Aktuality

Nové modely obleků pro ženicha – Svatební sezóna 2023

Cílem každé nevěsty je krásná svatba, nádherné šaty a skvělá atmosféra. U ženicha očekává jedno jediné. Aby mu to slušelo, a aby z něj byl ženich jako lusk. Proto, aby se jejich očekávání mohly naplnit, připravili oděvní návrháři od BANDI pro svatební sezónu 2023 nádherné nové outfity. Vybíráme pro vás tipy, které jistě zaujmou.

Akční model obleku pro ženicha se slevou 5.000 Kč

Při pořádání tradiční svatby doporučujeme pro ženicha pánský oblek BANDI Pescaro, z nové kolekce BANDI 2023, v oblíbené modré barvě. Outfit na snímku je doplněn o vestu ve světlejší barvě. Jedná se o velice slavnostní oblečení pro ženicha, který má být na svatbě mužem číslo 1. V měsíci únoru s úsporou 5.000 Kč.

Světle modrý pánský oblek BANDI, Arturo, Slim Fit
Modrý pánský oblek BANDI pro ženicha, s elegantní vestou a motýlkem

Cena obleku BANDI Pescaro: 14.299 Kč
Akční cena: 9.299 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč

SLEVU NA OBLEK BANDI PESCARO LZE UPLATNIT POUZE PŘI NÁKUPU TOHOTO OBLEKU SPOLU S KOŠILÍ NEBO SPOLEČENSKOU OBUVÍ

PLATÍ POUZE V ÚNORU 2023


Bavlněná košile v únorové akci

Jako vhodnou košili pro ženicha doporučujeme model BANDI, Grasio Bianco. Košile je vyrobena z bavlny, což jistě ocení každý muž, zejména v letních horkých dnech. Dopřejte ženichovi pohodlí.

Pánská bavlněná košile BANDI, Grasio Bianco
Pánská bavlněná košile BANDI, Grasio Bianco

Cena košile BANDI, Grasio Bianco: 2.899 Kč
Akční cena: 1.999 Kč
Ušetříte: 900 Kč

Svatební model košile Grasio Bianco koupíte jak pro štíhlé muže ve střihu Slim, tak pro muže silnější postavy ve střihu Regular.

PLATÍ POUZE V ÚNORU 2023


Přijďte do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI, kde spolu s poradci vyberete nejen správný oblek pro ženicha, ale také košili, obuv a slavnostní doplňky. V případě potřeby je vám k dispozici odborná krejčová, která váš vybraný oblek poupraví na míru tak, aby ženich vypadal dokonale.

Seznam prodejen značky Pánské obleky BANDI

Akce na vybrané modely obleků a košil byla pro velký zájem klientů prodloužena do 28. února 2023.

Chystáte netradiční svatbu nebo v boho stylu?

Podívejte se na nové modely oblečení a doplňků pro netradiční svatby a „svatby v boho stylu“. Přečtěte si rozhovor na téma jak se obléknout na boho svatbu s kreativní vizionářkou a výrobní ředitelku společnosti BANDI VAMOS a.s., provozující módní značku Pánské obleky BANDI.

Potřebujete zajistit na netradiční svatbu pro svatební hosty motýlky v jedné barvě? Nebo se chcete podívat na sortiment košil pro ženicha? Využijte možnosti nákupu či prohlídky sortimentu na svatbu v e-shopu www.bandivamos.cz.

Oblečení a doplňky pro ženicha

  • společenské košile
  • kravaty a motýlky
  • manžetové knoflíčky
  • společenská obuv
  • ponožky s prodlouženou délkou
  • opasky
  • kapesníčky do kapsy saka
Online prodej e-shop www.bandivamos.cz

Svatební veletrhy 2023

Pokud se chystáte na svatební veletrh, přijměte naše pozvání do expozice BANDI, kde budou představeny nové modely pánských obleků, košil a doplňků pro svatební sezónu 2023.

Ve výstavní expozici se seznámíte s novými módními trendy pro letošní svatební sezónu z pera módních návrhářů BANDI. Zároveň si prohlédnete módní doplňky pro ženicha a jejich možné kombinace na vystavených outfitech.

SEZNAM SVATEBNÍCH VELETRHŮ

Získejte 100.000 Kč za vaši svatební fotografii

Stejně jako v minulých letech, i v tomto roce bude majitel značky BANDI, Andrej Bandi Vámoš, vybírat svatební fotografii, kterou odmění částkou 100.000 Kč.

Z odměny za svatební fotografii se mohou těšit manželé Špačkovi, které vidíte na snímku níže. Podívejte se na tisíce fotografií, které již v minulých letech novomanželé ze svých krásných svateb poslali.

Mohlo by vás zajímat