Aktuality

Majitel módní značky Pánské obleky BANDI děkuje a naděluje před Vánocemi členům IZS a vojákům mimořádnou SLEVU 50 %

Stejně jako v minulých letech by majitel módní značky BANDI rád upřímně poděkoval za náročnou a rizikovou práci příslušníkům a zaměstnancům složek IZS, a tento rok nově také složek ozbrojených sil. Jako formu poděkování zvolil pan Andrej Bandi Vámoš dárek ve formě mimořádné SLEVY 50 % na nákup nezlevněného společenského a volnočasového oblečení BANDI.

UPOZORNĚNÍ:
Majitel značky BANDI vyslyšel ohlasy ze strany vojáků. Mnozí z nich totiž často slouží na zahraničních misích, daleko od svých nejbližších, a nemohli tak minulý měsíc využít mimořádnou SLEVU 50 % v rámci listopadového „Poděkování“. Proto se rozhodl nabídnout jim dárek také v prosinci. Aby mohli ještě před Vánocemi udělat radost sobě nebo svým rodinám.


UDÁLOST PODĚKOVÁNÍ A SLEVA 50 % JE V PROSINCI URČENA PRO TYTO SLOŽKY A PROFESE:

VOJÁCI A ZAMĚSTNANCI ARMÁDY ČR, VOJÁCI V ZÁLOZE A VÁLEČNÍ VETERÁNI
VOJENSKÁ POLICIE A HRADNÍ STRÁŽ
HASIČI PROFESIONÁLNÍ, DOBROVOLNÍ A PODNIKOVÍ
ZÁCHRANNÁ ZDRAVOTNICKÁ SLUŽBA
VODNÍ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA ČČK
BÁŇSKÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA
SKALNÍ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA
HORSKÁ SLUŽBA ČR
CZECH SAR TEAM
CELNÍCI A ZAMĚSTNANCI CELNÍ SPRÁVY ČR
ZAMĚSTNANCI KRIZOVÝCH LINEK


Ve značkových prodejnách BANDI je pro vás otevřeno každý den včetně víkendů od 10:00-20:30 hod.

Proč BANDI děkuje členům složek IZS a vojákům?

Vojáci, hasiči, dobrovolní hasiči, záchranáři a členové dalších složek IZS za nás denně při výkonu profese nasazují své zdraví a někdy bohužel i své životy. Mohlo by se zdát, že jejich práce je stejná jako jakákoli jiná. Ovšem není tomu tak.

Nikdo z nás neodchází z domu od rodiny do práce s vědomím, že se může zranit, nebo že se domů vůbec nemusí vrátit. Paradoxně jsou to zaměstnanci právě těchto profesí, kteří jsou mnohdy společností nedoceněni.

Tento stav si dobře uvědomuji a chtěl bych vojákům, hasičům, záchranářům, celníkům, členům Czech SAR Teamu a zaměstnancům krizových linek za jejich práci poděkovat a vyjádřit jim respekt. Právě v období před Vánoci bych jim rád věnoval dárek ve formě 50% slevy při výběru oblečení ve značkových prodejnách BANDI, aby si vybrali kvalitní oblečení a mohli tak udělat radost sobě nebo svým blízkým,“ říká majitel značky Andrej Bandi Vámoš.

Sleva výhradně pro příslušníky a zaměstnance složek IZS, Armády ČR a krizových linek

Vojáci a váleční veteráni, hasiči, dobrovolní hasiči, záchranáři, celníci, členové Czech SAR Teamu, členové dalších složek IZS a zaměstnanci krizových linek mají možnost využít tento dárek a nakoupit ve všech značkových prodejnách Pánské obleky BANDI vybrané druhy oblečení s mimořádnou SLEVOU 50 % od 1. prosince – 31. prosince 2023.

Pro čerpání slevy je potřeba se prokázat potvrzením o služebním nebo zaměstnaneckém poměru v uvedených složkách a profesích. A to buď písemným potvrzením od vašeho zaměstnavatele nebo služebním či zaměstnaneckým průkazem s fotografií, na kterém je uvedený název zaměstnavatele a jméno i příjmení vás jako příslušníka nebo zaměstnance.

