Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Viconte

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Viconte, je díky svému exkluzivnímu materiálu a střihu vhodný pro všechny společenské události. Doporučujeme nosit při příležitostech oslav jubileí, na plesy, do tanečních nebo na svatbu.

Oblek Viconte z Premium Collection ocení muži se štíhlou postavou. Budete v něm vypadat naprosto dokonale.  


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Viconte, je kombinovatelný. Sako a kalhoty můžete nosit zvlášť a různě kombinovat. Oblek je ušitý z matné, tmavě modré látky. Exkluzivní materiál tvoří z 50 % vlna a z 50 % polyester. 

Oblek je ušitý v moderním slim střihu, tedy vyštíhleném. Proto vám krásně padne. Oblek je ozdoben novými moderními prvky, jako jsou zešikmené kapsy na saku pro štíhlejší efekt v oblasti boků. 

Kalhoty jsou celkově vyštíhlené a jsou ozdobeny puncem BANDI na poutku. Skvěle vám sednou, ale zároveň vás nebudou nepříjemně stahovat. 

Cena saka pánského obleku SLIM FIT II Viconte je 4.499 Kč, cena kalhot 2.299 Kč. Díky variabilnosti a exkluzivnímu materiálu je využijete na všechny společenské události.

Obal na oblek BANDI
Při koupi saka i kalhot získáte navíc obal na pánský oblek v hodnotě 249 Kč jako dárek ZDARMA. Obal bezpečně uloží váš oblek a ochrání jej nejen proti poškození na cestách, ale také proti prachu a škůdcům při uskladnění.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Rady a tipy

Víte, že se dá tento oblek kombinovat i s dalším oblečením, například s exkluzivním pánským oblekem BANDI, model TAILORED FIT II Argento? Doplňte také váš outfit o stylovou pánskou vestu BANDI, model SLIM FiT Winston, ve které budete vypadat skvěle. Více o jedinečných kombinací těchto obleků a vesty se dozvíte v článku Potřebujete oblek na každý den a nechcete zbytečně utrácet?


Doporučujeme

Dolaďte oblek Viconte některou z exkluzivních pánských kravat BANDI. Váš oděv bude nepřekonatelný.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...