Oblečení

Černý vlněný pánský kabát Vicenti

Zahřeje vás cestou do práce, na ples i na rande

Černý elegantní kabát Vicenti skvěle doplní váš oblek i volnočasové sako. Využijete jej především za chladných zimních a podzimních dní a nocí. Zahřejete se v něm cestou do práce, na ples i do divadla. Kabát si vyberete ve střizích SLIM a TAILORED. Vyštíhlený střih SLIM zvýrazní vaše mužné partie a hodí se pro muže štíhlé a standardní postavy. Střih TAILORED zase muži poskytuje dostatek volného prostoru pro pohyb a zároveň perfektně sedí mužům standardní postavy.

Kabát Vicenti perfektně doplní nejen váš oblek

Designové prvky

Módní návrhářka Dagmar Zbořilová myslela na dostatečně hluboké kapsy, kam hravě schováte peněženku, doklady i klíče. Zešikmené přední kapsy mají zeštíhlující efekt. V kabátu tak budete vypadat velmi elegantně a zároveň vám propůjčí i dostatek volného prostoru. Pod něj si pohodlně vezmete nejen oblek s košilí, ale i svetr nebo rolák s volnočasovým sakem.

Pánský kabát Vicenti – pohled zepředu
Pánský kabát Vicenti – pohled zezadu

Vysoký podíl vlny

Kabát je z 50 % tvořený vlnou. Díky tomu má velkou výhřevnost. Nabídne vám tedy dostatek tepla i za velmi chladných zimních dní. Dále se skládá ze 45 % z polyesteru a z 5 % ostatních druhů vláken. Kabát tak velmi dobře drží tvar a je také poměrně lehký. Dostal také speciální úpravu proti žmolkování. Vydrží vám tak i řadu let.

Příklad outfitu s oblekem a šálou
Příklad outfitu na cestu do práce

Cena pánského kabátu Vicenti ve vyštíhleném SLIM střihu je 10.889 Kč a cena TAILORED střihu, který vám poskytne více pohodlí je 10.889 Kč. Pro všestranné využití a stylové prvky by rozhodně neměl chybět ve vašem šatníku.

Pánský kabát BANDI, model SLIM Vicenti
Původní cena: 10.889 Kč
Nová výprodejová cena: 6.889 Kč
Ušetříte: 4.000 Kč
Pánský kabát BANDI, model TAILORED Vicenti
Původní cena: 10.889 Kč
Nová výprodejová cena: 6.889 Kč
Ušetříte: 4.000 Kč
Akce platí pouze do 31. 10. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Znáte své míry zpaměti nebo jste ochotni se pro jistotu změřit krejčovským metrem? Pak určitě oceníte možnost nákupu pánského kabátu v e-shopu na Bandi Vamos. Pokud si potřebujete kabát vyzkoušet, abyste věděli, jestli vám opravdu sedne? Stačí, když se vydáte do libovolné prodejny. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Tip navíc

Chcete svůj kabát doplnit o další stylový prvek, který využijete i při jiných příležitostech? Vyberte si některou z elegantních pánských šál BANDI.

Mohlo by vás zajímat