Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Egon – sako zvlášť, kalhoty zvlášť

Pánský oblek BANDI, model...
Chcete, aby vám pánský oblek dokonale padl přesně na vaši postavu? Vyberte si zvlášť velikost saka a kalhot u nového pánského obleku Egon z oblíbené modelové řady COMFORT FIT. 

Černý pánský oblek v matném provedení přidá na respektu manažerům v zaměstnání a zvýší šance na úspěch studentům u zkoušek. Elegantní design zajistí každému muži výjimečný vzhled, například na svatbě, plese, oslavě jubilea, promoci nebo v tanečních.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Na první pohled klasický pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Egon je oživený bílým prošitím ozdobných dírek na klopě a rukávech saka. Tento originální designový prvek vám dodá moderní a stylový vzhled.

Rovný střih s mírným vyštíhlením saka i kalhot je navržen tak, aby vyhovoval mužům všech věkových kategorií. Nechá vyniknout siluetu mužské postavy a zároveň schová její drobné nedokonalosti. Toto střihové řešení Vám navíc zajistí maximální pohodlí, protože vás oblek nebude nepříjemně stahovat. 

Tento model pánského obleku BANDI je ušitý z prvotřídního materiálu, který mu dodává praktické vlastnosti. Minimální mačkavost a stálou formu obleku zajišťuje vyvážená kombinace 55% vlny, 30% polyesteru a 15% viskózy. Díky tomuto složení je oblek také lehký a prodyšný. V pánském obleku BANDI, model COMFORT FIT Egon se budete cítit příjemně i při celodenním nošení.

Cena saka je 2.999 Kč a cena kalhot je 1.499 Kč. Navíc je v ceně zahrnuta možnost využití AKCE úpravy obleku na Vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčí od BANDI vám upraví sako i kalhoty přesně podle Vašich potřeb, abyste vypadal naprosto dokonale.


Příklady vhodných outfitů pro manažera

Podívejte se, jak jednoduše vytvoříte s jedním modelem pánského obleku COMFORT FIT Egon tři odlišné outfity vhodné do zaměstnání. Trik spočívá v tom, že kombinujete různé barvy a vzory košil a kravat. Díky tomu budete na své okolí působit jako muž, který má rád styl a moderní trendy. Inspirujte se nejnovějšími modely pánských košil BANDI vhodných pro manažery.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip pro vás

Pánský pletený svetr BAND...
Chcete vypadat v práci elegantně, ale nebaví vás nosit stále dokola jen oblek? Pokud váš zaměstnavatel nevyžaduje striktní pracovní dress code, nechte sako doma a nahraďte jej svetrem.

Stylové pletené svetry od BANDI se skvěle hodí právě k oblekovým kalhotám. Díky výstřihu ve tvaru písmene V vynikne límec košile i kravatový uzel, což vám zajistí stále seriózní vzhled. Podívejte se na aktuální nabídku moderních pánských pletených svetrů BANDI v různých barvách a vzorech.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...