Aktuality

Nové kárované obleky BANDI – ideální volba do zaměstnání

Hledáte jedinečný pánský oblek do práce? Doplňte váš pracovní šatník o károvaný oblek BANDI, ve kterém budete vypadat vždy profesionálně a elegantně. V károvaném obleku uděláte perfektní dojem v kanceláři, na pracovní schůzce i na obchodním jednání.

Navíc jej vynosíte i ve volném čase. Kárované sako nebo vestu snadno zkombinujete s volnočasovými kalhotami i riflemi. K oblekovým kalhotám si můžete obléknout například svetr a košili na rozhalenku. Budete tak dokonale oblečeni na večeři v restauraci, do kina nebo na rande.

Podívejte se na exkluzivní modely károvaných obleků BANDI z nejnovější kolekce.

Pánský oblek Ortisey – manažerský outfit

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Ortisey

V jedinečném obleku Ortisey doplněném o klasické střihové prvky budete vypadat vždy elegantně. Vlněný materiál obleku je navíc prodyšný a příjemný na dotek, proto se v něm budete cítit pohodlně po celý den. Pánský oblek skvěle využijete v kanceláři, na obchodní schůzce i na pracovní poradě.

Váš elegantní outfit oživí károvaná vesta SLIM Ortisey, kterou vynosíte mimo práci také na volný čas.
Pánský oblek Intelvi – dokonalá volba do kanceláře i na obchodní jednání

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Intelvi

Tmavě modrý pánský oblek Intelvi s decentním károvaným vzorem perfektně podtrhne váš profesionální vzhled v práci. Díky kvalitní látce se vám oblek nebude tolik mačkat, proto budete působit po celý den upraveným dojmem. Skvěle jej vynosíte v kanceláři, na pracovním obědě i obchodním jednání.

Doplňte váš outfit také pánskou vestou SLIM Intelvi ve stejném provedení. Kdykoli si tak v práci budete moci odložit sako, aniž byste porušili pravidla společenského odívání. A to oceníte nejen v letních měsících.
Pánský oblek Cubetto – károvaný oblek pro všechny příležitosti

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Cubetto

Hledáte pánský oblek, kterým se decentně odlišíte od jiných mužů? Pak je pro vás elegantní černošedý oblek Cubetto s jemným vzorem dokonalou volbou. Oblek je ušitý z kvalitní látky s vysokým podílem vlny, díky tomu se v něm budete cítit příjemně během celého dne. Vynosíte jej v práci i ve volném čase.

Tip navíc

Nepodceňujte význam oblečení do práce. Přečtěte si, čeho se při výběru outfitu do zaměstnání vyvarovat, pokud chcete být úspěšní.

Mohlo by vás zajímat