Bandi » Pánské obleky » Černý oblek SLIM FIT Orsini

Obleky

Černý oblek SLIM FIT Orsini

Luxusní oblek na společenské události

V pánském obleku BANDI, model SLIM FIT Orsini, který vychází z nejnovějších módních trendů, uděláte perfektní dojem na každé společenské události. Pololesklý černý oblek se skvěle hodí například na svatbu, do tanečních, na ples a pro řadu dalších příležitostí. Vždy v něm budete působit elegantně a zaručeně oslníte své okolí. Oblek je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto dokonale padne mužům štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku navíc pomáhá tvarovat postavu, takže v něm budete vypadat mužně.

Pánský oblek Orsini – ideální outfit na ples i další společenské události
Pánský oblek Orsini – ideální outfit na ples i další společenské události

Popis obleku Orsini

Pánský oblek Orsini je ušitý z černé pololesklé látky. Proto jej skvěle využijete na denní i večerní společenské události. Pokud zvolíte tento černý oblek, zajistíte si jistou výhodu. Jakou? Černý oblek snadno zkombinujete s košilí a kravatou nebo motýlkem jakékoli barvy. Máte také větší možnost perfektně se sladit s barvou šatů vaší partnerky, abyste jako pár vypadali naprosto dokonale.

Moderní vyštíhlený střih obleku dotvářejí zúžené klopy a zešikmené kapsy saka, které pomáhají opticky zeštíhlit postavu. Matné černé knoflíky s lesklým okrajem dodávají obleku stylový vzhled. Skvělý pocit z obleku budete mít i při pohledu na exkluzivní podšívku v módní petrolejové barvě.

Přestože jsou kalhoty vyštíhlené, dbali návrháři od BANDI na to, aby vás nikde nestahovaly a neomezovaly vás v pohybu. Proto se v nich budete cítit velmi pohodlně při chůzi, sezení i na tanečním parketu.

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Orsini – pohled zepředu
Pánský oblek Orsini – pohled zepředu
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Orsini – pohled zezadu
Pánský oblek Orsini – pohled zezadu

Materiál obleku Orsini

Pánský oblek Orsini je ušitý z exkluzivního materiálu, který se skládá ze 40 % vlny, 30 % polyesteru a 30 % viskózy. Díky tomu je oblek příjemně lehký, prodyšný a nekrčí se. Proto se u tohoto obleku budete moci spolehnout, že uděláte vždy perfektní dojem.

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Orsini – detail podsívky
Pánský oblek Orsini – detail podšívky
Pánský oblek Orsini – společenský outfit
Pánský oblek Orsini – společenský outfit

Cena pánského obleku BANDI, model SLIM FIT Orsini je 7.999 Kč a jedná se o novinku. K obleku navíc získáte možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám na místě upraví oblek na míru tak, abyste vypadali skvěle. Nebudete muset složitě shánět krejčovou, která by vám oblek upravila. Šetřete svůj čas a peníze.

Kde oblek koupíte?

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli kamenné prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale. Podívejte se, kterou značkovou prodejnu BANDI máte nejblíže.

Rady a tipy

Věděli jste, že existují plesy, na které není vhodné nosit pánský oblek? Přečtěte si, kam se oblek hodí a kde naopak ne v článku Jak se správně obléknout na ples?

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.