Pánská volnočasová saka

Tmavě modré pánské volnočasové sako DIVITO – luxusní bavlněné sako pro váš jedinečný vzhled

Pánské sako BANDI, model ...
AKCE Bavlněné tmavě modré sako s originální texturou látky je dokonalou volbou pro muže, kteří si potrpí na pohodlí a stylový vzhled. Skvěle ho vynosíte ve volném čase, například pro posezení s přáteli nebo na procházku městem. Perfektní dojem v něm uděláte i v zaměstnání, pokud nemáte formální dress code. Díky prvotřídnímu materiálu se v něm budete cítit velmi příjemně.

Na výběr máte ze dvou módních střihů. Vyštíhlený střih SLIM nejlépe padne mužům štíhlé a standardní postavy. Navíc opticky zvýrazní vaše mužné rysy. Mírně vyštíhlený střih TAILORED doporučujeme mužům standardní postavy, kteří si potrpí na pohodlí.


Více info

Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Vilfre – lněné kárované sako využijete pro volný čas i do práce

Pánské volnočasové sako B...
Chcete vypadat elegantně a stylově i ve volném čase? Dokonalou volbou je kárované volnočasové sako Vilfre. Vynosíte ho na procházku městem, posezení v kavárně i na rande. Pokud nemusíte chodit do práce v obleku, skvěle sako využijete i do kanceláře. Prvotřídní prodyšná látka vám zajistí maximální pohodlí. Sako se perfektně hodí i do horkých letních dní.

Moderní vyštíhlený střih SLIM ocení zejména muži se štíhlou a standardní postavou. Tento střih pomůže opticky vytvarovat vaši postavu a podtrhne její mužné rysy.

Více info

Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Taddeo – stylový kousek pro váš jedinečný vzhled

Pánské volnočasové sako B...
AKCE VIP V pánském volnočasovém saku Taddeo budete oblečeni podle nejnovějších módních trendů. Tmavě červená barva s originální texturou dokonale oživí váš vzhled. Jedinečné designové prvky vám dodají na osobitosti. Sako skvěle vynosíte ve volném čase, například na procházku městem, pro posezení s přáteli nebo na rande. Díky vysokému podílu vlny se v něm budete cítit příjemně i v horkých letních dnech.

Sako je ušité v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodné zejména pro muže štíhlé a standardní postavy. Vyštíhlený střih pomůže opticky vytvarovat vaši postavu, takže v něm budete vypadat mužně a elegantně.

Více info

Pánské volnočasové sako BANDI, model Lambert – tmavě modré sako pro váš stylový vzhled ve volném čase a při méně formálních příležitostech

Pánské sako BANDI, model ...
AKCE VIP Tmavě modré volnočasové sako Lambert s řadou módních detailů dokonale podtrhne váš stylový vzhled. Skvěle jej vynosíte ve volném čase, například pro posezení v restauraci, kavárně nebo na procházku městem. Perfektní dojem v něm uděláte i na méně formálních kulturních akcích, jako je koncert v hudebním klubu či vernisáž. Stejně dobře sako využijete pro neformální pracovní schůzky. Snadno jej zkombinujete s bavlněnými kalhotami i riflemi.

Pánské volnočasové sako Lambert pořídíte ve dvou střizích. Vyštíhlený model SLIM padne především mužům štíhlé a standardní postavy. Přiléhavý střih postavu opticky vytvaruje a zdůrazní její mužné rysy. Sako v mírně vyštíhleném střihu TAILORED vám zajistí větší volnost v pohybu. Proto je ideální volbou pro muže, kteří si potrpí na pohodlí.

Více info

Pánské volnočasové sako BANDI, model Bretano

Pánské volnočasové sako B...
VÝPRODEJ Tmavě modré sako Bretano, ušité podle nejnovějších módních trendů, dokonale podtrhne váš elegantní vzhled. Skvěle jej zkombinujete s bavlněnými kalhotami typu chinos i vašimi oblíbenými riflemi. Ideálně jej využijete ve volném čase, například na procházce městem, při posezení v kavárně nebo na rande. V moderním saku uděláte perfektní dojem i v práci, pokud nemáte striktně daný dress code.

U saka Bretano máte na výběr ze dvou střihů. Díky tomu si můžete zvolit střih, který vám nejlépe padne. Módní, vyštíhlený střih SLIM se skvěle se hodí pro muže štíhlé a standardní postavy. Střih TAILORED je pouze mírně vyštíhlený, takže vám nabídne dostatek volnosti v pohybu. Díky dokonale padnoucímu střihu se budete v saku cítit velmi pohodlně.

