Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Franco – oblek, ve kterém uděláte dojem

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Naprosto výjimečný a luxusní pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Franco je vyroben z exkluzivní tmavě modré látky s vysokým leskem. Je velice vhodný pro muže, kteří vyžadují dokonalost prezentace své osoby na společenských událostech. V tomto obleku ve společnosti vyniknete.

Model pánského obleku BANDI COMFORT FIT Franco doporučujeme mužům na ples, do tanečních, na svatby, promoce, do divadla a pro jiné oslavné události.

Oblek, který nikdy nevyjde z módy

Pánský oblek BANDI, model...
Sako i kalhoty tohoto pánského obleku jsou ušity v rovném střihu, který je vhodný i pro muže nekonfekční postavy. Pánský oblek Franco dělají výjimečným také moderní prvky, jako jsou například zešikmené kapsy, zúžená klopa nebo prošívání, které celkový vzhled obleku oživí.

K vašemu maximálnímu komfortu přispívá také kvalitní vlněný materiál. Díky přesně vyváženému složení, 40 % vlny, 30 % polyesteru a 30 % viskózy, je látka obleku pevná a minimálně mačkavá. Pánský oblek si tak udrží stále svůj tvar a perfektní vzhled. Při společenských večerech jistě oceníte také prodyšnost a lehkost obleku. 


Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 3.000 Kč

 

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detail pánského obleku

Při focení v ateliéru byla k tomuto lesklému pánskému obleku zvolená varianta doplňků vhodná na ples nebo jinou společenskou událost. Chcete se sladit na ples s vaší partnerkou? Inspirujte se použitými doplňky na fotografiích, které vám usnadní výběr.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip pro vás

Pánská obuv BANDI, model ...
Nevíte, jakou barvu obuvi vybrat k tomuto obleku? Obecně platí, že k tmavě modré barvě si můžete vzít černou i hnědou obuv. Ovšem pozor! K tmavě modrému lesklému obleku se hodí pouze černá šněrovací společenská obuv.

V případě lesklého obleku je ideální zvolit i lesklou obuv. Tím dotáhnete váš outift do posledního detailu a k naprosté dokonalosti.

Podívejte se na výběr pánské společenské obuvi BANDI na e-shopu www.BandiVamos.cz, která je ručně šitá z velice kvalitní usně. Obuv vám bude pohodlná od prvního momentu nošení.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...