Obleky

Modrý pánský oblek TAILORED FIT Dante

Elegance do práce i na společenské události po 18. hodině

Letošní rok je ve znamení stylových modrých obleků. Nejenže sluší světlým i tmavým typům mužů, ale stejně univerzální je i jejich využití na společenských událostech. Už dávno neplatí, že si po 18. hodině musíte vzít pouze černý oblek. V modrém obleku uděláte skvělý dojem na svatbách, oslavách, plesech, divadelních představeních nebo také v práci.

Díky střihu TAILORED FIT si opravdu dopřejete dostatečnou volnost pohybu, a to i při tančení. Střih je mírně vyštíhlený a padne především mužům standardní postavy. Zešikmené kapsy nás navíc ještě opticky zeštíhlí.

Elegantní modrý oblek do práce i společnosti
Elegantní modrý oblek do práce i společnosti

Prvotřídní barva a jednoduchost

Módní návrhářka Denisa Vámoš Gróffová se u obleku přiklonila k jednoduché eleganci, která dělá oblek dokonale nadčasovým. Decentní modrou barvu zdobí překládané knoflíky na rukávech a jemné prošití klop, ke kterému byla použita nit ve stejné barvě obleku. To vám přidá na jedinečnosti.

Oblek Dante - pohled zepředu
Oblek Dante – pohled zepředu
Oblek Dante - pohled zezadu
Oblek Dante – pohled zezadu

Pohodlí při tanci i při sezení

Návrháři módní značky BANDI použili pro oblek Dante speciální materiál. Proto oblek nepodléhá mačkání a zároveň je pohodlný a prodyšný. Budete v něm vypadat vždy elegantně a upraveně.

Příklad ideálního outfitu na ples
Příklad ideálního outfitu na ples
Příklad ideálního outfitu do práce
Příklad ideálního outfitu do práce

Cena pánského obleku Dante je 10.119 Kč a vynosíte ho pro všechny slavnostní i pracovní příležitosti.

Původní cena: 10.119 Kč
Nová výprodejová cena: 6.219 Kč
Ušetříte: 3.900 Kč
Akce platí pouze do 30. 11. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli prodejny BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám ochotně pomůže vybrat přesně padnoucí outfit, ve kterém vždy uděláte perfektní dojem. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší značková prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Víte, jakou barvu a typ obuvi vybrat k obleku? Přečtěte se, jakou obuv k obleku zvolit, abyste neudělali chybu.

Mohlo by vás zajímat