Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Viconte

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek Viconte, je díky svému exkluzivnímu materiálu a střihu vhodný pro všechny společenské události. Doporučujeme nosit při příležitostech oslav jubileí, na plesy, do tanečních nebo na svatbu.

Oblek Viconte z Premium Collection ocení muži se štíhlou postavou. Budete v něm vypadat naprosto dokonale.  


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek Viconte, je kombinovatelný. Sako a kalhoty můžete nosit zvlášť a různě kombinovat. Oblek je ušitý z matné, tmavě modré látky. Exkluzivní materiál tvoří z 50 % vlna a z 50 % polyester. 

Oblek je ušitý v moderním slim střihu, tedy vyštíhleném. Proto vám krásně padne. Oblek je ozdoben novými moderními prvky, jako jsou zešikmené kapsy na saku pro štíhlejší efekt v oblasti boků. 

Kalhoty jsou celkově vyštíhlené a jsou ozdobeny puncem BANDI na poutku. Skvěle vám sednou, ale zároveň vás nebudou nepříjemně stahovat. 

Cena oblekového saka Viconte je 4.499 Kč, cena kalhot 2.299 Kč. Díky variabilnosti a exkluzivnímu materiálu je využijete na všechny společenské události.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Doporučujeme

Dolaďte oblek Viconte některou z exkluzivních pánských kravat BANDI. Váš oděv bude nepřekonatelný.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...