Pánské obleky ELDO

Pánské obleky BANDI, střih COMFORT FIT

Pánské obleky BANDI, střih COMFORT FIT, mají klasický rovný střih s velice mírným vyštíhlením. Jsou ideálním řešením pro muže s nekonfekční postavou.

Moderní a uvolněný střih saka dokonale zakryje menší nedostatky na postavě muže. Kalhoty jsou v oblasti stehen volnější, bez sámků v pase.

Modely pánských obleků COMFORT FIT si zamilují především muži, kteří mají rádi pohodlí a volnost v pohybu.


Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Bolzano – stylový tmavě modrý oblek vhodný do práce i na svatbu

Pánský oblek BANDI, model...
LETNÍ VÝPRODEJ Elegantní pánský oblek Bolzano je perfektní volbou do práce i na slavnostní události, například na oslavu jubilea nebo na svatbu. Skvěle se hodí pro ženicha i svatebního hosta. Dekorativní prvky, jako je ozdobné podšití klop světlejší látkou, přidají vašemu vzhledu na jedinečnosti. V tmavě modrém obleku uděláte vždy perfektní dojem na své okolí.

Oblek je ušitý v klasickém rovném střihu COMFORT FIT. Díky tomu vás nebude nikde stahovat. Tento pohodlný střih navíc perfektně zakryje i případné nedokonalosti vaší postavy. Doporučujeme ho zejména mužům s větším obvodem přes stehna nebo v ramenou.

Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Lascot – elegantní tmavě modrý oblek do práce i na svatbu

Pánský oblek BANDI, model...
AKCE VIP V moderním tmavě modrém pánském obleku Lascot si můžete být jisti, že uděláte perfektní dojem v práci i na jakékoli společenské události. Například na svatbě, plese nebo oslavě narozenin. Díky luxusní vlněné látce se v něm budete cítit velmi příjemně.

Klasický rovný střih COMFORT FIT doporučujeme především mužům s větším obvodem přes stehna, v pase nebo v ramenou. Oblek vás nebude nikde stahovat ani obepínat a nabídne vám dostatek volnosti v pohybu. Navíc zakryje i případné drobné nedokonalosti postavy. Pohodlný střih oceníte při sezení, chůzi i tanci. Jaké další výhody oblek nabízí?

Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Comodo – tmavě modrá do práce i do společnosti

Pánský oblek BANDI, model...
Pokud hledáte elegantní oblek do zaměstnání a na společenské události, neměl by vaší pozornosti uniknout nový pánský oblek Comodo. Tmavě modrý oblek v matném provedení doporučujeme nejen na obchodní jednání, ale také na ples, svatbu nebo oslavu jubilea. Při každé příležitosti v něm uděláte perfektní dojem a budete vždy oblečeni přesně podle společenské etikety.

Oblek je ušitý v klasickém rovném střihu COMFORT FIT. Tento střih je vhodný zejména pro objemnější muže s širšími stehny, větším obvodem v ramenou nebo v pase. Oblek vás nebude nikde stahovat ani obepínat, takže se v něm budete cítit příjemně a uvolněně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Jerome – luxusní oblek do práce i na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ V exkluzivním obleku budete skvěle vypadat a cítit se pohodlně. Pokud si potrpíte na kvalitní materiál a moderní vzhled, je pro vás pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Jerome dokonalou volbou. Perfektně ho vynosíte do práce i na společenské události, například na svatbu, ples, oslavu jubilea či do divadla. Při každé příležitosti uděláte jedinečný dojem.

Oblek je ušitý v klasickém rovném střihu COMFORT FIT. Tento střih je vhodný zejména pro objemnější muže s širšími stehny, větším obvodem v ramenou nebo v pase. Oblek vás nebude nikde stahovat ani obepínat, takže se v něm budete cítit příjemně a uvolněně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Marquez – skvělá volba do práce i společnosti

Pánský oblek BANDI, model...
AKCE Chybí vám v šatníku oblek, který byste vynosili do práce i na společenské události? Pak je pro vás pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Marquez tou pravou volbou. Skvěle se hodí do zaměstnání. Budete v něm působit důvěryhodným a profesionálním dojmem na obchodním jednání i pracovní poradě. Zároveň jej doporučujeme mladým mužům k maturitním zkouškám nebo zkouškám na vysoké škole.

