Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Alvaro - odliší vás od ostatních

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Oživte váš šatník o moderní světle šedý pánský oblek z nové kolekce SLIM FIT Alvaro. Tento vyštíhlený model obleku od BANDI vám zajistí stylový vzhled úspěšného muže.

Díky matnému provedení je oblek ideální volbou pro manažery do zaměstnání a na důležitá pracovní jednání. Oblékněte si světle šedý oblek také například na svatbu, promoce a podobné události konané během dne. Odlišíte se od ostatních mužů, kteří přijdou v černém obleku. 


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Moderní pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Alvaro byl navržen ve světle šedé barvě. Díky tomu je oblek vhodný pro denní nošení do 18. hodiny, jak to udává společenská etiketa. Návrháři od BANDI navíc doplnili klasický styl obleku o moderní detaily, jako jsou tmavě šedé žíhané knoflíky a černě vyšitá dírka v klopě saka. Mírný nádech ležérnosti podporují zešikmené kapsy a zúžené klopy.

Tento model pánského obleku je ušitý v oblíbeném vyštíhleném střihu SLIM FIT. Sako je zúženo v oblasti pasu, boků a rukávů. Kalhoty mají po celé délce zúžené nohavice. Díky tomu doporučujeme oblek pro muže štíhlé nebo atletické postavy. Ta krásně vynikne a budete mít pocit, jako by vám byl oblek ušitý na míru. 

Pro vaše maximální pohodlí byl pro pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Alvaro zvolen kvalitní vlněný materiál. Ten díky vyvážené kombinaci 55% vlny, 30% polyesteru a 15% viskózy dodává obleku praktické vlastnosti, jako je minimální mačkavost, prodyšnost a lehkost. Zároveň si oblek zachovává stálou formu a vydrží vám tak dlouho jako nový. 


Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.599 Kč

Ušetříte: 2.400 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.


Příklady vhodného outfitu pro manažera

Podívejte se, jak můžete sladit tento světle šedý oblek s různými barvami a vzory košil a kravat. Nebojte se kombinovat a vytvořte si svůj vlastní osobitý styl. Pokud chodíte denně v obleku do práce, touto jednoduchou změnou doplňků můžete každý den vypadat jinak. 

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Doporučujeme

Nevíte si rady, jakou zvolit barvu obuvi k šedému obleku? V tomto případě můžete zvolit obuv v černé i hnědé barvě. Černá obuv je klasická a elegantní. Hnědá obuv je moderní a stylová. Vyberte si takovou barvu, která se vám nejvíce líbí. Podívejte se na široký výběr pánské společenské obuvi BANDI, která je navíc ručně šitá z prvotřídní kůže. 
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...