Dětské obleky

Dětský oblek BANDI Grafit - pro každou slavnostní událost

Dětský oblek model GRAFIT
DOPRODEJ Dětský trojdílný oblek je vhodný na jakoukoliv společenskou událost. Díky provedení v matné látce jej doporučujeme jak na svatbu, tak i na vystoupení Vaší ratolesti při besídkách nebo koncertech. Oblek je vhodný pro děti různého věku a výšky. 

Elegantní dětský oblek od BANDI je vyroben z látky v barvě modré, bez proužku. Díky svému volnému střihu je pohodlný pro nošení i pro děti, které nejsou na společenské oblečení zvyklí. Ve spojení s francouzskou kravatou bude Vaše dítě působit velice slavnostním dojmem.


Popis dětského obleku

Dětský oblek model GRAFIT
Dětský oblek BANDI je složený z oblekové vesty, saka a kalhot. Díky modré barvě a matnému provedení je tento model obleku vhodný pro nošení v jakékoliv roční období a pro jakoukoliv událost, bez omezení. S ohledem na rychlý růst u dětí jsou kalhoty vyrobeny se záložkami, které je možno dále povolovat. Pas kalhot je opatřen gumičkou, která umožní většímu rozsahu velikostí v pase. 

Na omak je materiál velice jemný a lehký. kombinace materiálů ve složení 40% vlna, 30% viskóza, 30% polyester zajišťuje trvalou formu, nemačkavost a prodyšnost.


Ceny dětského obleku

Popis

Velikost

Cena

Dětský oblek BANDI Grafit malý - třídílný
68-116 cm
1. 999,- Kč
Dětský oblek BANDI Grafit střední - třídílný
122-146 cm
2. 299,- Kč
Dětský oblek BANDI Grafit velký - třídílný 152-158 cm
2. 499,- Kč
Dětský oblek BANDI Grafit velký - dvoudílný 164-170 cm 2. 699,. Kč


Cena obleku zahrnuje úpravu délky rukávů saka, délky a obvodu pasu kalhot v případě, že budete potřebovat oblek dítěti upravit na míry. Přečtěte si prosím podmínky AKCE Úpravy pánských obleků na Vaše míry ZDARMA.


Tip navíc

Pro model trojdílného dětského obleku BANDI Grafit doporučujeme bílé a barevné dětské košile.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...