Oblečení

Modrá vesta SLIM Dulano

Elegantní dvouřadá vesta do práce i společnosti

Chcete oživit váš outfit do práce nebo na ples? Doplňte váš oblek dvouřadou vestou, která dokonale podtrhne váš elegantní vzhled. Tmavě modrá vesta se perfektně hodí k modrému, černému i šedému obleku. Vynosíte ji také samotnou jen s košilí a oblekovými nebo volnočasovými kalhotami.

Vyštíhlený střih SLIM je perfektní volbou pro muže štíhlé a standardní postavy. Praktickým páskem na zadní straně vesty ji dokonale přizpůsobíte vaší postavě. Skvěle tak vyrýsuje vaši figuru a zdůrazní její mužné rysy.

Pánská vesta Dulano – manažerský outfit

Dvouřadá vesta Dulano

Tmavě modrá vesta byla navržená v klasickém elegantním dvouřadém střihu s klopami. Zdobí ji knoflíčky, které efektně kombinují černou a modrou barvu. Skvěle doplní váš oblek do práce i na svatbu, ples či oslavu jubilea. Díky tomu, že je celá ušitá z oblekové látky, si můžete v méně formálních chvílích sako odložit. Vynosíte ji tedy i samotnou jen s košilí a kalhotami.

Vestu dokonale sladíte s obleky Belano a Ferano, které jsou ušité ze stejné látky. Spolu s těmito obleky tak vytvoříte ideální outfit do práce i na společenské události.

Dvouřadá modrá pánská vesta Dulano s volnočasovými kalhotami
Pánská vesta Dulano s oblekem Belano

Materiál vesty Dulano

Pánská vesta je ušitá z kvalitní látky. Tvoří ji 97,5 % vlny a 2,5 % elastanu. Vysoký podíl vlny se podílí na prodyšnosti vesty a příjemném pocitu při nošení. Díky příměsi elastanu se vesta dokonale přizpůsobí vaší postavě. K vašemu pohodlí přispěje také jedinečná podšívka s měďnatým vláknem, který na dotek připomíná hedvábí.

Cena pánské vesty SLIM Dulano je 3.189 Kč a patří mezi prémiovou kolekci.

Původní cena: 3.189 Kč
Nová výprodejová cena: 1.599 Kč
Ušetříte: 1.590 Kč
Akce platí pouze do 31. 10. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Nakupujte pánskou společenskou vestu Dulano z pohodlí vašeho domova v e-shopu Bandi Vamos. Pokud si chcete vestu vyzkoušet i s oblekem nebo jinými doplňky, navštivte kteroukoli prodejnu BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat správnou velikost i další oblečení tak, abyste udělali skvělý dojem při každé příležitosti. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší značková prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Chystáte se na obchodní jednání a chcete oblek s vestou doplnit elegantní kravatou? Pozor, ať neuděláte chybu. Pro každou příležitost se hodí jiný typ kravaty. Přečtěte si, jakou kravatu si vzít na jednání, abyste byli o krok blíže k uzavření výhodného obchodu.

Mohlo by vás zajímat