vám dodá na originalitě
Myslíte si, že se budete ve volném čase cítit příjemně pouze v mikině a džínách? Když správně zvolíte sako a kalhoty, můžete použít nejen košili, ale i tričko nebo jemný svetr z úpletu. Nejenže se budete cítit uvolněně, ale snadno se oblečením přizpůsobíte počasí. V saku módní tmavě hnědé barvy uděláte perfektní dojem například na rodinném setkání.

Původní cena saka: 5.649 Kč
Akční cena pouze pro záchranné složky: 2.825 Kč
Ušetříte: 2.824 Kč

Bílá pánská košile SILVIO Bianco – bílá košile je základ šatníku každého muže
V bílé košili budete vypadat vždy jako dokonalý elegán
Ať se chystáte na jakoukoli událost, bílou košilí nikdy nic nezkazíte. Tato barva košile je pro vás zárukou, že budete působit jako muž, který o sebe dbá a je pořádkumilovný. Skvěle se hodí na svatbu, pracovní večírek nebo oslavu jubilea s rodinou. Vyštíhlený střih košile Silvio navíc dokonale podtrhne vaši mužnou postavu.

Původní cena košile: 1.599 Kč
Akční cena pouze pro záchranné složky: 800 Kč
Ušetříte: 799 Kč

Proč je některé zboží v akci?

Současně s nezlevněným zbožím v prodejně najdete také produkty, které jsou v akci nebo výprodeji, a na které už se vaše sleva nevztahuje. Zboží, které je v akci, je určeno pro zákazníky, kterých se tato speciální akce pro zdravotníky netýká. Díky tomu výhodně nakoupí například maminky oblečení pro své syny, kteří se také potřebují obléknout pro různé společenské i školní příležitosti, nebo manažeři do práce.


„Dovolujeme si upozornit zákazníky, že v období poděkování navštěvuje prodejny módní značky Pánské obleky BANDI mnoho zákazníků. Pokud se chcete vyhnout čekání, které může být docela dlouhé, doporučujeme navštívit prodejnu v dopoledních hodinách.“
Jak se prokázat, abyste slevu získali

Hasič – služební průkaz Hasičského záchranného sboru České republiky s fotografií.
Policista ČR – služební průkaz zaměstnance Policie České republiky, který je ve služebním poměru, s fotografií a identifikačním číslem.
Strážník městské policie – průkaz zaměstnance městské policie, který vykonává povolání strážníka, s fotografií a identifikačním číslem.
Záchranář – písemné potvrzení o zaměstnání ve zdravotní záchranné službě s razítkem a podpisem zaměstnavatele. Osobní údaje z potvrzení budou kontrolovány s občanským průkazem.
Příslušník vězeňské služby – služební průkaz zaměstnance, který je ve služebním poměru, s fotografií a identifikačním číslem.
Vodní záchranná služba a horská služba – služební průkaz zaměstnance s fotografií.

Podmínky jsou stanoveny proto, aby se předešlo zneužití tohoto jedinečného poděkování. BANDI chce pomoci těm, kteří věnovali svůj pracovní život pomoci druhým a ocenění si tedy zaslouží. Proto bez splnění výše uvedených předpokladů při prokázání vašeho zaměstnání není možné slevu nárokovat.

