Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Orsini – luxusní černý oblek na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
V pánském obleku BANDI, model SLIM FIT Orsini, který vychází z nejnovějších módních trendů, uděláte perfektní dojem na každé společenské události. Pololesklý černý oblek se skvěle hodí například na svatbu, do tanečních, na ples a pro řadu dalších příležitostí. Vždy v něm budete působit elegantně a zaručeně oslníte své okolí.

Oblek je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto dokonale padne mužům štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku navíc pomáhá tvarovat postavu, takže v něm budete vypadat mužně.


Popis pánského obleku Orsini

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek Orsini je ušitý z černé pololesklé látky. Proto jej skvěle využijete na denní i večerní společenské události. Pokud zvolíte tento černý oblek, zajistíte si jistou výhodu. Jakou? Černý oblek snadno zkombinujete s košilí a kravatou nebo motýlkem jakékoli barvy. Máte také větší možnost perfektně se sladit s barvou šatů vaší partnerky, abyste jako pár vypadali naprosto dokonale.

Moderní vyštíhlený střih obleku dotvářejí zúžené klopy a zešikmené kapsy saka, které pomáhají opticky zeštíhlit postavu. Matné černé knoflíky s lesklým okrajem dodávají obleku stylový vzhled. Skvělý pocit z obleku budete mít i při pohledu na exkluzivní podšívku v módní petrolejové barvě.

Přestože jsou kalhoty vyštíhlené, dbali návrháři od BANDI na to, aby vás nikde nestahovaly a neomezovaly vás v pohybu. Proto se v nich budete cítit velmi pohodlně při chůzi, sezení i na tanečním parketu.

Pánský oblek Orsini je ušitý z exkluzivního materiálu, který se skládá ze 40 % vlny, 30 % polyesteru a 30 % viskózy. Díky tomu je oblek příjemně lehký, prodyšný a nekrčí se. Proto se u tohoto obleku budete moci spolehnout, že uděláte vždy perfektní dojem.

Cena pánského obleku BANDI, model SLIM FIT Orsini je 7.999 Kč a jedná se o novinku. K obleku navíc získáte možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám na místě upraví oblek na míru tak, abyste vypadali skvěle. Nebudete muset složitě shánět krejčovou, která by vám oblek upravila. Šetřete svůj čas a peníze.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli kamenné prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale. Podívejte se, kterou značkovou prodejnu BANDI máte nejblíže.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Rady a tipy

Věděli jste, že existují plesy, na které není vhodné nosit pánský oblek? Přečtěte si, kam se oblek hodí a kde naopak ne v článku Jak se správně obléknout na ples?
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...