Dětské obleky

Dětský oblek BANDI Grafit - pro každou slavnostní událost

Dětský oblek model GRAFIT
DOPRODEJ Dětský trojdílný oblek je vhodný na jakoukoliv společenskou událost. Díky provedení v matné látce jej doporučujeme jak na svatbu, tak i na vystoupení Vaší ratolesti při besídkách nebo koncertech. Oblek je vhodný pro děti různého věku a výšky. 

Elegantní dětský oblek od BANDI je vyroben z látky v barvě modré, bez proužku. Díky svému volnému střihu je pohodlný pro nošení i pro děti, které nejsou na společenské oblečení zvyklí. Ve spojení s francouzskou kravatou bude Vaše dítě působit velice slavnostním dojmem.


Více info

Dětský oblek BANDI Antracit Line - dětská volnost

Dětský oblek model ANTRAC...
DOPRODEJ Dětský svatební oblek BANDI je trojdílný model obleku, který je vhodný pro děti různého věku a výšky. Doporučujeme jej pro jakékoliv slavnostní události, ke kterým je oblek díky svému nádhernému lesku předurčen. 

Elegantní dětský oblek je vyroben z šedé lesklé látky s dezénovým proužkem. Díky svému volnému střihu je pohodlný pro nošení i pro děti, které nejsou na společenské oblečení zvyklí. Ve spojení s francouzskou kravatou bude dítě působit velice slavnostním dojmem.


Více info

Dětský oblek - SET BANDI Grafit - lehkost v každém pohybu

Dětský oblek - SET Grafit...
DOPRODEJ Dětský oblek SET BANDI Grafit je složený z vesty a kalhot. Doporučujeme jej chlapcům od jednoho roku věku. Oblekové kalhoty jsou opatřeny gumou tak, aby dítě mohlo i přes svůj rychlý růst oblek používat co nejdéle.

Elegantní dětský set je vyroben z látky v barvě tmavě černošedé, bez proužku. Dá se tedy skvěle sladit s oblečením dospělého, například ženicha či svatebního hosta na svatbě nebo jakékoli slavnostní události. Ve spojení s francouzskou kravatou bude vaše ratolest působit velice uvolněným dojmem. SET BANDI je ideální volba pro děti, které nejsou zvyklé na oblékání do společenské módy.

Více info

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...