Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Castano – Elegantní oblek na společenskou událost i do zaměstnání

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Všestranný a pohodlný oblek do zaměstnání i pro společenské události. Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Castano skvěle využijete do práce i na veškeré společenské události, jako je svatba, ples, taneční, návštěva divadla, či oslava jubilea a další příležitosti. S tímto oblekem budete mít vždy jistotu, že jste oblečen správně.

Oblek byl ušitý v moderním vyštíhleném SLIM střihu. Doporučujeme jej mužům štíhlé a standartní postavy. Tento střih obleku dokonale vyrýsuje vaši postavu, takže v něm budete vypadat perfektně.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Castano je ušitý z velmi kvalitní matné látky tmavě šedé barvy. Proto je jeho využití tak všestranné.

Dvouvýpustkové kapsy s patkou jsou mírně zešikmené, což napomáhá opticky zeštíhlit vaši postavu. Oblek působí velice moderně a stylově. Elegantní vzhled saka je umocněn použitím jednoho rozparku na zadní straně saka. Velmi luxusní je provedení černé podšívky s fialovým lemováním. Tato výjimečná barevná kombinace je navržena podle nejnovějších trendů. Oblek vám dokonale padne a vy se v něm budete cítit skvěle.

I přesto, že je oblek ušit ve SLIM střihu, tak návrháři od BANDI dbali na to, aby kalhoty byly pohodlné a neomezovaly vás v pohybu. Budete se v nich cítit příjemně a pohodlně po celý den.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Castano je ušit z velmi kvalitní látky z 55 % vlny, z 30 % polyesteru a z 15 % viskózy. Díky tomu se vám oblek nebude krčit. Prodyšný a lehký materiál zajistí, že se v obleku nebudete tolik potit. To oceníte zejména v horkých letních dnech.

Cena pánského obleku BANDI, model SLIM FIT II Castano je 5.999 Kč a zahrnuje sako i kalhoty.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.


Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.599 Kč

Ušetříte: 2.400 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rady a tipy

Víte o tom, že by se do zaměstnání neměl nosit lesklý oblek? Přečtěte si více v následujícím článku, Proč se nesmí nosit lesklý oblek do práce, abyste neudělali chybu.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...