Aktuality

Nové modely obleků pro ženicha – Svatební sezóna 2023

Cílem každé nevěsty je krásná svatba, nádherné šaty a skvělá atmosféra. U ženicha očekává jedno jediné. Aby mu to slušelo, a aby z něj byl ženich jako lusk. Proto, aby se jejich očekávání mohla naplnit, připravili oděvní návrháři od BANDI pro svatební sezónu 2023 nádherné nové outfity. Vybíráme pro vás tipy, které jistě zaujmou.

Akční model obleku pro ženicha se slevou 5.000 Kč

Při pořádání svatby doporučujeme pro ženicha pánský oblek BANDI Bocaneli, z nové kolekce BANDI 2023, v oblíbené tmavě modré barvě. Jedná se o velice slavnostní oblečení pro ženicha, který má být na svatbě mužem číslo 1. V tomto měsíci s úsporou 5.000 Kč.

Ženich oblek Bocaneli
Pánský oblek BANDI Bocaneli

Cena obleku BANDI Bocaneli: 14.999 Kč
Akční cena: 9.999 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč

PLATÍ POUZE DO KONCE TOHOTO MĚSÍCE


Jak vybrat správnou svatební košili

Pánská svatební košile by měla mít bílou, krémovou nebo smetanovou barvu. Světlá barva košile náležitě podtrhne slavnostní tón svatebního outfitu a ženich v ní bude vypadat skvěle. Při výběru košile mějte na paměti, že by neměla být příliš upnutá, aby se ženich necítil svázaně. Pohodlí je pro ženicha ve svatební den velmi důležité. Dejte si na výběru košile záležet.

Bílá svatební košile s regatou
Svatební košile BANDI

Doplňky, díky kterým mezi svatebčany opravdu vyniknete

Oživte váš dokonalý outfit vestou, slavnostní kravatou, regatou, kapesníčkem do saka nebo motýlkem. Tyto elegantní doplňky doporučujeme vybírat podle barvy šatů nevěsty. Jedině tak budete společně perfektně sladěni a budete působit jako dokonalý pár. Prohlédněte si slavnostní vestysvatební kravaty, regaty a motýlky, ve kterých zaručeně oslníte.


Přijďte do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI, kde spolu s poradci vyberete nejen správný oblek pro ženicha, ale také košili, obuv a slavnostní doplňky. V případě potřeby je vám k dispozici odborná krejčová, která váš vybraný oblek poupraví na míru tak, aby ženich vypadal dokonale.


Chystáte netradiční svatbu nebo v boho stylu?

Podívejte se na nové modely oblečení a doplňků pro netradiční svatby a „svatby v boho stylu“. Přečtěte si rozhovor na téma jak se obléknout na boho svatbu s kreativní vizionářkou a výrobní ředitelku společnosti BANDI VAMOS a.s., provozující módní značku Pánské obleky BANDI.

Ženich a svatebčan oblek
BOHO styl BANDI

Potřebujete zajistit na netradiční svatbu pro svatební hosty motýlky v jedné barvě? Nebo se chcete podívat na sortiment košil pro ženicha? Využijte možnosti nákupu či prohlídky sortimentu na svatbu v e-shopu Bandi Vamos.

Oblečení a doplňky pro ženicha

Online prodej e-shop www.bandivamos.cz

Získejte 100.000 Kč za vaši svatební fotografii

Stejně jako v minulých letech, i v tomto roce bude majitel značky BANDI, Andrej Bandi Vámoš, vybírat svatební fotografii, kterou odmění částkou 100.000 Kč.

Z odměny za svatební fotografii se mohou těšit manželé Roučkovi z Děčína, které vidíte na snímku níže. Podívejte se na tisíce fotografií, které již v minulých letech novomanželé ze svých krásných svateb poslali.

Mohlo by vás zajímat