Více info

Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Ruvido

Pánské volnočasové sako B...
Stylové a pohodlné sako, ve kterém se budete cítit příjemně v chladnějších dnech během celého roku. Skvěle vám poslouží na podzim, přes zimu, i na jaře. Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Ruvido je dokonalou volbou pro muže, kteří vyžadují od svého oblečení, aby bylo módní i praktické.

Skvěle se hodí do práce, pro méně formální společenské akce i k volnočasovým aktivitám, například pro návštěvu kina, posezení v kavárně či večeři v restauraci. Při každé příležitosti v něm uděláte perfektní dojem.

Více info

Dvouřadé sako – nadčasový kousek pro moderní gentlemany

Pánské volnočasové sako B...
TIP PRO VÁS Věděli jste, že dvouřadé sako je aktuálním hitem v oblasti pánské módy? Dvouřadé sako přitom patří k nepostradatelným součástem pánské módy již více než 120 let. Pokud hledáte sako, které nikdy nevyjde z módy, pak je pro vás dvouřadé sako ideální volbou. Tento jedinečný nadčasový kousek by v šatníku moderního elegantního muže rozhodně neměl chybět. Přečtěte si více o výhodách dvouřadého saka a o tom, jak jej správně nosit.

Více info

Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Unicco – pro váš elegantní vzhled i ve volném čase

Pánské volnočasové sako B...
VÝPRODEJ Chcete vypadat elegantně i ve volném čase? Doporučujeme tuto stylovou novinku. Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Unicco ušité v moderním vyštíhleném střihu, které vám dokonale padne. Vynosíte ho ve volném čase, například na rande, na procházku parkem, do kina i kavárny. Oblékněte si ho ke svým oblíbeným džínům nebo k volnočasovým kalhotám BANDI.

Sako je ušité ve střihu SLIM, což znamená, že je vyštíhlené. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat vaši postavu. Skvěle se hodí pro muže všech typů postav. Budete v něm vypadat mužně a elegantně.

Více info

Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Duello – originální dvouřadé sako pro váš stylový volnočasový outfit

Pánské volnočasové sako B...
Jedinečná módní novinka, ve které budete vypadat stylově a luxusně. Návrháři od BANDI pro vás vytvořili dvouřadé pánské sako, které spojuje volnočasovou a společenskou módu. Skvěle se hodí k volnočasovým aktivitám, jako je procházka městem, na rande, do kina či kavárny.

Sako je ušité ve střihu SLIM, což znamená, že je vyštíhlené. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat vaši postavu. Skvěle se hodí pro muže všech typů postav. Budete v něm vypadat mužně a elegantně. 

Více info

Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Terrafo – pro váš elegantní vzhled

Pánské volnočasové sako B...
VÝPRODEJ Stylové volnočasové sako BANDI, model SLIM Terrafo vám dokonale padne. Skvěle se hodí pro volný čas, například na procházku městem, na rande, do kina či kavárny. Vždy budete vypadat skvěle. Doporučujeme ho nosit s volnočasovými kalhotami BANDI. Stejně dobře ho můžete použít i k vašim oblíbeným džínům.

Sako je ušité ve střihu SLIM, což znamená, že je vyštíhlené. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat vaši postavu. Skvěle se hodí pro muže všech typů postav. Budete v něm vypadat mužně a elegantně.

Více info

Pánské volnočasové sako BANDI, model slim Ponticelli

Pánské volnočasové sako B...
VÝPRODEJ Pánské volnočasové sako BANDI, model slim Ponticelli, je perfektním doplňkem k volnočasovým kalhotám i k vašim oblíbeným riflím.

Chcete vypadat dokonale a elegantně také ve volném čase? Sako doporučujeme nosit na neformální večeře s přáteli, do kina nebo třeba na nedělní procházku s rodinou.  

Více info

Pánské volnočasové sako BANDI, model slim Petrucci

Pánské volnočasové sako, ...
VÝPRODEJ Dokonalý doplněk k džínům i textilním kalhotám pro volný čas - Pánské volnočasové sako, model slim Petrucci. Klubové sako pro různé příležitosti ve vašem volném čase. 

Ať se již chystáte na nedělní vycházku s dětmi nebo jste obdrželi pozvánku na večerní zábavu s přáteli v baru, sako Petrucci vám vždy dodá nádech elegance a dobrého vkusu.

Více info

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...