Muži si mohou s touto slevou nakoupit společenské oblečení BANDI na ples, svatbu, rodinné oslavy nebo do zaměstnání i značkový volnočasový outfit za poloviční cenu.

Slevu 50 % samozřejmě využijí i ženy pracující ve stejných profesích. Pokud přijdou na prodejnu se svým mužem či partnerem, synem, tátou nebo bratrem mají ideální možnost vybrat pro ně společenské a volnočasové oblečení BANDI.

Doporučujeme využít tuto příležitost také k nákupu vánočních dárků pro své blízké pod stromeček a ušetřit tak až několik tisíc korun.

Komu je poděkování určeno a kdy můžete využít mimořádnou SLEVU 50 %?

Poděkování a dárek je určen pro všechny pracovníky složek IZS, ozbrojených sil a krizových linek ve služebním i zaměstnaneckém poměru. Pro váš pohodlný a příjemný nákup je událost „Poděkování“ v termínu od 1. prosince do 31. prosince 2023 určena těmto složkám a profesím:

 • vojáci a civilní zaměstnanci Armády ČR
 • vojáci v záloze a váleční veteráni
 • vojenští policisté a hradní stráž
 • hasiči a zaměstnanci Hasičského záchranného sboru ČR
 • dobrovolní a podnikoví hasiči
 • záchranáři a zaměstnanci Záchranné zdravotnické služby
 • Záchranný tým ČČK
 • Horská služba ČR
 • Vodní záchranná služba ČČK
 • Báňská záchranná služba
 • celníci a zaměstnanci Celní správy ČR
 • členové Czech SAR Teamu
 • zaměstnanci krizových linek a linek bezpečí

Co si můžete koupit se SLEVOU 50 %?

Pro událost „Poděkování “ je sortiment v prodejnách rozdělen na dvě části. Část pro vás, příslušníky a zaměstnance složek IZS, Armády ČR a krizových linek, na kterou je možnost uplatnění mimořádné slevy 50 %. Druhá část pro ostatní klienty, kteří v listopadu a prosinci přijdou do prodejen nakoupit oblečení. Ti také čerpají slevy. Ovšem ne tak výrazné, jako vy. Členové IZS a vojáci nejsou jediní zákazníci v tomto období, je proto potřeba zohlednit i ostatní zákazníky.

Díky bohatému zásobení si ve značkových prodejnách BANDI vyberete z mnoha modelů elegantních společenských obleků, kvalitních kabátů a košil, stylových kravat, motýlků, opasků a dalších doplňků. Více než polovina celého sortimentu BANDI je zařazena do poděkování členům složek IZS a vojákům. Mezi vybranými produkty je více jak 30 druhů pánských obleků, téměř 20.000 kusů pánských košil a spousta dalšího značkového oblečení a doplňků.

Seznam zboží, které je vyhrazeno pro událost „Poděkování“ a mimořádnou slevu 50 % je od 1. 12. 2023 po celou dobu události k dispozici v tištěné podobě k náhledu v každé prodejně BANDI.

A to není vše. Vyberete si také pohodlná volnočasová saka a chinos kalhoty, hřejivé pláště a svetry, nebo koženou, ručně šitou obuv a spoustu módních doplňků. Navíc vše pořídíte v různých velikostech a střizích, takže obléknout se od hlavy až k patě může opravdu každý.


Kde můžete uplatnit 50% SLEVU?

Slevu lze uplatnit při nákupu ve všech značkových kamenných prodejnách BANDI.


Podívejte se na vybrané příklady z bohatého sortimentu společenského a volnočasového oblečení BANDI, které pořídíte s mimořádnou SLEVOU 50 % jako poděkování za náročnou a obětavou práci.

