Obleky

Luxusní pánský oblek na svatbu se slevou 5.000 Kč

Modrý pánský oblek BANDI, Bocaneli, Tailored Fit

Chystáte se na svatbu a potřebujete oblek? Pro ženicha nebo svatebního hosta doporučujeme nový model pánského obleku BANDI Bocaneli, z letošní kolekce New Season 2023.

Intenzivní tmavě modrá barva obleku je inspirována kamenem Lapis lazuli. Stejně jako jmenovaný polodrahokam, bude i tento oblek BANDI Bocaneli skutečnou ozdobou svého nositele.

Pánský oblek BANDI, model Bocaneli

Oblek pro střední postavy

I přesto, že je střih obleku Tailored Fit v oblasti pasu jen mírně zúžený, poskytuje dostatek volnosti v pohybu. Oblek vás opticky zeštíhlí, zároveň však vyniknou vaše mužné rysy. Je vhodný pro muže střední a štíhlejší postavy.

Oblek je vyroben z látky s vysokým podílem vlny tak, aby splnil i požadavky náročných mužů. Vysoký poměr vlny zajistí prodyšnost a celkové pohodlí zejména při horkých letních dnech.

Pánský oblek BANDI, model Bocaneli

Model obleku BANDI Bocaneli vynosíte i po svatbě

Model obleku BANDI Bocaneli je široce využitelným oblekem, který po svatbě dále vynosíte pro další různé události. Je vhodný i pro denní pracovní účely, středně až výše formální události slavnostního charakteru a neformální společenská setkání. Jako například:

Manažer
Pro pracovní účely volíme k obleku bílou či světle modrou košili, jako doplněk pak matnou kravatu s pruhem či s drobným vzorem.

Promoce a jiné slavnostní události
Oblek může být doplněn pánskou vestou SOFIEN Slim nebo TRESANO Tailored, které jsou ze stejné látky jako oblek.

Podvečerní koktejl, bar (posezení s přáteli, bar, rande)
Originální odstín tmavě modré vyzývá k hravému stylingu. Kombinace obleku s rolákem či trikem a bílými koženými teniskami vytvoří mladistvý, svěží outfit pro neformální podvečerní setkávání.

Pánský oblek BANDI, model Bocaneli

Cena pánského obleku BANDI Bocaneli je 14.999 Kč.Tento univerzální typ obleku vám zajistí komfort a pohodlí v práci i ve společnosti.

Původní cena: 14.999 Kč
Nová akční cena: 9.999 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč
AKCE PLATÍ POUZE DO KONCE KVĚTNA 2023

Obuv doporučujeme jak černou společenskou (ples), hnědá společenská (denní slavnost, pracovní pohovor, manažer), tak i volnočasová kožená (podvečerní koktejl). A samozřejmě kožený opasek v barvě obuvi.


Další modely obleků vhodných na svatbu

Podívejte se na další modely značkových obleků BANDI, ať už v klasickém stylu nebo v netradičním BOHO stylu.

Svatební obleky BANDI

Značkové prodejny BANDI

Přijďte si pánský oblek Bocaneli vyzkoušet do nejbližší značkové prodejny BANDI. V případě, že bude potřeba oblek trošku poupravit na vaši míru, je vám k dispozici v prodejně odborná krejčová. 

Značkové prodejny Pánské obleky BANDI

Mohlo by vás zajímat