Obleky

Modrý trojdílný oblek SLIM FIT Tameo

Ideální volba do práce i na svatbu

V modrém obleku budete v každé situaci vypadat jako dokonalý elegán. Jemná žíhaná látka obleku oživí váš vzhled v kanceláři i na společenských událostech, jako je svatba nebo oslava jubilea. Součástí obleku je také vesta, která vám ještě více přidá na eleganci. Vyštíhlený střih SLIM ocení muži štíhlé a standardní postavy, kteří si potrpí na moderní vzhled.

Pánský oblek Tameo – uděláte v něm dojem v práci i na svatbě nebo jiné společenské události
Pánský oblek Tameo – uděláte v něm dojem v práci i na svatbě nebo jiné společenské události

Módní barva a design

Originální žíhanou látku, která kombinuje tmavší nitky se světlejšími, doplňují i další módní prvky. Na první pohled vás zaujmou například moderní zúžené klopy, zešikmené kapsy nebo zapínání saka na jeden knoflík. Vesta s klopami pak pozvedne váš elegantní vzhled na ještě vyšší úroveň.

Pánský oblek Tameo – pohled zepředu
Pánský oblek Tameo – pohled zepředu
Pánský oblek Tameo – pohled zezadu
Pánský oblek Tameo – pohled zezadu

Kvalitní a zároveň lehký materiál

Módní návrhářka Karina Kotalová při volbě látky dbala na to, abyste se v obleku cítili pohodlně v každé situaci a za každého počasí. Proto vybrala jedinečnou kombinaci, která obsahuje 52 % vlny, 44,5 % polyesteru a 3,5 % elastanu. Díky vysokému podílu vlny je oblek prodyšný, polyester přispěje k menší mačkavosti a díky elastanu se oblek dokonale přizpůsobí vaší postavě. Podšívku obleku tvoří exkluzivní měďnaté vlákno, které na dotek připomíná hedvábí.

Pánský oblek Tameo – detail podšívky
Pánský oblek Tameo – detail podšívky
Pánský oblek Tameo – vesta podtrhne váš elegantní vzhled
Pánský oblek Tameo – vesta podtrhne váš elegantní vzhled

Cena elegantního trojdílného obleku Tameo je 11.999 Kč a jedná se o módní kousek do vašeho šatníku.

Kde oblek koupíte?

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde se vám budou věnovat odborní poradci. Ti vám rádi pomohou s výběrem oblečení tak, abyste byli oblečeni správně pro každou příležitost a udělali vždy perfektní dojem. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Jdete na svatbu? Nezapomeňte, že byste se měli barevně sladit s nevěstou. Přečtěte si, jaké doplňky zvolit, abyste vypadali jako dokonalý pár.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.