Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Stabio – Výjimečný oblek vhodný jak do práce, tak pro společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Novinka z dílny návrhářů od BANDI. Moderní pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Stabio, je dokonalým oblekem pro muže, kteří si potrpí na kvalitu. 

Elegantní pánský oblek Stabio doporučujeme nosit do práce i na veškeré společenské události. Například na svatbu, na ples, do tanečních, do divadla, na oslavy jubileí a podobně. S pánským oblekem BANDI model SLIM FIT II. Stabio budete mít jistotu, že jste oblečený nejen elegantně, ale i správně.

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Stabio je ušitý z černé matné látky. Díky tomu je použití obleku všestranné.

Oblek je ušitý v moderním SLIM střihu, což znamená, že je vyštíhlený. Tento střih doporučujeme mužům se štíhlou nebo standardní postavou. I přesto, že je oblek ve SLIM střihu, tak návrháři od BANDI dbali na to, aby kalhoty byly pohodlné a neomezovaly v pohybu. Budete se v nich cítit příjemně a pohodlně.

Na saku je použito moderní zapínání na jeden knoflík. Zešikmené kapsy v oblasti boků, stejně jako zúžené klopy, vás opticky zeštíhlí. Sako je doplněno o módní prvky, jako jsou překládané černé knoflíčky s bílým lemováním na rukávech a přidaná kapsička na pravé straně. Díky těmto detailům je oblek velmi módní a jedinečný.

Oblek je ušitý z exkluzivní černé matné látky ze 100% vlny. Díky použití přírodního a prodyšného materiálu se nebudete tolik potit a budete se cítit velmi pohodlně. To oceníte během celého roku a hlavně v letním období.

Cena pánského obleku BANDI, model SLIM FIT II. Stabio je 7.799 Kč. Za tuto cenu pořídíte sako i s kalhotami.

Navštivte nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI a vyzkoušejte tento výjimečný oblek, který využijete nejen do zaměstnání, ale i na všechny společenské události, a to ve kterémkoli ročním období. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.


Původní cena obleku: 7.799 Kč

Nová výprodejová cena: 5.459 Kč

Ušetříte: 2.340 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Tip navíc

Pro dokonalý vzhled vybírejte z luxusních pánských košil BANDI. Věděli jste, že špatný výběr košile může ohrozit váš úspěch? Přečtěte si, jak se vyhnout základním chybám.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...