Aktuality

Majitel módní značky BANDI děkuje a naděluje před Vánocemi policistům, strážníkům, hasičům a záchranářům slevu 50 %

Vánoční dárek pro policisty a záchranné složky. Poděkování za to, že za nás denně v práci nasazují své zdraví a životy.

Náročná a riziková práce všech členů záchranných složek bývá často nedoceněná. BANDI si jejich práce velmi váží. Proto jim jako poděkování přináší vánoční dárek ve formě SLEVY 50 % na značkovou pánskou módu BANDI.

Vánoční dárek pro policisty, záchranáře, hasiče a vězeňskou službu

Proč BANDI odměňuje záchranné složky

„Policisté, strážníci, hasiči, záchranáři a příslušníci vězeňské služby při výkonu své profese za nás za všechny denně nasazují své zdraví i životy. Bohužel jsou oproti jiným profesím často nedocenění. V BANDI na to nezapomínáme a vážíme si jejich práce, při které chrání a zachraňují zdraví a životy nás všech i našich blízkých,“ vysvětluje majitel značky Andrej Bandi VámošJe naprosto v pořádku, že si sportovec na olympiádě vyběhá medaili a k tomu odměnu v řádu statisíců korun. Není ovšem v pořádku, že si policista odběhá 10 let ve službě a takové peníze nikdy neuvidí. Mnohdy nedostane ani tu medaili. I když by se mohlo zdát, že práce policisty je stejná jako jakákoli jiná práce, není tomu tak. Většina z nás neodchází z domu od rodiny do práce s vědomím, že se může zranit, nebo že se domů vůbec nevrátí. Paradoxně jsou to právě policisté, strážníci, hasiči a záchranáři, které nedoceňujeme.“

Od 14. 11. do 24. 11. 2019 nakoupili se slevou 50 % zaměstnanci ve výkonu služby Policie ČR a městské policie. Během následující týdenní pauzy se ve všech prodejnách Pánské obleky BANDI doplnily veškeré zásoby. Následně od 5. 12. do 15. 12. budou mít možnost využít slevu zaměstnanci Hasičského záchranného sboru ČR, zdravotnické záchranné služby a vězeňské služby. Nově slevu 50 % mohou v tomto termínu využít také zaměstnanci vodní záchranné služby a horské služby. Všichni výše uvedení pořídí ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI společenskou i volnočasovou módu exkluzivně za poloviční ceny.

Věděli jste, že slevu 50 % na značkovou pánskou módu BANDI pro složky IZS uplatníte také na Slovensku? Pokud jste například hasič v aktivní službě a budete zrovna na Slovensku, pak vaši slevu 50 % můžete uplatnit i v bratislavské prodejně Pánské obleky BANDI. Stačí se prokázat patřičným dokladem. Pozor, platit můžete platební kartou, nebo hotově pouze v eurech. Ve slovenské prodejně Pánské obleky BANDI nelze platit hotově v českých korunách.

Stejně tak mohou například i slovenští hasiči uplatnit slevu 50 % v rámci poděkování složkám IZS v českých prodejnách. Opět se stačí prokázat patřičným dokladem pro vaši složku a sleva 50 % je vaše. Pozor, platit můžete platební kartou, nebo hotově pouze v korunách. V českých prodejnách Pánské obleky BANDI nelze platit hotově v eurech.

Se slevou 50 % se příslušníci záchranných složek mohou připravit na plesovou sezónu, elegantně se obléknout k vánočnímu stolu nebo prostě jen udělat radost pod stromeček sobě a svým blízkým.

BANDI věří, že tento dárek udělá všem obdarovaným radost a rozzáří úsměvy na jejich tvářích. A to nejen úsměvy mužů, ale také žen. Vždyť která žena by si nepřála mít vedle sebe na plese či u štědrovečerní večeře krásně oblečeného a upraveného gentlemana?

Příklad slevy:
Původní cena pánského obleku: 6.990 Kč
Akční cena obleku se slevou 50 %: 3.495 Kč
Ušetříte: 3.495 Kč

Běžně při nákupu společenského oblečení, například na ples, zaplatíte za pánský oblek s košilí a kravatou 10.936 Kč. S využitím této mimořádné slevy ušetříte polovinu ceny, tedy 5.468 Kč. A to se rozhodně vyplatí.

Jak se prokázat, abyste slevu získali

Hasič – služební průkaz Hasičského záchranného sboru České republiky s fotografií.

Policista ČR – služební průkaz zaměstnance Policie České republiky, který je ve služebním poměru, s fotografií a identifikačním číslem.

Strážník městské policie – průkaz zaměstnance městské policie, který vykonává povolání strážníka, s fotografií a identifikačním číslem.

Záchranář – písemné potvrzení o zaměstnání ve zdravotní záchranné službě s razítkem a podpisem zaměstnavatele. Osobní údaje z potvrzení budou kontrolovány s občanským průkazem.

