Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Corso – moderní oblek, který by měl být v šatníku každého muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ V pánském obleku BANDI, model SLIM FIT Corso můžete jít na svatbu, do tanečních, k maturitě, ke zkouškám na vysoké škole, do zaměstnání, na ples i do divadla. Vždy budete přitom oblečení správně, přesně podle pravidel společenské etikety.

Černý matný pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Corso je ideálním základem pánského společenského šatníku. Vyštíhlený střih, který v současné době vládne módním trendům, nejlépe padne mužům štíhlé a střední postavy. Pokud tento oblek doplníte bílou pánskou košilí BANDI s dlouhým rukávem, získáte outfit, ve kterém budete vypadat skvěle při každé příležitosti.

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Vyštíhlený střih obleku zdůrazní váš mužný vzhled. Efekt zeštíhlení umocňují zešikmené kapsy saka. Zapínání na dva knoflíky, klasické klopy a jeden rozparek činí ze saka ověřenou klasiku, která přesně odpovídá pravidlům společenské etikety. To zaručí, že budete vždy správně oblečen.

Díky kvalitnímu materiálu, který tvoří z 55 % vlna, z 30 % polyester a z 15 % viskóza, se budete v obleku cítit pohodlně a nebude se vám krčit ani při celodenním nošení.

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Corso stojí 5.999 Kč a zahrnuje sako i kalhoty.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.


Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.799 Kč

Ušetříte: 2.200 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Rady a tipy

Nevíte si rady, jakou vybrat k obleku barvu košile nebo kravaty? Nevadí. Zvolte klasickou kombinaci bílé společenské košile a černé slim kravaty, kterou nikdy nic nezkazíte. Tento mladistvý elegantní outfit můžete také oživit kapesníčkem do saka.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...