Aktuality

Nová svatební kolekce – oblékněte se ve stylu nejnovějších módních trendů

Budete se ženit, nebo jste dostali pozvánku na svatbu? Již nyní se můžete obléknout do elegantního obleku z nové svatební kolekce, která byla pečlivě navržená ve stylu nejnovějších módních trendů.  Celý outfit navíc oživíte i módní košilí, koženou obuví a slavnostními doplňky. Podívejte se, v jakém svatebním oblečení uděláte perfektní dojem.

Nová svatební kolekce – oblékněte se dokonale

Světle modrý oblek Diano – ideální volba pro jarní a letní měsíce

K letním svatbám se skvěle hodí světlejší odstíny barev. Světle modrý oblek s originální texturou podtrhne slavnostní atmosféru svatby. Díky světlé barvě a kvalitnímu materiálu se navíc nemusíte bát, že byste se v obleku zbytečně potili. Budete se v něm cítit vždy pohodlně.
Oblek Diano – světlejší barva oživí váš vzhled

Tmavě modrý oblek Pizzoli – podtrhne slavnostní vzhled

Vsaďte na tmavě modrou eleganci, která sluší každému muži. Snadno jej doplníte motýlkem nebo kravatou různých barev a sladíte se tak s nevěstou. Díky jedinečným detailům v lesklém provedení, které najdete například na klopách nebo lištách u kapes, budete vypadat ještě více slavnostně.
Oblek Pizzoli – díky lesklým detailům na saku budete vypadat jako perfektní elegán

Béžový oblek Carolio – v obleku z limitované kolekce ženich perfektně vynikne

Vezměte si ve váš významný den outfit, ve kterém skutečně vyniknete. Béžový oblek z limitované kolekce je ideální volbou pro ženicha. Pokud chcete opravdu zaujmout, doporučujeme si k němu obléknout také vestou a doplňky ve stejném barevném provedení. Budete tak dokonale sladěni.
Oblek Carolio – dokonalá volba pro ženicha

Kde novou svatební kolekci koupíte?

Přijďte si obleky i další svatební oblečení z nové kolekce vyzkoušet do kterékoli prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám vždy rádi pomohou s výběrem tak, abyste vypadali dokonale. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI. Chcete si pořídit například společenskou košili nebo svatební doplňky? Pak můžete nakupovat i z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Tipy pro vás

Věděli jste, že se u BANDI můžete obléknout zcela zadarmo? Můžete si tak odnést to nejdražší oblečení a nic neplatit. Přečtěte si, jak se obléknout zadarmo.

Máte letos svatbu? Získejte exkluzivních 100.000 Kč za vaši svatební fotografii. Podívejte se, jak můžete získat tento mimořádný svatební dar.

Mohlo by vás zajímat