Příslušník vězeňské služby – služební průkaz zaměstnance, který je ve služebním poměru, s fotografií a identifikačním číslem.

Vodní záchranná služba a horská služba – služební průkaz zaměstnance s fotografií.

Podmínky jsou stanoveny proto, aby se předešlo zneužití této jedinečné akce. BANDI chce pomoci těm, kteří věnovali svůj pracovní život pomoci druhým a ocenění si tedy zaslouží. Proto bez splnění výše uvedených předpokladů při prokázání vašeho zaměstnání není možné slevu nárokovat.

Podmínky pro uplatnění slevy

– Sleva 50 % platí na všechen nezlevněný sortiment ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.
– Akce IZS NEPLATÍ pro nákup v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz, protože se neprokážete osobně služebním průkazem.
– Sleva se nevztahuje na zlevněné zboží a nesčítá se s žádnou jinou slevou nebo akcí.
– Akci nelze uplatnit na dárkové šeky a na dárkové krabičky.
– Slevu 50 % pro složky IZS na značkovou pánskou módu BANDI lze uplatnit i na Slovensku. Pokud jste například policista ČR v aktivní službě a budete zrovna na Slovensku, pak vaši slevu 50 % můžete uplatnit i v bratislavské prodejně Pánské obleky BANDI. Stačí se prokázat patřičným dokladem. Pozor, platit můžete platební kartou, nebo hotově pouze v eurech. Ve slovenské prodejně Pánské obleky BANDI nelze platit hotově v českých korunách.
– Slevu 50 % mohou uplatnit také slovenští členové IZS v Českých prodejnách. Stačí prokázat patřičným dokladem pro vaši složku a sleva 50 % je vaše. Pozor, platit můžete platební kartou, nebo hotově pouze v korunách. V českých prodejnách Pánské obleky BANDI nelze platit hotově v eurech.
– Zboží zakoupené v této 50% slevě je možné vyměnit v kamenných prodejnách pouze do 17. 12. 2019. Zboží nelze měnit přes e-shop.
– Akce IZS platí pouze pro zaměstnance ve výkonu služby Policie ČR, Hasičského záchranného sboru ČR, členy zdravotnické záchranné služby, vodní záchranné služby, horské služby a příslušníky vězeňské služby.
– Podmínkou pro uplatnění slevy je registrace klienta u BANDI. Při registraci je nezbytné vyplnit registrační údaje podle platného občanského průkazu. Díky tomu budete moci využít spoustu dalších výhod, které Pánské obleky BANDI nabízí. Pokud nakoupíte oblečení za více než 3.000 Kč, dostanete věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI Black, díky které budete mít 5% slevu na každý nákup mimo tuto akci a také budete moci využít speciálních výhod, které jsou určené pouze věrným klientům s touto kartou.
– Akce pro IZS platí pouze v období od 14. listopadu do 24. listopadu 2019 pro zaměstnance ve výkonu služby státní Policie ČR, městské policie, a od 5. prosince do 15. prosince 2019 pro zaměstnance Hasičského záchranného sboru ČR, členy zdravotnické záchranné služby, vodní záchranné služby, horské služby a příslušníky vězeňské služby.
– Slevu 50 % získá pouze klient, který se prokáže platným originálním služebním průkazem. Na uniformu či jiné doklady bez fotografie, popřípadě odznaky, nebude brán zřetel. Záchranáři musí předložit potvrzení o zaměstnání s uvedeným druhem práce z oblasti zdravotnické záchranné služby.
– Akce neplatí pro občanské pracovníky Policie ČR, městské policie, hasičského záchranného sboru, vězeňské služby, pracovníky z oblasti zdravotní záchranné služby, horské služby a vodní záchranné služby, jako jsou administrativní pracovníci.
– Sleva neplatí pro hasiče podnikových sborů. Podmínkou pro hasiče je služební poměr a tomu odpovídající služební průkaz.
– Akci je možné využít opakovaně, a to do počtu tří kusů z každého druhu zboží. Jestliže si tedy při prvním nákupu vyberete například dvě košile, můžete při dalším nákupu koupit již pouze jednu košili do počtu tří kusů.
– Akce se vztahuje také na úpravy obleků podle platného ceníku od profesionální krejčové z prodejen Pánské obleky BANDI. Pokud tedy budete chtít zkrátit rukávy u saka, délku kalhot, zúžit obvod pasu a jiné, můžete využít 50% slevy i na tyto služby. Díky upravenému obleku na vaši míru budete vypadat dokonale při různých společenských událostech. Odborní poradci v prodejnách Pánské obleky BANDI vám rádi pomůžou s výběrem perfektního oblečení pro vás.
– Sleva platí i pro ženy, které jsou ve služebním poměru, v zaměstnaneckém poměru jako záchranář, vodní záchranář a horský záchranář nebo jako strážník městské policie. Mohou přijít samy, nebo s pánským doprovodem a nakoupit pro něj.
– Sleva je částečně přenosná. Osoba, která má nárok akci využít, může přijít na prodejnu s kamarádem či rodinným příslušníkem a nakoupit pro něj. Osoba, která má právo akce využít, musí být fyzicky přítomna při nákupu a u placení se musí prokázat dokladem.
– Akci nelze uplatnit v případě, že osoba, která má nárok slevu využít, poskytne svůj průkaz, či jiný doklad další osobě. Nelze, aby někdo přinesl služební průkaz od kolegy nebo napsal informační e-mail, že se dostaví syn záchranáře a podobně. Slevu může uplatnit jedině klient, který fyzicky předloží svůj služební průkaz nebo potvrzení o zaměstnání.

