Bandi » Oblečení » Svatební vesty BANDI – aby ženich vypadal dokonale

Oblečení

Svatební vesty BANDI – aby ženich vypadal dokonale

Desítky mužů na svatbě, desítky obleků a kravat. Kdo je ženich? Hledáte v davu muže v pánském obleku, který jako jediný má kytku v klopě saka. Někdy to jde ztěžka. Pro odlišení ženicha od ostatních svatebních hostů doporučujeme slavnostní svatební vesty s anglickou kravatou a kapesníčkem do kapsy saka. Svatební vesta od BANDI udělá z ženicha muže číslo jedna, odliší jej od ostatních mužů a podtrhne tak jeho úlohu na svatbě.

Vybírejte z několika barev a vzorů svatebních vest, které jsou inspirovány klasikou i současnými trendy ve svatební módě.

Svatební vesty BANDI – podtrhnou vaší jedinečnou roli ženicha
Svatební vesty BANDI – podtrhnou vaší jedinečnou roli ženicha

Svatební set – čím odlišíte ženicha?

Svatební vestou

Svatební vesty jsou vyrobeny ze vzorovaného polyesteru se šesti knoflíky, které jsou potaženy stejným materiálem jako vesta. Zadní strana je ušita z lesklé podšívkové látky a je opatřena stahovací páskou s kovovou sponou na zádech. Stahovací páska je určena pro regulaci obvodu pasu.

Anglickou kravatou a kapesníčkem

Napevno uvázaný uzel anglické kravaty zajišťuje jeho trvalou formu a umožňuje snadné a rychlé založení kravaty prostřednictvím kovových háčků. Obvod krku lze nastavit kovovým jezdcem. Umožňuje zapnutí anglické kravaty od obvodu krku 34 cm až po 50 cm. Kapesníček dotáhne outfit ženicha k dokonalosti. Kapesníček je vždy vyroben z identického materiálu, jako je svatební vesta a můžete jej do kapsy saka vložit, jak se vám líbí. Nedbale, načechraně nebo poskládaně.

Svatební vesta s regatou
Svatební vesta s regatou
Svatební vesta v outfitu s regatou
Svatební vesta v outfitu s regatou
Svatební vesta s regatou
Svatební vesta s regatou
Svatební vesta v outfitu s regatou
Svatební vesta v outfitu s regatou

Cena svatebního setu se pohybuje od 1.599 Kč do 1.999 Kč a zahrnuje svatební vestu, anglickou kravatu a kapesníček do saka v jednom designu.

Doporučujeme

Svatební vesty pro ženicha můžete koupit v klidu a pohodlí na e-shopu www.BandiVamos.cz. Podívejte se na aktuální nabídku pánských svatební vest BANDI.

Sdílejte s přáteli:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.