Obleky

Modrý trojdílný oblek SLIM FIT Tameo

Ideální volba do práce i na svatbu

V modrém obleku budete v každé situaci vypadat jako dokonalý elegán. Jemná žíhaná látka obleku oživí váš vzhled v kanceláři i na společenských událostech, jako je svatba nebo oslava jubilea. Součástí obleku je také vesta, která vám ještě více přidá na eleganci. Vyštíhlený střih SLIM ocení muži štíhlé a standardní postavy, kteří si potrpí na moderní vzhled.

Pánský oblek Tameo – uděláte v něm dojem v práci i na svatbě nebo jiné společenské události
Pánský oblek Tameo – uděláte v něm dojem v práci i na svatbě nebo jiné společenské události

Módní barva a design

Originální žíhanou látku, která kombinuje tmavší nitky se světlejšími, doplňují i další módní prvky. Na první pohled vás zaujmou například moderní zúžené klopy, zešikmené kapsy nebo zapínání saka na jeden knoflík. Vesta s klopami pak pozvedne váš elegantní vzhled na ještě vyšší úroveň.

Pánský oblek Tameo – pohled zepředu
Pánský oblek Tameo – pohled zepředu
Pánský oblek Tameo – pohled zezadu
Pánský oblek Tameo – pohled zezadu

Kvalitní a zároveň lehký materiál

Módní návrhářka Karina Kotalová při volbě látky dbala na to, abyste se v obleku cítili pohodlně v každé situaci a za každého počasí. Proto vybrala jedinečnou kombinaci, která obsahuje 52 % vlny, 44,5 % polyesteru a 3,5 % elastanu. Díky vysokému podílu vlny je oblek prodyšný, polyester přispěje k menší mačkavosti a díky elastanu se oblek dokonale přizpůsobí vaší postavě. Podšívku obleku tvoří exkluzivní měďnaté vlákno, které na dotek připomíná hedvábí.

Pánský oblek Tameo – detail podšívky
Pánský oblek Tameo – detail podšívky
Pánský oblek Tameo – vesta podtrhne váš elegantní vzhled
Pánský oblek Tameo – vesta podtrhne váš elegantní vzhled

Cena elegantního trojdílného obleku Tameo je 11.999 Kč a jedná se o módní kousek do vašeho šatníku.

Původní cena obleku: 11.999 Kč
Nová výprodejová cena: 9.499 Kč
Ušetříte: 2.500 Kč

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde se vám budou věnovat odborní poradci. Ti vám rádi pomohou s výběrem oblečení tak, abyste byli oblečeni správně pro každou příležitost a udělali vždy perfektní dojem. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Jdete na svatbu? Nezapomeňte, že byste se měli barevně sladit s nevěstou. Přečtěte si, jaké doplňky zvolit, abyste vypadali jako dokonalý pár.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.