Odpovědi na vaše otázky

Pracuji u Policie České republiky jako administrativní pracovnice. Mohu využít 50% slevu IZS?
Bohužel, toto nelze. Majitel módní značky Pánské obleky BANDI nyní poskytuje slevu pouze policistům, hasičům, záchranářům, vodním záchranářům, horské službě a příslušníkům vězeňské služby, kteří jsou ve služebním poměru. Občanským zaměstnancům, jakými jsou administrativní pracovníci, sleva 50 % není poskytnuta.

Platí tato sleva také pro dobrovolné hasiče, nebo hasiče podnikových sborů?
Neplatí. Slevu 50 % na sortiment značky Pánské obleky BANDI může uplatnit pouze hasič z povolání, který je ve služebním poměru a prokáže se platným služebním průkazem.

Jsem zaměstnaná jako strážník městské policie, mohu slevu uplatnit, když jsem žena?
Sleva se vztahuje samozřejmě také na ženy, které pracují ve služebním poměru nebo v zaměstnaneckém poměru jako záchranář a strážník v případě obecní či městské policie. Můžete tedy přijít nakoupit sama nebo s pánským doprovodem a nakoupit pro něj.

Můj manžel je horský záchranář. Mohu nakoupit místo něj a věnovat mu tak dárek na Vánoce?
Bohužel, toto nelze. Pro uplatnění slevy 50 % musí členové horské služby, vodní záchranné služby, policisté, hasiči nebo příslušníci vězeňské služby osobně předložit platný průkaz s fotografií a záchranáři potvrzení o zaměstnání. Tuto akci nemůže samostatně využít rodinný příslušník či kamarád. Je možné však prodejnu navštívit společně s manželem a pomoci mu s výběrem.

Je tato akce určená také pro záchranáře z Liberce, kde nemáte prodejnu?
Ano, tato akce je platná pro všechny policisty, strážníky, hasiče, záchranáře, horské záchranáře, vodní záchranáře, příslušníky vězeňské služby z celé České republiky.

Nedostanu se k vám na prodejnu. Můžu využít slevy a nakoupit ve vašem e-shopu www.BandiVamos.cz?
Bohužel, toto nelze. Slevu lze využít pouze v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI. Akce neplatí pro internetový obchod www.BandiVamos.cz, aby hasič, policista, strážník, záchranář, horský záchranář, vodní záchranář nebo příslušník vězeňské služby mohl slevu uplatnit, musí se osobně prokázat průkazem.

Stačí mi pro legitimaci odznak?
Ne. K tomu, abychom vám mohli poskytnout 50% slevu, musíme mít jistotu, že jste opravdu policista. Dostatečným důkazem je váš služební průkaz s fotografií.

Obdržel jsem vánoční voucher v hodnotě 200 Kč. Můžu jej uplatnit i s 50% slevou?
Bohužel, toto nelze. Slevy se nesčítají. Vánoční voucher můžete někomu darovat, nebo jej uplatnit při dalším nákupu.

Mám vaši věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI se slevou 5 %. Můžu ji využít ještě navíc k nákupu?
Bohužel, toto nelze. Slevy se při této jedinečné akci nesčítají.

Mám kartu Sphere Card a všiml jsem si, že jste v tomto slevovém programu zařazeni. Je možné tuto kartu využít, abych získal další slevu ještě k těm 50 %?
Bohužel, toto nelze. Žádné další slevy se v případě této akce nesčítají.

Musím přijít v uniformě?
Ne, to nemusíte. K prokázání je nutné mít u sebe platný služební průkaz s fotografií. Záchranáři musí mít potvrzení o zaměstnání, které zkontrolujeme s jejich platným občanským průkazem.

Pracuji jako voják z povolání. Vztahuje se tato akce také na vojenskou policii?
Ne, nevztahuje. Akce platí pouze pro výše uvedené, tedy pro státní Policii ČR, městskou policii, Hasičský záchranný sbor ČR, poskytovatele zdravotnické záchranné služby, horské služby, vodní záchranné služby a příslušníky Vězeňské služby ČR.

Mohlo by vás zajímat