Tmavě modrý pánský oblek BANDI Angiori Marin, Slim Fit

Pro muže, kteří chtějí vypadat dokonale v každé situaci doporučujeme tmavě modrý společenský oblek BANDI Angiori Marin z letošní kolekce New Season 2023. Vyštíhlený střih SLIM FIT je vhodný pro muže standardní a štíhlé postavy, kteří hledají vysokou kvalitu zpracování, komfort a pohodlí. Podívejte se, pro jaké příležitosti je vhodné pánský oblek BANDI Angiori využít.

Pánský oblek BANDI Angiori Marin, Slim Fit v kombinaci s vestou Corsini Blu

Elegantní oblek BANDI Angiori Marin využijete po celý rok pro všechny pracovní, společenské i méně formální příležitosti. Je vhodný na pracovní jednání i formální slavnosti jako jsou promoce nebo svatby. Skvělý dojem uděláte také na každém rande a všech rodinných oslavách.

Cena obleku BANDI Angiori Marin: 14.999 Kč
Dárek – 50% SLEVA: 7.499,50 Kč
Ušetříte: 7.499,50 Kč


Pánský kabát BANDI Montone Grigio

Tmavě šedý pánský kabát BANDI Montone Grigio vás spolehlivě ochrání před chladem podzimního a zimního období. Stylový vlněný kabát se širokým límcem je vhodný pro muže, kteří hledají elegantní, hřejivý módní kousek na cesty do zaměstnání, za kulturou i do oblíbené kavárny.

Dokonalý outfit s pánským kabátem BANDI Montone Grigio do chladného počasí

Elegantní kabát BANDI Montone Grigio využijete nejen ke společenskému obleku. Dokonalý outfit pro volný čas snadno a rychle vytvoříte kombinací kabátu spolu s riflemi, tričkem a bavlněným svetrem nebo rolákem. Váš styl tak ocení i přátelé při neformálním setkání u šálku dobré kávy.

Cena kabátu BANDI Montone Grigio: 11.999 Kč
Dárek – 50% SLEVA: 5.999,50 Kč
Ušetříte: 5.999,50 Kč


Pánský svetr BANDI Arezzio Marsala

Bavlněný pánský svetr BANDI Arezzio Marsala s véčkovým výstřihem je tím pravým kouskem hřejivého oblečení do chladnějšího počasí. Skvěle se hodí k volnočasovým kalhotám i pod sako obleku pro zdůraznění elegance na pracovní schůzce. Decentní, nebo naopak výrazně barevný svetr použijte jako stylový základ celého outfitu.

Bavlněný svetr BANDI Arezzio Marsala s volnočasovými chinos kalhotami BANDI

V kombinaci s volnočasovým sakem a chinos kalhotami vám svetr BANDI Arezzio Marsala skvěle poslouží i pro méně formální společenské události, jako je koncert, vernisáž nebo firemní večírek. Chcete si vytvořit sportovní outfit? Vezměte si pod svetr tričko s kulatým výstřihem a k němu džíny.

Cena svetru BANDI Arezzio Marsala: 2.199 Kč
Dárek – 50% SLEVA: 1.099,50 Kč
Ušetříte: 1.099,50 Kč


Pánská košile BANDI Evorio Azzur

Světle modrá košile jako nadčasová klasika patří do šatníku každého muže. V dokonale padnoucí, pohodlné košili BANDI Evorio Azzur uděláte ten nejlepší dojem na každé formální i neformální společenské akci, na firemních poradách, svatbách, rodinných oslavách i romantických schůzkách.

Elegantní kombinace pánské košile BANDI Evorio Azzur

Víte proč je světle modrá košile u mužů tak oblíbená? Snadno se kombinuje s oblečením všech barev a nabízí tak nekonečné možnosti využití. Slavnostního vzhledu pro zvláštní příležitosti dosáhnete použitím manžetových knoflíčků BANDI, které je možno přidat díky univerzálním manžetám této košile. 

