Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Austen - oblek, který vám dokonale padne

Pánský oblek BANDI, model...
Máte nekonfekční postavu a hledáte oblek, který vám dokonale padne? Doporučujeme pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Austen. Můžete u něj kombinovat sako i kalhoty zvlášť, podle toho, která velikost vám bude sedět.

Exkluzivní pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Austen, doporučujeme manažerům i úředníkům do zaměstnání, k maturitám, na plesy, do tanečních i na svatby.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Austen je vyroben z černého matného materiálu s jemnou krepovou vazbou. Exkluzivní materiál tvoří ze 70 % vlna, z 20 % polyester a z 10 % unikátní vlákno lyocell. Zajišťuje mimořádný komfort. Udržuje optimální vlhkost, což ocení zejména muži, kteří se nadměrně potí. 

Oblek je ušitý v klasickém střihu, s velice mírným vyštíhlením. Padne vám přesně na tělo. Sako má klasickou délku, jemně zakrývá rozkrok a pozadí muže a působí velmi elegantně. Tento model je ozdoben novými moderními prvky jako jsou zešikmené kapsy na saku pro štíhlejší efekt v oblasti boků nebo malá náprsní kapsička s ozdobnou podšívkou. Tu můžete vytáhnout, když si doma zrovna zapomenete kapesníček. Nepoznáte rozdíl.

Kalhoty jsou od kolen k délce vyštíhlené a ozdobené puncem BANDI na poutku. Jsou ideální pro muže, kteří mají rádi maximální pohodlí a volnost v pohybu. 

Cena oblekového saka Austen je 4.499 Kč, cena kalhot 2.299 Kč. Díky variabilnosti a exkluzivnímu materiálu je využijete na všechny společenské události. Cena zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na vaši míru ZDARMA. Nebudete proto muset ztrácet svůj čas a peníze zajišťováním úprav obleku. Profesionální krejčové od BANDI vám upraví oblek podle potřeby na vaši míru, abyste vypadali perfektně a udělali dojem.

Obal na oblek BANDI
Při zakoupení saka i kalhot získáte navíc obal na pánský oblek v hodnotě 249 Kč jako dárek ZDARMA. Obal bezpečně uloží váš oblek a ochrání jej nejen proti poškození na cestách, ale také proti prachu a škůdcům při uskladnění.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip navíc

Věděli jste, že na pohřeb je jedinou správnou variantou černý a matný oblek? Tento model je i pro tuto potřebu naprosto vhodný. Více pravidel a rad pro oblékání na pohřeb si přečtěte v článku Jak se správně obléknout na pohřeb?


Doporučujeme

Ke kombinovatelnému obleku BANDI, model COMFORT FIT II. Austen vybírejte z exkluzivních pánských kravat BANDI. Zazáříte na každé společenské události i v práci. Přečtěte si, jakou kravatu volit na obchodní jednání, abyste byl úspěšný
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...