Aktuality

Známého herce a moderátora Jana Krause obléká módní značka Pánské obleky BANDI

Věděli jste, že se oblíbený moderátor a herec Jan Kraus obléká u módní značky Pánské obleky BANDI už několik let? Proto jej můžete vídat vždy dokonale oblečeného například v jeho známé Show Jana Krause, a to každou středu od 21:35 na TV Prima. A co víc?

Moderátor a herec Jan Kraus v obleku BANDI

Ve skvěle padnoucím obleku vystupuje v nové divadelní hře BOND/MEDEA, kde ztvárňuje pro sebe typickou roli televizního moderátora. Podívejte se na krátkou videoukázku z této jedinečné divadelní inscenace pražského divadla Studio Dva.

Nedávno Jan Kraus ve své talkshow přivítal také jednu z oficiálních tváří módní značky Pánské obleky BANDI. Poslechněte si, co na sebe prozradil nadějný mladý herec a model Vojtěch Babišta.

Tip pro vás

Chcete se také dokonale obléknout například do práce, na společenské události nebo pro volný čas? Navštivte vaši značkovou prodejnu BANDI, kde se vám bude věnovat profesionální tým odborných poradců. Ti vám pomohou s výběrem správného oblečení, abyste vypadali skvěle. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Mohlo by vás zajímat