Cena košile BANDI Evorio Azzur: 2.599 Kč
Dárek – 50% SLEVA: 1.299,50 Kč
Ušetříte: 1.299,50 Kč


Pánské volnočasové sako BANDI Satorio Antracit

Správný gentleman by měl vypadat skvěle v každé situaci. Proto vám doporučujeme stylové volnočasové sako BANDI Satorio Antracit s tradičním károvým vzorem, kterým hravě doplníte svůj dokonalý outfit pro volný čas. Vhodné je také do méně formálního pracovního prostředí, kde není vyžadován striktní dress code.

Pánské volnočasové sako BANDI, Satorio Antracit v kombinaci s kalhotami Bandi Paulino

Pánské sako BANDI Satorio Antracit se lehce kombinuje s dalšími prvky volnočasového oblečení a poskytne vám profesionální vzhled. Kostkované sako v antracitové barvě a bavlněné chinos kalhoty doplněné pánskou košilí jsou jedinečným outfitem, který vám umožní vypadat vždy elegantně.

Cena saka BANDI Epsoni Indaco: 7.199 Kč
Dárek – 50% SLEVA: 3.599,50 Kč
Ušetříte: 3.599,50 Kč


Pánské chinos kalhoty BANDI Paulino Petrol Straight

Potřebujete stylové a pohodlné kalhoty pro neformální společenské příležitosti? Bavlněné chinos kalhoty BANDI Paulino Petrol jsou výbornou volbou pro každodenní aktivity. Doporučujeme sportovně elegantní kombinaci s tričkem a teniskami doplnit sakem nebo jednoduchým svetrem pro chladnější večery.

Volnočasová kombinace pánských kalhot BANDI Paulino Petrol se sakem BANDI Epsoni Indaco a teniskami BANDI Beato Bianco

Bavlněné kalhoty BANDI Paulino Petrol využijete ve formálnějším prostředí než džíny. Rovný střih je ideální pro muže, kteří upřednostňují volnost pohybu. Díky jednoduchému designu je můžete lehce kombinovat s dalšími kousky vašeho šatníku a vytvořit tak mnoho originálních outfitů.

Cena kalhot BANDI Paulino Petrol: 3.299 Kč
Dárek – 50% SLEVA: 1.649,50 Kč
Ušetříte: 1.649,50 Kč


Vyberte si svůj dárek a nechte si poradit od odborníků u šálku lahodné kávy

Zaujaly vás ukázky společenského a volnočasového oblečení BANDI, které si můžete pořídit se SLEVOU 50 % jako dárek? Rádi byste viděli více a vybrané kousky rovnou vyzkoušeli? Navštivte svoji nejbližší značkovou prodejnu BANDI a svěřte se do rukou odborného poradce, který vám pomůže s výběrem společenského i volnočasového pánského oblečení, kožené obuvi a módních doplňků. Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. 


Pořiďte si oblečení s mimořádnou slevou 50 % v e-shopu

Vybíráte a nakupujete raději z pohodlí vašeho domova? Prohlédněte si pohodlná volnočasová saka a chinos kalhoty, stylové kabáty a pláště, bavlněné košile či svetry, koženou obuv i módní doplňky, které vám rádi doručíme až k vašim dveřím.


