Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Jerome – elegantní oblek do práce i na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Oblékněte se do pohodlného obleku, ve kterém budete vypadat skvěle. Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Jerome doporučujeme do zaměstnání i na společenské události, například na svatby, plesy, oslavy jubileí a pro jiné příležitosti. V každé situaci vám nabídne dostatek volnosti a uděláte v něm perfektní dojem.

Oblek je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodný pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat postavu, takže v něm budete vypadat mužně a elegantně.


Popis pánského obleku Jerome

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Jerome je ušitý z exkluzivní matné látky tmavé, modrošedé barvy. Díky tomu se perfektně hodí do zaměstnání i na společenské události.

Na saku zaujmou špičaté píkové klopy, navržené podle nejnovějších trendů. Ozdobné prošití na klopách, přední straně saka a rukávech dodá vašemu vzhledu styl. Efektně působí i žíhané knoflíky, které jsou na koncích rukávů překládané přes sebe. Návrháři od BANDI zvolili střihovou variantu saka se dvěma rozparky.

V kalhotách s vyštíhleným střihem SLIM budete vypadat velmi stylově. Zároveň jsou navržené tak, aby byly pohodlné a neomezovaly vás v pohybu.

Pánský oblek Jerome je ušitý z kvalitní látky složené ze 40 % vlny, 28 % polyesteru, 30 % viskózy a 2 % elastanu. Díky jedinečné kombinaci materiálů je oblek velmi lehký a nebude se vám krčit. Budete se v něm cítit příjemně po celý den.


Původní cena obleku: 8.499 Kč

Nová výprodejová cena: 4.399 Kč

Ušetříte: 4.100 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost. Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci se vám budou rádi věnovat a pomohou vám s výběrem správného oblečení. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rada pro vás

Pokud chcete naplno využít pohodlí, které nabízí vlněný oblek, nezapomeňte jej doplnit kvalitní bavlněnou košilí s dlouhým rukávem. Podívejte se na nabídku exkluzivních pánských košil BANDI.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...