Oblečení

Tmavě modrý pánský kabát TAILORED Tumioni

Nezbytnost pro zimní měsíce

Oblečte se elegantně a zároveň buďte v teple. V tmavě modrém kabátu Tumioni se zateplenou podšívkou vám bude příjemně teplo i v mrazivých dnech. Ať už se chystáte do práce, do divadla či na ples, kabát vašemu outfitu dodá na eleganci. Navíc ho vynosíte i ve volném čase, například na procházku městem.
Střih TAILORED je mírně zeštíhlený a skvěle padne mužům standardní postavy. Vaše pohodlí je zajištěno i kvalitním materiálem a rozparkem na zadní straně kabátu. Díky němu se v kabátu budete cítit pohodlně i při nástupu do auta.

Tmavě modrý kabát Tumioni
V tmavě modrém kabátu Tumioni vám bude příjemně teplo i v mrazivých dnech

Stylové prošití a detaily

Na první pohled vás na kabátu zaujme jemné zdobení. Designérka Olga Carbolová k prošívání zvolila světlejší modrou nit, čímž přidala kabátu na jedinečnosti. Knoflíky mají černomodré žíhání, aby barevně ladily s prošitím. To vše dodá vašemu vzhledu na eleganci. Zešikmené kapsy navíc opticky zúží vaši postavu, a odložíte do nich nezbytnosti, jako jsou mobil, peněženka či klíče od auta.

Dopřejte si teplo a pohodlí

Díky kvalitnímu materiálu vám bude v kabátu teplo i v chladných dnech. Vlna dokáže perfektně udržet teplo a zároveň je díky ní látka příjemná na dotek. Výhoda akrylu je především v jeho pružnosti a odolnosti vůči žmolkování. Díky polyamidu na sebe látka minimálně váže vodu a rychle usychá, což oceníte zejména v deštivých dnech.

Tmavě modrý kabát Tumioni - detail
Tmavě modrý kabát Tumioni – detail
Tmavě modrý kabát TUMIONI - pohled zepředu
Tmavě modrý kabát TUMIONI – pohled zepředu

Elegantní kabát TAILORED Tumioni stojí 10.889 Kč a jedná se o skvělou volbu, ať už se chystáte na formální či neformální události.

Původní cena: 10.889 Kč
Nová výprodejová cena: 4.289 Kč
Ušetříte: 6.600 Kč
Akce platí pouze do 30. 6. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Pořiďte si elegantní pánský kabát z pohodlí vašeho domova v e-shopu Bandi Vamos. Nebo si jej přijďte vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám pomohou vybrat správnou velikost kabátu, další značkové oblečení i doplňky tak, abyste vypadali vždy skvěle. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Doplňte váš outfit o stylové zimní rukavice. Podívejte se na nabídku pánských rukavic, díky kterým budou vaše ruce v teple, a navíc s nimi budete vypadat perfektně.

Mohlo by vás zajímat