Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Lascot – elegantní tmavě modrý oblek do práce i na svatbu

Pánský oblek BANDI, model...
SVATEBNÍ VÝPRODEJ V moderním tmavě modrém pánském obleku Lascot si můžete být jisti, že uděláte perfektní dojem v práci i na jakékoli společenské události. Například na svatbě, plese nebo oslavě narozenin. Díky luxusní vlněné látce se v něm budete cítit velmi příjemně.

Klasický rovný střih COMFORT FIT doporučujeme především mužům s větším obvodem přes stehna, v pase nebo v ramenou. Oblek vás nebude nikde stahovat ani obepínat a nabídne vám dostatek volnosti v pohybu. Navíc zakryje i případné drobné nedokonalosti postavy. Pohodlný střih oceníte při sezení, chůzi i tanci. Jaké další výhody oblek nabízí?


Popis pánského obleku Lascot

Pánský oblek BANDI, model...
Oblek je ušitý z matné tmavě modré látky, kterou zdobí jemný vzor rybí kosti. Podle pravidel společenské etikety při odívání se tak skvěle hodí jak pro denní nošení, tak na večerní společenské události konané po 18. hodině. Kromě všestranného využití nabízí modrý oblek také další výhodu. Můžete k němu nosit hnědou i černou obuv a taktéž jak hnědé, tak i černé doplňky. Podívejte se, které kožené společenské opasky jsou k tomuto obleku vhodné.

Na saku s jedním rozparkem vás jistě zaujmou zešikmené kapsy. Nejenže vypadají skvěle, ale také vám pomohou opticky zeštíhlit postavu. Jistě nelze opomenout ani značkovou podšívku v módní fialové barvě, která dokonale podtrhne váš stylový vzhled. Ten umocní také efektní černé lesklé knoflíky.

Luxusní látka obleku se skládá ze 70 % vlny a 30 % polyesteru. Vysoký podíl přírodní vlny ocení i ti nejnáročnější. Oblek je díky tomu příjemně prodyšný, takže se v něm nebudete zbytečně potit. Příměs polyesteru snižuje mačkavost látky, což vám zajistí dokonalý vzhled i při celodenním nošení.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli kamenné prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale. Podívejte se, kterou značkovou prodejnu BANDI máte nejblíže.


Původní cena obleku: 7.999 Kč

Nová akční cena: 3.999 Kč

Ušetříte: 4.000 Kč


Akce platí pouze do 26. 8. 2018, nebo do vyprodání zásob.


Detail pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Rada pro vás

Věděli jste, že výběr obleku může negativně ovlivnit vaše pracovní úspěchy? Přečtěte si, proč se nesmí nosit lesklý oblek do práce, a zjistíte, jak díky němu můžete vybouchnout v práci.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...