Podmínky pro uplatnění slevy v kamenných prodejnách BANDI

– Zvýhodnění platí pro vojáky, vojáky v záloze, válečné veterány a civilní zaměstnance Armády ČR, příslušníky vojenské policie, hradní stráže, hasiče, dobrovolné a podnikové hasiče, zaměstnance Hasičského záchranného sboru ČR, záchranáře a členy horské služby, záchranné zdravotnické služby, vodní záchranné služby, skalní záchranné služby a báňské záchranné služby, celníky a zaměstnance Celní správy, členy Czech SAR Teamu, zaměstnance krizových linek a linek bezpečí.
– Slevu 50 % získá každý klient ve služebním nebo zaměstnaneckém poměru ve vyjmenovaných složkách IZS, v ozbrojených silách a krizových linkách, který se prokáže písemným potvrzením od svého zaměstnavatele, pracovní smlouvou nebo služebním či zaměstnaneckým průkazem s fotografií, na kterém je uvedený název zaměstnavatele a jméno i příjmení vás jako příslušníka nebo zaměstnance.
– Sleva 50 % platí na všechen nezlevněný sortiment ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.
– Sleva 50 % se poskytuje vždy ze základní prodejní ceny (dle § 12a odst. 1 písm. c) zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění posledních předpisů).
– Poloviční cena se nevztahuje na zlevněné zboží a nesčítá se s žádnou jinou slevou, voucherem nebo akcí.
– Zvýhodnění nelze uplatnit na dárkové šeky, vánoční vouchery a dárkové krabičky.
– Slevu 50 % na nezlevněný sortiment módní značky Pánské obleky BANDI lze uplatnit i na Slovensku. Pokud jste například hasič nebo voják a budete zrovna na Slovensku, pak vaši slevu 50 % můžete uplatnit v každé slovenské prodejně Pánské obleky BANDI. Stačí se prokázat patřičným dokladem. Pozor, platit můžete platební kartou, nebo hotově pouze v eurech. V prodejnách Pánské obleky BANDI na Slovensku nelze platit hotově v českých korunách.
– Slevu 50 % mohou uplatnit také slovenští zaměstnanci uvedených složek IZS, Armády SR a krizových linek v českých prodejnách. Stačí se prokázat patřičným dokladem a sleva je vaše. Pozor, platit můžete platební kartou, nebo hotově pouze v českých korunách. V prodejnách Pánské obleky BANDI v Česku nelze platit hotově v eurech.
– Zboží zakoupené s touto 50% slevou ve značkových prodejnách v měsíci prosinci je možné vyměnit až do 2. 1. 2024. Zboží zakoupené v prodejně nelze měnit přes e-shop.
– Podmínkou pro uplatnění slevy je registrace klienta u značky Pánské obleky BANDI. Při registraci je nezbytné vyplnit registrační údaje podle platného občanského průkazu. Díky tomu budete moci využít spoustu dalších výhod, které značka nabízí. Pokud nakoupíte oblečení za více než 3.000 Kč, dostanete věrnostní VIP Club kartu BANDI v černé barvě, díky které budete mít 5% slevu na každý nákup mimo tuto slevu a také budete moci využít speciálních výhod, které jsou určené pouze věrným klientům s touto kartou.
– Výhodné ceny s 50% slevou platí pouze v období od 1. prosince do 31. prosince 2023.
– Slevu je možné využít opakovaně, a to do počtu tří kusů z každého druhu zboží. Jestliže si tedy při prvním nákupu vyberete například dvě košile, můžete při dalším nákupu koupit již pouze jednu košili do počtu tří kusů.
– Sleva 50% se vztahuje také na úpravy oděvů podle platného ceníku od profesionální krejčové ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI. Pokud tedy budete chtít zkrátit například rukávy u saka, délku kalhot nebo provést jiné úpravy, můžete využít 50% slevy i na tyto služby. Na oblečení zakoupené s 50% slevou v rámci události „Poděkování složkám IZS a vojákům“ nelze uplatnit akce „úprava zdarma“ a neslučuje se ani s výhodami VIP programu BANDI.
– Sleva platí i pro ženy, které pracují ve vyjmenovaných profesích. Mohou tak nakoupit pro svého muže, syna, partnera, příbuzné či kamarády.
– Sleva je částečně přenosná. Osoba, která má nárok slevu využít, může přijít na prodejnu s kamarádem či rodinným příslušníkem a nakoupit pro něj. Osoba, která má právo poloviční cenu využít, musí být fyzicky přítomna při nákupu a u placení se musí prokázat potvrzením o zaměstnání v uvedených složkách IZS nebo Armády ČR.
– Zvýhodnění nelze uplatnit v případě, že osoba, která má nárok slevu využít, poskytne potvrzení o zaměstnání další osobě. Není možné, aby někdo přinesl potvrzení od kolegy nebo napsal informační e-mail, že se dostaví syn policisty nebo vojáka a podobně. Slevu může uplatnit jedině klient, který fyzicky předloží své potvrzení o zaměstnání nebo služební průkaz s fotografií.