Podmínky pro uplatnění slevy

– Sleva 50 % platí na všechen nezlevněný sortiment ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.
– Sleva NEPLATÍ pro nákup v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz, protože se neprokážete osobně služebním průkazem.
– Sleva se nevztahuje na zlevněné zboží a nesčítá se s žádnou jinou slevou nebo akcí.
– Slevu nelze uplatnit na dárkové šeky a na dárkové krabičky. A to včetně krabiček za 1 Kč.
– Zboží zakoupené v této 50% slevě je možné vyměnit v kamenných prodejnách pouze do 31. 12. 2020. Zboží nelze měnit přes e-shop.
– Sleva platí pouze pro zaměstnance ve výkonu služby Policie ČR, Hasičského záchranného sboru ČR, členy zdravotnické záchranné služby, vodní záchranné služby, horské služby a příslušníky vězeňské služby.
– Podmínkou pro uplatnění slevy je registrace klienta u BANDI. Při registraci je nezbytné vyplnit registrační údaje podle platného občanského průkazu. Díky tomu budete moci využít spoustu dalších výhod, které Pánské obleky BANDI nabízí. Pokud nakoupíte oblečení za více než 3.000 Kč, dostanete věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI Black, díky které budete mít slevu 5 % na každý nákup mimo toto mimořádné poděkování a také budete moci využít speciálních výhod, které jsou určené pouze věrným klientům s touto kartou.
– Sleva platí pouze v období od 3. 12. do 31. 12. 2020 pro zaměstnance ve výkonu služby státní Policie ČR, městské policie, a po novém roce pro zaměstnance Hasičského záchranného sboru ČR, členy zdravotnické záchranné služby, vodní záchranné služby, horské služby a příslušníky vězeňské služby. Termíny jsou závislé na vládních nařízeních ohledně otevření prodejen, můžou být tedy změněny.
– Slevu 50 % získá pouze klient, který se prokáže platným originálním služebním průkazem. Na uniformu či jiné doklady bez fotografie, popřípadě odznaky, nebude brán zřetel. Záchranáři musí předložit potvrzení o zaměstnání s uvedeným druhem práce z oblasti zdravotnické záchranné služby.
– Sleva neplatí pro občanské pracovníky Policie ČR, městské policie, hasičského záchranného sboru, vězeňské služby, pracovníky z oblasti zdravotní záchranné služby, horské služby a vodní záchranné služby, jako jsou administrativní pracovníci.
– Sleva neplatí pro hasiče podnikových sborů. Podmínkou pro hasiče je služební poměr a tomu odpovídající služební průkaz.
– Slevu je možné využít opakovaně, a to do počtu tří kusů z každého druhu zboží. Jestliže si tedy při prvním nákupu vyberete například dvě košile, můžete při dalším nákupu koupit již pouze jednu košili do počtu tří kusů.
– Sleva se vztahuje také na úpravy obleků podle platného ceníku od profesionální krejčové z prodejen Pánské obleky BANDI. Pokud tedy budete chtít zkrátit rukávy u saka, délku kalhot, zúžit obvod pasu a jiné, můžete využít 50% slevy i na tyto služby. Díky upravenému obleku na vaši míru budete vypadat dokonale při různých společenských událostech. Odborní poradci v prodejnách Pánské obleky BANDI vám rádi pomůžou s výběrem perfektního oblečení pro vás.
– Sleva platí i pro ženy, které jsou ve služebním poměru, v zaměstnaneckém poměru jako záchranář, vodní záchranář a horský záchranář nebo jako strážník městské policie. Mohou přijít samy, nebo s pánským doprovodem a nakoupit pro něj.
– Sleva je částečně přenosná. Osoba, která má nárok slevu využít, může přijít na prodejnu s kamarádem či rodinným příslušníkem a nakoupit pro něj. Osoba, která má právo slevu využít, musí být fyzicky přítomna při nákupu a u placení se musí prokázat dokladem.
– Slevu nelze uplatnit v případě, že osoba, která má nárok slevu využít, poskytne svůj průkaz, či jiný doklad další osobě. Nelze, aby někdo přinesl služební průkaz od kolegy nebo napsal informační e-mail, že se dostaví syn záchranáře a podobně. Slevu může uplatnit jedině klient, který fyzicky předloží svůj služební průkaz nebo potvrzení o zaměstnání.

