Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Belfor – kombinovatelný oblek pro jakoukoli společenskou událost

Pánský oblek BANDI, model...
Chystáte se na společenskou událost a nedaří se vám sehnat oblek, který by vám dokonale padl? Pak je pro vás ideální volbou kombinovatelný pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Belfor. Sako a kalhoty můžete zakoupit zvlášť a výběr vhodné velikosti tak přesně přizpůsobit vaší postavě. Černý matný oblek se skvěle hodí pro jakoukoli společenskou událost, do školy i do zaměstnání.

Oblek je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM FIT. Díky možnosti kombinovat různou velikost saka a kalhot skvěle padne i mužům s nekonfekční postavou. Máte-li například široká ramena a štíhlý pas, přizpůsobíte tomu výběr saka a kalhot. Oblek vám sedne jako ušitý na míru.

 

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Belfor dokonale kombinuje klasickou eleganci a moderní střihové prvky. Sako má klasické jednořadé zapínání na dva knoflíky a jeden rozparek. Stylové zúžené klopy saka skvěle ladí s moderním vyštíhleným střihem. Zešikmené kapsy saka pomáhají opticky zeštíhlit postavu.

Oblek zdobí žíhané černé knoflíky, které jsou na rukávech saka nápaditě překládané přes sebe. Střihovou perličku představuje podšívka náprsní kapsy. Když ji povytáhnete, skvěle zastoupí kapesníček do saka.

Oblek je z řady Premium Collection, čemuž odpovídá i prvotřídní kvalita látky. Tu tvoří 70 % vlny, 20 % polyesteru a 10 % lyocellu. Díky důmyslné kombinaci materiálu je oblek prodyšný a zároveň se nemačká. Proto se v něm budete cítit příjemně, pohodlně, a navíc budete skvěle vypadat.

Pánský oblek BANDI, model...
Cena oblekového saka Belfor je 5.399 Kč, cena kalhot 2.599 Kč, za tuto cenu tak získáte exkluzivní oblek z prémiové kolekce, který vám padne, jako by byl ušitý na míru.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.


Detaily pánského obleku

 

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rady a tipy

Víte, že černý oblek můžete kombinovat s šedým oblekem? Přečtěte si více o této efektní kombinaci v článku Nebojte se kombinace černého a šedého pánského obleku.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...