Jak se prokázat, abyste slevu získali

Voják – služební průkaz zaměstnance, který je ve služebním poměru, s fotografií a identifikačním číslem.
Občanský zaměstnanec složek IZS a Armády ČR – písemné potvrzení s razítkem a podpisem od svého zaměstnavatele nebo pracovní smlouva.
Hasič – služební průkaz Hasičského záchranného sboru České republiky s fotografií.
Dobrovolný hasič – členský průkaz Jednotky požární ochrany dobrovolných hasičů nebo potvrzení starosty či velitele SDH a JSDH o aktivní činnosti.


Celník – služební průkaz Celní správy ČR s fotografií.
Záchranář – písemné potvrzení o zaměstnání ve zdravotní záchranné službě s razítkem a podpisem zaměstnavatele. Osobní údaje z potvrzení budou kontrolovány.
Báňský záchranář – průkaz báňského záchranáře s fotografií a logem dle města působení.
Vodní a Skalní záchranná služba, Horská služba – služební průkaz zaměstnance s fotografií.
Člen Czech SAR Teamu – členský průkaz dobrovolníka.
Zaměstnanec krizové linky nebo linky bezpečí – písemné potvrzení s razítkem a podpisem od svého zaměstnavatele nebo pracovní smlouva.


Odpovědi na vaše otázky

Jsem hasič a v době od 1. do 31. prosince budu služebně na Slovensku. Mohu tento dárek uplatnit také na Slovensku?
Ano. Dárek ve formě slevy 50 % na značkovou pánskou módu BANDI uplatníte i na Slovensku. Pokud jste hasičem či záchranářem, pak máte možnost nakoupit také v každé slovenské značkové prodejně BANDI. Pozor, platit můžete platební kartou, nebo hotově v eurech. Ve slovenských prodejnách BANDI nelze platit v českých korunách.
Stejně tak mají možnost využít tento dárek i slovenští hasiči a záchranáři v českých prodejnách. Opět ale platí, že nákup je možné uhradit platební kartou, nebo hotově pouze v korunách. V českých prodejnách Pánské obleky BANDI nelze platit hotově v eurech.

Pracuji u Armády ČR jako administrativní pracovnice. Mohu využít 50% slevu IZS?
Ano, můžete. Přijďte na kteroukoliv prodejnu BANDI s písemným potvrzením od svého zaměstnavatele nebo pracovní smlouvou. Díky tomu nakoupíte společenské či volnočasové oblečení s 50% slevou.

Platí tato sleva také pro dobrovolné hasiče?
Ano, poděkování a sleva 50 % platí pro aktivní členy SDH nebo JSDH.

Platí tato sleva i pro hasiče podnikového hasičského sboru?
Ano, i pro tyto hasiče platí poděkování a sleva 50%.

Jsem zaměstnaná jako vojačka, mohu slevu uplatnit, když jsem žena?
Sleva se vztahuje samozřejmě také na ženy, které pracují ve služebním poměru jako voják nebo v zaměstnaneckém poměru u armády či ozbrojených sil. Můžete tedy přijít nakoupit sama nebo s pánským doprovodem a nakoupit pro něj.

Můj manžel je horský záchranář. Mohu nakoupit místo něj a věnovat mu tak dárek na Vánoce?
Bohužel, toto nelze. Pro uplatnění slevy 50 % musí váš manžel osobně předložit platný průkaz s fotografií nebo písemné potvrzení o zaměstnání. Tuto slevu nemůže samostatně využít rodinný příslušník či kamarád. Je možné však prodejnu navštívit společně s manželem a pomoci mu s výběrem.

Potřebuji pořídit synovi oblek na promoce. Nejsem ale hasička, vojačka ani členka záchranného sboru. Mohu v tomto období ve značkové prodejně nakoupit a využit slevy v rámci jiných akcí?
Určitě ano. Současně s nezlevněným zbožím najdete v prodejně i sortiment, který je v akci nebo výprodeji, a na který se už speciální poděkování majitele značky BANDI nevztahuje. Díky tomu tu můžete výhodně pořídit i vzpomínaný oblek pro syna.