Elegantní černý oblek si můžete obléknout také na ples, svatbu, oslavu jubilea, do tanečních nebo na firemní večírek. Klasický rovný střih COMFORT FIT ocení muži s objemnějším hrudníkem a silnějšíma nohama. Budete se v něm cítit vždy pohodlně a uvolněně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Spirano – elegantní oblek pro jakoukoli příležitost

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ V pánském obleku BANDI, model COMFORT FIT Spirano uděláte ten správný dojem v zaměstnání i na společenských událostech. Díky elegantní černé barvě se skvěle hodí jak na pracovní den strávený v kanceláři, tak na poradu nebo obchodní jednání. Své okolí v něm oslníte také na společenských událostech, jako je ples, svatba nebo návštěva divadla.

Oblek je ušitý v klasickém rovném střihu COMFORT FIT. Tento střih se hodí zejména pro silnější muže se širšími stehny, větším obvodem v ramenou nebo v pase. Oblek vás nebude nikde stahovat a obepínat. Budete se v něm cítit pohodlně a uvolněně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Castrelli – pohodlný tmavě modrý oblek do práce a na denní společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Potřebujete pohodlný a kvalitní oblek, ve kterém budete vypadat skvěle? Pak je pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Castrelli právě pro vás. Díky tmavě modré barvě se skvěle hodí do zaměstnání, na svatbu a jiné společenské události konané do 18. hodiny. Při každé příležitosti v něm budete vypadat stylově a elegantně.

Oblek je ušitý v klasickém rovném střihu COMFORT FIT. Tento střih se hodí zejména pro silnější muže se širšími stehny, větším obvodem v ramenou nebo v pase. Oblek vás nebude nikde stahovat a obepínat. Budete se v něm cítit pohodlně a uvolněně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Dorian – dokonalá volba obleku na plesovou sezónu a jiné slavnostní příležitosti

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Nevíte, jaký zvolit oblek na společenské události? Skvělou volbou pro vás je pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Dorian. Tento model obleku doporučujeme mužům na svatbu, na plesy, do divadla, pro oslavy jubileí a jiné slavnostní události. Elegantní a slavnostní oblek je určen především pro muže, kteří chtějí vypadat slavnostně a skvěle.

Oblek je ušitý v klasickém střihu COMFORT FIT, což znamená rovný střih. Tento střih je vhodný zejména pro objemnější muže s širšími stehny, větším obvodem v ramenou nebo v pase. Oblek vás nebude nikde stahovat a obepínat. Budete se v něm cítit pohodlně a uvolněně.


Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Luca – kombinovatelný oblek do zaměstnání i do společnosti

Pánský oblek BANDI, model...
Máte problém najít kvalitní oblek, který vám dokonale padne? Pak je pro vás ideální volbou pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Luca. Tento exkluzivní oblek je totiž kombinovatelný. Díky tomu pořídíte sako i kalhoty zvlášť, a přizpůsobíte tak velikost přesně vaší postavě. Oblek se perfektně hodí do zaměstnání, na pracovní pohovor i na společenské události, jako je svatba, ples, promoce a podobně. Budete si vždy jisti, že jste oblečeni správně a elegantně.

Oblek je ušitý v klasickém střihu COMFORT FIT, což znamená rovný střih. Tento střih je vhodný zejména pro silnější muže se širšími stehny, větším obvodem v ramenou nebo v pase. Oblek vás nebude nikde stahovat a obepínat. Budete se v něm cítit pohodlně a uvolněně.


Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Barricello - moderní elegance

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Černá barva elegantního pánského obleku BANDI, model COMFORT FIT II. Barricello zvýrazní vzhled každého muže a dodá mu na respektu. 

Díky matné látce je tento model pánského obleku univerzální pro jakoukoliv pracovní nebo společenskou událost. Pomůže zvýšit úspěch manažerům v zaměstnání i studentům u zkoušek. Stejně tak jej doporučujeme ženichům a svatebním hostům, kteří v něm budou na svatbě vypadat slavnostně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Matengo – moderní oblek do zaměstnání i pro společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Moderní pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Matengo perfektně využijete do zaměstnání i na společenské události. Skvěle se hodí do zaměstnání, na svatbu, ples, návštěvu divadla i pro jiné společenské události. Oblek v tmavě modré barvě dokonale oživí váš vzhled.

Oblek je ušitý v klasickém střihu COMFORT FIT, což znamená rovný střih. Tento střih je vhodný zejména pro objemnější muže s širšími stehny, větším obvodem v ramenou nebo v pase. Oblek vás nebude nikde stahovat a obepínat. Budete se v něm cítit pohodlně a uvolněně.


Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Austen - oblek, který vám dokonale padne

Pánský oblek BANDI, model...
Máte nekonfekční postavu a hledáte oblek, který vám dokonale padne? Doporučujeme pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Austen. Můžete u něj kombinovat sako i kalhoty zvlášť, podle toho, která velikost vám bude sedět.

