Aktuality

Oblékněte se na ples jako známý český herec Martin Stránský

Tvář módní značky Pánské obleky BANDI

Martina Stránského si jistě vybavíte z mnoha úspěšných českých seriálů i filmů. Například z Ordinace v růžové zahradě nebo z velkofilmu Habermannův mlýn. Jeho charismatický hlas je věhlasný. Propůjčil ho také proslulému seriálu Dr. House, kde nadaboval hlavní roli.

Herec Martin Stránský doporučuje Pánské obleky BANDI

Martin Stránský rád obléká pánskou společenskou módu, která je součástí jeho šatníku již mnoho let. Moc dobře ví, že šaty dělají člověka, obzvláště pokud jde o ples. Proto se na ples obléká ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI. Podílel se také na natáčení plesové reklamy „Jdeš na ples“. Podívejte se na výsledný spot, kde se vedle Martina Stránského objeví i další herecké hvězdy, jako jsou Petr Štěpánek, Jozef Vajda nebo Marko Igonda.

Chcete se také obléknout na ples jako dokonalý elegán? Vyberte si z řady obleků na ples, které doporučuje herec Martin Stránský.

Martin Stránský ve smokingu Capo black

Pokud se chystáte na ples nebo jinou slavnostní událost, kde je předepsaný dress code Black Tie, pak zvolte pánský smoking Rivello Nero.

Tip pro vás

Přijďte si vyzkoušet elegantní oblek na ples do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců.  V každé prodejně je vám k dispozici také profesionální krejčová, která vám zdarma upraví oblek na míru. Díky nim budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Mohlo by vás zajímat