Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT III. Rubens - nechá vás vyniknout

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Chcete udělat nejlepší dojem vždy, když vstoupíte do místnosti? V novém exkluzivním pánském obleku BANDI, model SLIM FIT III. Rubens se vám to jistě podaří. Černá lesklá obleková látka s decentní texturou vám dodá velmi elegantní vzhled s nádechem luxusu.

Tento vyštíhlený model pánského obleku od BANDI doporučujeme mužům, kteří chtějí vyniknout v každé společnosti. Například jako ženich na svatbě, kde musí vypadat naprosto jedinečně. Nebo pokud chcete překonat konkurenci ostatních mužů na plese či v tanečních a zvýšit si úspěch u žen.

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Sako a kalhoty pánského obleku BANDI, model SLIM FIT III. Rubens doplňuje vesta, která je ušitá celá z oblekové látky. Tímto získáváte velmi praktickou výhodu oproti mužům v obleku bez vesty. Můžete si ve společnosti klidně odložit sako, aniž byste porušil pravidlo společenské etikety.

Návrháři od BANDI zvolili pro tento pánský oblek moderní střih SLIM, který se vyznačuje vyštíhlením saka, vesty i kalhot. Toto střihové řešení ocení muži, kteří mají štíhlou nebo atletickou postavou. Získáte pocit, že vám byl oblek ušitý přímo na míru, protože v něm krásně vynikne Vaše postava a bude vám sedět.

Tento moderní střih obleku doplňují také designové prvky na saku, jako jsou zešikmené kapsy a zúžené klopy. Celkový elegantní vzhled obleku dotváří lesklé černé knoflíky a ozdobná kapsa na pravé straně saka.

Kvalitní látka obleku byla vyrobená tak, aby splňovala nároky na luxusní vzhled i praktické vlastnosti. Přesně vyvážená kombinace 40 % vlny, 30 % polyesteru a 15 % viskózy zajišťuje, že je oblek příjemný na dotek, lehký a prodyšný. Pánský oblek je zároveň minimálně mačkavý a díky zvolenému pevnému materiálu bude stále držet svůj tvar. Ani celodenní nošení obleku, ani teplé letní počasí nenaruší váš perfektní vzhled a příjemný pocit.


Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.999 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Příklady vhodných večerních outfitů

1. Příklad: Chystáte se do tanečních nebo na ples? Nebojte se tmavých barev košil i kravat, které jsou pro tyto události ideální. Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT III. Rubens doplnila bordó společenská košile a černá úzká slim kravata. Tato barevná kombinace vám dodá elegantní vzhled s nádechem luxusu. Všimněte si, jak i po odložení saka budete díky oblekové vestě vypadat stále elegantně a upraveně.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

2. Příklad: Nyní byla k obleku BANDI, model SLIM FIT III. Rubens zvolená stylová světle fialová pánská košile. Stylisté od BANDI doplnili model elegantním pánským motýlkem a kapesníčkem s decentním šedo-fialovým károvaným vzorem. Ten mimořádně vyzdvihl slavnostní vzhled celého outfitu a dokonale propojil barvy košile a obleku. Nechte se inspirovat tímto outfitem například při výběru oblečení do tanečních.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Doporučujeme

Líbí se vám společenský outfit s pánským motýlkem namísto s tradiční kravatou? Pokud vás čekají základní taneční kurzy, pravděpodobně budete motýlka potřebovat. Podívejte se na rozmanitou barevnou škálu elegantních pánských motýlků BANDI. Díky tomu si jednoduše vyberete barvu, která nejvíce odpovídá barvě šatů Vaši partnerky. Takto budete tvořit dokonale sladěný pár. 
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...