Exkluzivní pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Austen, doporučujeme manažerům i úředníkům do zaměstnání, k maturitám, na plesy, do tanečních i na svatby.


Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Franco – oblek, ve kterém uděláte dojem

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Naprosto výjimečný a luxusní pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Franco je vyroben z exkluzivní tmavě modré látky s vysokým leskem. Je velice vhodný pro muže, kteří vyžadují dokonalost prezentace své osoby na společenských událostech. V tomto obleku ve společnosti vyniknete.

Model pánského obleku BANDI COMFORT FIT Franco doporučujeme mužům na ples, do tanečních, na svatby, promoce, do divadla a pro jiné oslavné události.

Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Livio - pro každého muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Tento moderní pánský oblek byl navržený v elegantním a decentním stylu podle nejnovějších módních trendů. Díky látce v černé barvě a matném provedení oblek využijete na jakoukoliv pracovní i společenskou událost, jako je například ples, svatba, taneční a podobně. 

Stylové detaily, jako jsou zešikmené kapsy a zúžené klopy vám dodají uvolněný vzhled, který ženy milují. V kombinaci s perfektně vyváženým složením materiálu je pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Livio skvělá volba. Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT III. Locatelli

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Chcete vyniknout mezi ostatními muži, kteří nosí černý oblek? Právě pro vás byl navržen černý pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT III. Locatelli s elegantními jemnými bílými proužky. Kombinuje stylové prvky a rovný střih, přesně podle nejnovějších trendů současné módy.

Tento nový trojdílný pánský oblek do BANDI je ideální volbou především pro manažery do zaměstnání a na obchodní jednání. Je vhodný také na různé společenské události, jako je například firemní večírek, raut, oslava a jiné. Pokud se chcete odlišit od ostatních mužů, doporučujeme vám právě tento model pánského obleku. 

Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Egon – sako zvlášť, kalhoty zvlášť

Pánský oblek BANDI, model...
Chcete, aby vám pánský oblek dokonale padl přesně na vaši postavu? Vyberte si zvlášť velikost saka a kalhot u nového pánského obleku Egon z oblíbené modelové řady COMFORT FIT. 

Černý pánský oblek v matném provedení přidá na respektu manažerům v zaměstnání a zvýší šance na úspěch studentům u zkoušek. Elegantní design zajistí každému muži výjimečný vzhled, například na svatbě, plese, oslavě jubilea, promoci nebo v tanečních.


Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. s vestou Valentino – exkluzivní záležitost

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. s vestou Valentino je exkluzivní model navržený ze špičkového materiálu v tmavě šedé barvě. Lesklé detaily, které jsou vytvořené podle nejnovějších trendů ve společenské módě, vám dodají nádech luxusu.

Díky mírně vyštíhlenému střihu je oblek Valentino vhodný pro muže všech věkových kategorií. Doporučujeme jej především ženichům nebo svatebním hostům, kteří budou vypadat v tomto obleku výjimečně. Skvěle se hodí také na ples, oslavu jubilea, k promoci a dalším oslavným událostem. V tomto obleku podpoříte významnost události a budete vypadat skvěle. 


Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Agostino - pro slavnostní události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský dvoudílný oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Agostino je zcela nový model. Jeho slavnostní a luxusní vzhled se výborně hodí na společenské události všeho druhu - doporučujeme jej na svatby, oslavy, křtiny a podobné. Pokud si jej vezmete na svatbu jako ženich, zaručeně se odlišíte od svatebních hostů a budete nejlépe oblečeným mužem na svatbě.

Oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Agostino je velmi elegantní model ve stříbrné barvě s vysokým leskem. Pevná látka zajišťuje minimální možnost pokrčení a oblek výborně drží tvar. Díky tomu budete i po celodenním nošení vypadat skvěle. Chcete zaujmout? Pak je pro vás tento model správnou volbou.Více info

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Maldini - pohodlí pro běžné nošení

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Chcete se v pánském obleku cítit příjemně, protože v něm chodíte například denně do práce? Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Maldini je navržen v klasickém rovném střihu a z kvalitního materiálu, což vám poskytne absolutní pohodlí a stále upravený vzhled. Díky matnému provedení a tmavě šedé barvě získáte do vašeho šatníku univerzální oblek pro každou událost.

Pánský oblek od BANDI podpoří váš sebevědomý vzhled v zaměstnání. Stejně tak vám pomůže k úspěchu u zkoušek ve škole. Pro svůj elegantní vzhled jej můžete obléknout například na ples, k promoci, do tanečních, na svatbu nebo oslavu jubilea.


Více info

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...