Oblečení

Světle hnědý pánský kabát SLIM Camello

Stylový kabát dokonale podtrhne váš elegantní vzhled

Oživte váš podzimní i zimní outfit pánským kabátem v moderní světle hnědé barvě. Dokonale tak podtrhnete váš pracovní, společenský i volnočasový vzhled. Díky vysokému podílu vlny vám zajistí maximální pohodlí a spolehlivě vás udrží v teple i v chladných dnech.

Vyštíhlený střih SLIM doporučujeme zejména mužům štíhlé nebo standardní postavy. Pomůže vám opticky zvýraznit vaše mužné rysy, takže budete vypadat skvěle.

Vlněný kabát Camello vás spolehlivě zahřeje cestou do práce i do společnosti

Kam a k jakému oblečení se hodí nejlépe?

Pánský kabát Camello svou délkou dokonale zakryje sako. Proto jej perfektně vynosíte například k tmavě modrému obleku cestou do práce i na společenské události. Stejně dobře jej využijete k volnočasovému oblečení do města, na procházku i na rande.

Určitě vás na první pohled zaujme světle hnědá barva kabátu ve stylu nejnovějších módních trendů. Praktické a hluboké kapsy s ozdobnou patkou vám pomohou schovat například rukavice, klíče a další drobnosti, které potřebujete mít neustále po ruce. Díky dlouhému rozparku se budete moci pohodlně posadit, aniž by vás kabát někde stahoval. Minimalistické designové prvky jako žíhané tmavě hnědé knoflíčky a kovová nášivka na náprsní kapse dokonale podtrhnou váš stylový vzhled kdykoli a kdekoli.

Pánský kabát Camello – pohled zepředu
Pánský kabát Camello – pohled zezadu

Vlněný kabát, který vás zahřeje

Kabát je ušitý z prvotřídní látky. Díky vysokému podílu vlny vás kabát spolehlivě udrží v teple v sychravých i mrazivých dnech. Polyester vám zajistí, že se kabát nebude příliš krčit, takže budete vypadat vždy upraveně, i když zrovna vystoupíte z auta. Zároveň je materiál velmi příjemný na dotek.

Pánský kabát Camello – detail látky
Pánský kabát Camello – detail límce

O kompletní návrh pánského kabátu Camello se postarala špičková módní návrhářka Denisa Vámoš Gróffová, která dbala na to, abyste v něm skvěle vypadali a zároveň se cítili vždy pohodlně.

Cena pánského kabátu BANDI, model SLIM Camello je 8.799 Kč. Jedná se o stylový kabát v módní světle hnědé barvě, který dokonale podtrhne váš elegantní vzhled, ať už půjdete kamkoli.

Původní cena: 8.799 Kč
Nová výprodejová cena: 3.499 Kč
Ušetříte: 5.300 Kč
Akce platí pouze do 31. 10. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Pořiďte si elegantní pánský kabát Camello z pohodlí vašeho domova v e-shopu Bandi Vamos. Nebo si jej přijďte vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám pomohou vybrat správnou velikost kabátu, další značkové oblečení i doplňky tak, abyste vypadali vždy skvěle. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Víte, jakým doplňkem podtrhnout váš podzimní nebo zimní outfit? Doporučujeme vám šátek nebo šálu. Přečtěte si, jak se správně nosí.

Mohlo by vás zajímat