Dětské obleky

Dětský oblek - SET BANDI Grafit - lehkost v každém pohybu

Dětský oblek - SET Grafit...
DOPRODEJ Dětský oblek SET BANDI Grafit je složený z vesty a kalhot. Doporučujeme jej chlapcům od jednoho roku věku. Oblekové kalhoty jsou opatřeny gumou tak, aby dítě mohlo i přes svůj rychlý růst oblek používat co nejdéle.

Elegantní dětský set je vyroben z látky v barvě tmavě černošedé, bez proužku. Dá se tedy skvěle sladit s oblečením dospělého, například ženicha či svatebního hosta na svatbě nebo jakékoli slavnostní události. Ve spojení s francouzskou kravatou bude vaše ratolest působit velice uvolněným dojmem. SET BANDI je ideální volba pro děti, které nejsou zvyklé na oblékání do společenské módy.


Popis dětského obleku

SET BANDI Grafit je dvojdílný dětský oblek vhodný pro letní měsíce a pro jakoukoliv událost. Na omak velice jemný a lehký materiál barvy tmavá šedá v provedení mat, ve složení 40 % vlna, 30 % viskóza, 30 % polyester, zaručuje dítěti u obleku jeho trvalou formu, nemačkavost a prodyšnost. S ohledem na rychlý růst u dětí jsou kalhoty vyrobeny se záložkami, které je možno dále povolovat. Pas kalhot je opatřen gumičkou, která umožní většímu rozsahu velikostí v pase.

Ceny dětského obleku

Popis

Velikost

Cena

Dětský oblek - SET BANDI Grafit malý
  68 - 116 cm
1.099,- Kč
Dětský oblek - SET BANDI Grafit střední
122 - 146 cm
1.199,- Kč
Dětský oblek - SET BANDI Grafit velký 152 - 158 cm
1.499,- Kč
Dětský oblek - SET BANDI Grafit velký
164 - 170 cm
1.699,- Kč


Ceny obleků zahrnují úpravu délky rukávů saka, délky a obvodu pasu kalhot v případě, že budete potřebovat oblek dítěti upravit na míry. Přečtěte si podmínky AKCE Úpravy pánských obleků na Vaše míry ZDARMA.


Detaily obleku

Dětský oblek - SET Grafit...
Dětský oblek - SET Grafit...
Dětský oblek - SET Grafit...


Tip navíc

Pro model trojdílného dětského obleku SET BANDI Grafit doporučujeme bílé a barevné dětské košile.


Neutrácejte zbytečně

Při použití slevy pro první nákup nebo slevových karet si můžete pořídit tento pánský oblek u BANDI VAMOS za ještě nižší cenu.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...