Musím přijít v uniformě?
Ne, to nemusíte. K prokázání je nutné mít u sebe buď platný služební průkaz s fotografií, pracovní smlouvu nebo potvrzení o zaměstnání, které zkontrolujeme s platným občanským průkazem.

Pracuji jako voják z povolání. Vztahuje se tato sleva také na vojenskou policii?
Ano, sleva 50 % jako dárek platí i pro příslušníky a zaměstnance vojenské policie.

Stačí mi pro legitimaci odznak?
Ne. K tomu, abychom vám mohli poskytnout 50% slevu, musíme mít jistotu, že jste opravdu policista. Dostatečným důkazem je váš služební průkaz s fotografií, pracovní smlouva nebo písemné potvrzení o zaměstnání.

Obdržel jsem vánoční voucher v hodnotě 200 Kč. Můžu jej uplatnit i s 50% slevou?
Bohužel, toto nelze. Slevy se nesčítají. Vánoční voucher můžete někomu darovat, nebo jej uplatnit při dalším nákupu.

Mám vaši věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI se slevou 5 %. Můžu ji využít ještě navíc k nákupu?
Bohužel, slevy nelze sčítat.

Mám kartu Sphere Card a všiml jsem si, že jste v tomto slevovém programu zařazeni. Je možné tuto kartu využít, abych získal další slevu ještě k těm 50 %?
Bohužel, toto nelze. Žádné další slevy se v případě tohoto speciálního poděkování nesčítají.

Mohu nakoupit i o víkendu?
Ano, všechny značkové prodejny BANDI jsou pro vás otevřené každý den, tedy i v sobotu a neděli v době od 10:00-20:30 hod.

Jaký doklad mám předložit, abych mohl využít 50% slevu?
Při nákupu předložte k náhledu služební průkaz s fotografií, pracovní smlouvu nebo potvrzení od zaměstnavatele. Z dokladu musí být patrné, že pracujete ve složkách IZS nebo Armády ČR.

Můžu uplatnit slevu 50% na kteroukoli položku v prodejně BANDI?
Ne, toto není možné.  Pro událost „Poděkování složkám IZS a vojákům“ je sortiment v prodejnách rozdělen na dvě části. Část pro složky IZS a vojáky a jejich slevu 50%. Druhá pro ostatní klienty, kteří v měsíci prosinec přijdou do prodejen nakoupit oblečení. Ti také čerpají slevy. Ovšem ne tak významné, jako složky IZS a vojáci.
Seznam zboží, které je vyhrazeno pro událost „Poděkování složkám IZS a vojákům“ a jejich slevu 50 % je od 1. 12. 2023 po celou dobu události k dispozici v tištěné podobě k náhledu, v každé prodejně BANDI nebo zde.

Můžu uplatnit slevu 50% na zboží v AKCI nebo ve VÝPRODEJI?
Na již zlevněné zboží nelze uplatnit slevu 50%. Pokud se vám například líbí pánský oblek za 14.799 Kč, který je již zlevněný o 2.800 Kč, můžete si tento oblek pořídit za zvýhodněnou cenu 11.999 Kč.

Mohu zakoupit na e-shopu BandiVamos.cz oblek?
Ne, toto nelze. Pánské obleky BANDI jsou ušity na konfekční velikosti, kterými disponuje pouze malá část mužské populace. Stačí, abyste měl o trochu delší ruce nebo nohy a oblek už vám nesedí. Například v obleku s dlouhými rukávy budete vypadat, že jej máte velký.
Abyste vypadal v obleku dobře a měl úspěch, doporučujeme vám navštívit prodejnu a fyzicky obleky vyzkoušet. Odborní poradci vám pomohou s výběrem nejvhodnějšího střihu a velikosti. V případě potřeby si můžete na doporučení poradce nechat upravit oblek na míru od profesionální krejčové značky BANDI.

Mohlo by vás zajímat