Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Maldini - pohodlí pro běžné nošení

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Chcete se v pánském obleku cítit příjemně, protože v něm chodíte například denně do práce? Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Maldini je navržen v klasickém rovném střihu a z kvalitního materiálu, což vám poskytne absolutní pohodlí a stále upravený vzhled. Díky matnému provedení a tmavě šedé barvě získáte do vašeho šatníku univerzální oblek pro každou událost.

Pánský oblek od BANDI podpoří váš sebevědomý vzhled v zaměstnání. Stejně tak vám pomůže k úspěchu u zkoušek ve škole. Pro svůj elegantní vzhled jej můžete obléknout například na ples, k promoci, do tanečních, na svatbu nebo oslavu jubilea.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Maldini je navržen v klasickém stylu, který podporuje jeho rovný střih s mírným vyštíhlením v oblasti pasu. Toto střihové řešení vám zajistí, že vás oblek nebude nikde stahovat.  

Elegantní pánský oblek je ušitý z kvalitního a příjemného materiálu, který odpovídá potřebám častého nošení. Přesně vyvážená kombinace 40 % vlny, 30 % polyesteru a 30 % viskózy navíc dodává materiálu velice praktické vlastnosti. Během teplých letních dnů jistě také oceníte vysokou prodyšnost a lehkost obleku. Minimální mačkavost a pevnost oblekové látky vám zajistí, že večer budete v pánském obleku vypadat stejně upraveně jako ráno.


Původní cena obleku: 4.299 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 1.300 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detail pánského obleku

Při focení zvolili stylisté od BANDI dva rozdílné outfity se stejným oblekem COMFORT FIT II. Maldini. První outfit s bílou košilí a fialovou kravatou se hodí například pro svatebního hosta nebo do tanečních. Druhý outfit je ukázkou vhodného oblečení do zaměstnání. Tvoří jej bílá košile s modrými proužky doplněná tmavě modrou kravatou.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Tip pro vás

Všimněte si, jak barevné sladění kapesníčku s kravatou dodává prvnímu outfitu šmrnc. Nemusíte složitě a zdlouhavě hledat takový kapesníček, který by se k vaší kravatě hodil. Podívejte se na kompletní set pánské kravaty a kapesníčku BANDI za výhodné ceny.


Rady pro vás

Dostali jste pozvání na svatbu a nevíte, jak se vhodně obléknout? Čtěte, jak si vybrat správné oblečení jako svatební host, aby jste si neudělali před rodinou nevěsty a ženicha ostudu.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...