Pánská volnočasová saka

Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Duello – originální dvouřadé sako pro váš stylový volnočasový outfit

Pánské volnočasové sako B...
Jedinečná módní novinka, ve které budete vypadat stylově a luxusně. Návrháři od BANDI pro vás vytvořili dvouřadé pánské sako, které spojuje volnočasovou a společenskou módu. Skvěle se hodí k volnočasovým aktivitám, jako je procházka městem, na rande, do kina či kavárny.

Sako je ušité ve střihu SLIM, což znamená, že je vyštíhlené. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat vaši postavu. Skvěle se hodí pro muže všech typů postav. Budete v něm vypadat mužně a elegantně. 

Popis pánského saka

Pánské volnočasové sako B...
Elegantní dvouřadé sako BANDI, model SLIM Duello je ušité v moderním vyštíhleném střihu. Díky tomu sako padne mužům se standardní postavou, i mužům s větším objemem přes hrudník nebo v pase. Originální detail v podobě píkové, neboli špičaté klopy, dělá toto sako velmi módním a exkluzivním. V náprsní kapse je přišitý trojcípý kapesníček, který snadno zkombinujete s různě barevnými košilemi BANDI, nebo jej jednoduše schováte.

Volnočasové pánské sako BANDI, model SLIM Duello je ušité z kvalitní látky tmavě modré barvy. Materiál je složen z 65 % bavlny, z 35 % viskózy a 3 % elastanu. Díky tomu je sako lehké a prodyšné. To oceníte zvláště při horkých dnech. Budete se cítit pohodlně po celý den a nebudete se v něm tolik potit.

Cena pánského saka BANDI, model SLIM Duello je 5.199 Kč a jedná se o volnočasovou kolekci.

Přijďte si sako vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat to správné oblečení pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Pozor, toto pánské volnočasové sako BANDI, model Duello si můžete zakoupit i přes e-shop www.bandivamos.cz.


Detaily pánského saka

Pánské volnočasové sako B...
Pánské volnočasové sako B...
Pánské volnočasové sako B...

Rady a tipy


Jste jedni z těch, kteří se chtějí oblékat podle aktuálních trendů? Pak nepřehlédněte pánské pletené kravaty BANDI z nejnovější kolekce.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...