Kariéra

PRODAVAČ/STYLISTA prodejny Pánské obleky BANDI Praha

Odborná poradkyně v prode...

Chcete, aby vás práce bavila a každé ráno jste se probouzeli s pocitem, že se do práce těšíte? Přesně to vám nabízí pozice Odborného poradce v prodejnách Pánské obleky BANDI. Pokud nehledáte obyčejnou a nezáživnou práci, čtěte dále.

Odborný poradce u BANDI je rádce, pomocník a průvodce mužů při výběru toho nejvhodnějšího oblečení na nejrůznější akce. Například na společenské akce, k maturitám, na svatby nebo třeba i na rande a denní nošení do práce. V takovém případě máte vždy volné ruce a můžete klientovi pomoci zajistit perfektní první dojem nebo i základ úspěchu, ať už se chystá kamkoli. Například na pracovní pohovor, kde potřebuje zaujmout a působit dokonale v každém detailu.

Vaší náplní práce bude poskytnout klientovi příjemný servis u kávy. V luxusním a čistém prostředí prodejny budete mít dostatek času si s klientem popovídat o tom, co potřebuje. Vaší prací a vlastně radostí pak bude poradenství v oblasti pánské společenské i volnočasové módy, výběr a kombinace vhodného outfitu pro klienta. Budete vybírat, radit, kombinovat a bavit se. Přijďte nás navštívit do pražské prodejny Pánské obleky BANDI na ulici Budějovická 9a, Praha Michle a sami uvidíte.

Ptáte se, zda tuto práci zvládnete a je to ta pravá pozice pro vás? V takovém případě si odpovězte na otázky:

1)      Rádi navazujete kontakt s lidmi?

2)      Rádi nasloucháte potřebám druhých?

3)      Máte rádi pěkné a luxusní věci?

4)      Rádi pomáháte a radíte?

5)      Jste kamarád s počítačem?

Pokud jste si alespoň třikrát odpověděli ANO, tak dále nepřemýšlejte a pošlete nám svůj životopis na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu emailu uveďte Stylista PRAHA. Pozveme vás do naší prodejny, abyste měli možnost nasát příjemnou domácí atmosféru. Všechno důležité s vámi probereme u dobré kávy.

Choďte do práce s chutí!
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...