Odpovědi na vaše otázky

Pracuji u Policie České republiky jako administrativní pracovnice. Mohu využít 50% slevu IZS?
Bohužel, toto nelze. Majitel módní značky Pánské obleky BANDI nyní poskytuje slevu pouze policistům, hasičům, záchranářům, vodním záchranářům, horské službě a příslušníkům vězeňské služby, kteří jsou ve služebním poměru. Občanským zaměstnancům, jakými jsou administrativní pracovníci, sleva 50 % není poskytnuta.

Platí tato sleva také pro dobrovolné hasiče, nebo hasiče podnikových sborů?
Neplatí. Slevu 50 % na sortiment značky Pánské obleky BANDI může uplatnit pouze hasič z povolání, který je ve služebním poměru a prokáže se platným služebním průkazem.

Jsem zaměstnaná jako strážník městské policie, mohu slevu uplatnit, když jsem žena?
Sleva se vztahuje samozřejmě také na ženy, které pracují ve služebním poměru nebo v zaměstnaneckém poměru jako záchranář a strážník v případě obecní či městské policie. Můžete tedy přijít nakoupit sama nebo s pánským doprovodem a nakoupit pro něj.

Můj manžel je horský záchranář. Mohu nakoupit místo něj a věnovat mu tak dárek na Vánoce?
Bohužel, toto nelze. Pro uplatnění slevy 50 % musí členové horské služby, vodní záchranné služby, policisté, hasiči nebo příslušníci vězeňské služby osobně předložit platný průkaz s fotografií a záchranáři potvrzení o zaměstnání. Tuto slevu nemůže samostatně využít rodinný příslušník či kamarád. Je možné však prodejnu navštívit společně s manželem a pomoci mu s výběrem.

Je tato sleva určená také pro záchranáře z Liberce, kde nemáte prodejnu?
Ano, tato sleva je platná pro všechny policisty, strážníky, hasiče, záchranáře, horské záchranáře, vodní záchranáře, příslušníky vězeňské služby z celé České republiky.

Nedostanu se k vám na prodejnu. Můžu využít slevy a nakoupit ve vašem e-shopu www.BandiVamos.cz?
Bohužel, toto nelze. Slevu lze využít pouze v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI. Sleva neplatí pro internetový obchod www.BandiVamos.cz, aby hasič, policista, strážník, záchranář, horský záchranář, vodní záchranář nebo příslušník vězeňské služby mohl slevu uplatnit, musí se osobně prokázat průkazem.

Stačí mi pro legitimaci odznak?
Ne. K tomu, abychom vám mohli poskytnout 50% slevu, musíme mít jistotu, že jste opravdu policista. Dostatečným důkazem je váš služební průkaz s fotografií.

Obdržel jsem vánoční voucher v hodnotě 200 Kč. Můžu jej uplatnit i s 50% slevou?
Bohužel, toto nelze. Slevy se nesčítají. Vánoční voucher můžete někomu darovat, nebo jej uplatnit při dalším nákupu.

Mám vaši věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI se slevou 5 %. Můžu ji využít ještě navíc k nákupu?
Bohužel, toto nelze. Slevy se při tomto jedinečném poděkování nesčítají.

Mám kartu Sphere Card a všiml jsem si, že jste v tomto slevovém programu zařazeni. Je možné tuto kartu využít, abych získal další slevu ještě k těm 50 %?
Bohužel, toto nelze. Žádné další slevy se v případě tohoto speciálního poděkování nesčítají.

Musím přijít v uniformě?
Ne, to nemusíte. K prokázání je nutné mít u sebe platný služební průkaz s fotografií. Záchranáři musí mít potvrzení o zaměstnání, které zkontrolujeme s jejich platným občanským průkazem.

Pracuji jako voják z povolání. Vztahuje se tato sleva také na vojenskou policii?
Ne, nevztahuje. Sleva platí pouze pro výše uvedené, tedy pro státní Policii ČR, městskou policii, Hasičský záchranný sbor ČR, poskytovatele zdravotnické záchranné služby, horské služby, vodní záchranné služby a příslušníky Vězeňské služby ČR.

Mohlo by vás zajímat