Bandi » Oblečení » Svatební vesty BANDI – aby ženich vypadal dokonale

Oblečení

Svatební vesty BANDI – aby ženich vypadal dokonale

Desítky mužů na svatbě, desítky obleků a kravat. Kdo je ženich? Hledáte v davu muže v pánském obleku, který jako jediný má kytku v klopě saka. Někdy to jde ztěžka. Pro odlišení ženicha od ostatních svatebních hostů doporučujeme slavnostní svatební vesty s anglickou kravatou a kapesníčkem do kapsy saka. Svatební vesta od BANDI udělá z ženicha muže číslo jedna, odliší jej od ostatních mužů a podtrhne tak jeho úlohu na svatbě.

Vybírejte z několika barev a vzorů svatebních vest, které jsou inspirovány klasikou i současnými trendy ve svatební módě.

Svatební vesty BANDI – podtrhnou vaší jedinečnou roli ženicha
Svatební vesty BANDI – podtrhnou vaší jedinečnou roli ženicha

Čím odlišíte ženicha?

Svatební vestou

Svatební vesty jsou vyrobeny ze vzorovaného polyesteru se šesti knoflíky, které jsou potaženy stejným materiálem jako vesta. Zadní strana je ušita z lesklé podšívkové látky a je opatřena stahovací páskou s kovovou sponou na zádech. Stahovací páska je určena pro regulaci obvodu pasu.

Anglickou kravatou a kapesníčkem

Napevno uvázaný uzel anglické kravaty zajišťuje jeho trvalou formu a umožňuje snadné a rychlé založení kravaty prostřednictvím kovových háčků. Obvod krku lze nastavit kovovým jezdcem. Umožňuje zapnutí anglické kravaty od obvodu krku 34 cm až po 50 cm. Kapesníček dotáhne outfit ženicha k dokonalosti. Kapesníček je vždy vyroben z identického materiálu, jako je svatební vesta a můžete jej do kapsy saka vložit, jak se vám líbí. Nedbale, načechraně nebo poskládaně.

Svatební vesta s regatou
Svatební vesta s regatou
Svatební vesta v outfitu s regatou
Svatební vesta v outfitu s regatou
Svatební vesta s regatou
Svatební vesta s regatou
Svatební vesta v outfitu s regatou
Svatební vesta v outfitu s regatou

Ceny svatebních vest se pohybují od 1.999 Kč a pořídíte je z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Pokud si chcete vesty vyzkoušet, navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu pánské obleky BANDI, kde se vám budou věnovat odborní poradci a pomohou vám s výběrem.

Doporučujeme

Svatební vesty pro ženicha můžete koupit v klidu a pohodlí na e-shopu www.BandiVamos.cz. Podívejte se na aktuální nabídku pánských svatební vest BANDI.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.